reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Kolezanka w ciazy szykowala sobie sushi z grilowana rybka, nie wiem jak, ale w razie czego tak chyba mozna?
 
reklama
Hej dziewczyny, witam się południowp ;-) byłam dziś na badaniach tarczycy, w poniedziałek wyniki. Wracam do domu odpalam laptopa i mi prąd wyłączyli i tak.do teraz, mili są. A miałam pranie zrobić, korytarz umyć, upiec mięsko. A tak kicha, spałam do 11 i się zastanawiam co dalej mam robić, kiedy go włącza. Dobre pytanie. Do tego jeszcze głową mnie boli, a żadnych tabletek nie mogę :-( chyba.dalej pójdę spać, może przejdzie i włącza prąd.

Bubbles powodzenia i czekamy na relacje po :-)
 
Mne dzisiaj brzuch jakoś ciągnie i nie mogę szybko chodzić.. idę zaraz do kosmetyczki, to się może odprężę :) Miłego dnia i wszystkiego naj dla dziecka urodzinowego i jego mamy :)
 
Pamietam jak moj starszy syn zareagowal na widok mlodszego :) tez bylo slodkie :D ogladal go z kazdej strony :)
Elanor bardzo ladne imie tak poza tym :)
Dziewczyny przypomnijcie jeszcze raz jak sie robi suwaczek bo zrobilam ale cos nie wyszlo :(
 
Ostatnia edycja:
Kusiak jak już stworzysz suwaczek to musisz skopiować BB code, później wchodzisz w Panel użytkownika -> Moje ustawienia -> Edytuj sygnaturę -> Wklejasz wcześniej skopiowany BB code i po kliknięciu w "Zapisz sygnaturę" masz suwaczek:))
 
A ja stworzony suwaczek wpisuje w edytuj sygnature i tam plik "insert image" i kod URL kopiujej to jest drugi sposob.
 
reklama
I dokladnie tak zrobilam a on dalej mi sie nie wyswietla :(

Oooo jednak sie wyswietla :p

kurcze raz jest a raz nie ma...
 
Do góry