reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Hej ;*

Ja pas kupowalam na allegro ;) aale wiem ze mozna te dostac w sklepie ze sprzetem medycznym ;)

U nas spokojnie nati juz przyzwyczajona do braciszka i problemu nie ma ;)
Domis je ladnie i jest grzeczny ale juz pare godzin lezy sobie i obserwuje wszystko i wszystkich ;)

Emka kochana co u was ???:*
 
reklama
pasy poporodowe firmy Pani Teresa ktos mi polecal. widzialam mnostwo oglosxen na olx, duzo nowych bo dziewczyny na zapas kupuja czesto i nie korzystaja...
 
Witam na świecie wszystkie nowe maluszki :D I wielkie gratulacje dla Mam :D Ruszyło się w końcu i może większość z nas zdąży przed końcem września.
Meldujcie się Mamy ile nas zostało?
U mnie wciąż bez zmian - ale dziś mamy doktora wiec może coś wymysli :D
 
animka90 - spróbuj innej pozycji przy karmieniu może to przyniesie Ci ulgę. Położne cały czas w szpitalu mówiły, że cyce bolą bo dziecko nieprawidłowo chwyta brodawkę.
ale ja w swoim przypadku miałam jeszcze inną teorię, że mam za krótkie sutki i dlatego mały nie mógł się przyzsać - silikony pomogły mi je wyciągnąć. Teraz nic nie boli i już ich nie używam.
 
Ostatnia edycja:
Witam!
My dalej sie kulamy....
Wczoraj zaserwowalam ostre curry rybne, potem dlugasny spacer w parku - bo pogoda byla piekna....a dzis - czuje sie jak zwykle super ;-)
Caly ten masaz szyjki w piatek nic nie dal, jak cos mam sie zglosic znowu na przyszly piatek :dry:
 
reklama
Gratulacje dziewczyny!!!!
Za resztę &&&&
Em ka odezwij się bo się martwimy dziewczyno!!!
Co do pasów poprodowyh, to powiem że przy pierwszej CC uratował mi on zycie, mąż zakupił mi taki na rzepy w sklepie medycznym.Najbardziej mi pomógł w tych pierwszych dniach po opersci, łatwiej było mi wstawać, chodzić ii wyprostować się.W domu już go nie uzywałam.
Teraz przy drugiej CC też uzywałam go przez pierwsze 3/4 dni, przynosił mi on ogromną ulge!


U nas wszytko ok, ja serfuję po necie, a mała opala sie w wózeczku na tarasie, dalej mamy żółtaczkę, już się boję co mi powie lek. na kontroli za dwa dni.Oby tylko sie zmniejszyła. Małej kazano podawać glukozę, alę za rzadne skarby nie chce nic oprócz cyca wziąć do buzi.Pluje na wszystkie strony:no:
Malutka za dwa dni ma już miesiąc, Boże jak to zleciało!

Pozdrawiam Was wszystkie!
 
Do góry