reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

Lilah no to według listy zostało nas 13:shocked2: Mam nadzieję, że weekend będzie dla nas łaskawy i wszystkie się w tym czasie rozpakujemy:))

1. Kusiak - 41 t 2 d
2. EM ka - 40 t 6 d
3. Justi123 - 40 t 4 d

4. Aureolcia - 40 t 4 d
5. Furciaczek - 40 t 4 d
6. Rajo007 - 40 t 1 d
7. Ann_ - 40 t 0 d
8. BubblesGirl - 40 t 0 d

9. Felicity - 39 t 5 d
10. Alicjaaa85 - 39 t 4 d
11. Marysia77 - 39 t 4 d
12. Lilah - 39 t 4 d
13. Amaliee - 39 t 2 d

EM ka fajnie, że trafiłaś na taką sympatyczną "ekipę" w szpitalu:tak: Chociaż nie będzie Ci się pobyt źle kojarzył:)

Smoky szybciutko chrzciny załatwiacie:tak: No przy tylu osobach to nie ma co się w domu męczyć, my też planujemy w knajpie, ale dopiero na styczeń:)
 
reklama
Bubbles no właśnie nie wiem czy to chodzenie działa, mam nadzieję że rozwarcie się zacznie robić i jakoś pójdzie akcja ;)

Emka rzeczywiście miło że taki personel, rzadko się spotyka, aż się chce do szpitala hihi, a co do siedzenia w rozkroku to mam takie same myśli hehe, ale nie wiem czy to coś zdziała, no ale do końca tygodnia to już musi się coś ruszyć

Amaliee nie wiem czy bym się cieszyła z samego faktu wywoływania, ale że już rodzisz i będziesz miała swoją córeczkę to i owszem, jak nie ma wyjścia to kciuki zaciśnięte i powodzenia :)

Alicja szkoda że sama jesteś bo nie masz nawet z kim pogadać, też gdybym musiała być jak ty w szpitalu już bym nie wyszła bez dzidziusia hehe szkoda zachodu z wychodzeniem i wracaniem za chwilę ;D życzę ci abyś urodziła do końca tygodnia

Ja po długiiiim spacerku, może coś zjem na podwieczorek
 
Hej dziewczynki,
widzę że szczęśliwa trzynastka została.
Kusiak ty rzeczywiście bijesz rekory, bidulka z Ciebie.
Em ka Tobie też zyczę rozwiązania, najpózniej jutro, no tylko żeby wanna była wolna:-).

Smoky my też Chrzciny mamy 19 października, ogarnęłam tez juz salę, bo troszkę sie ludzi uzbiera:-)

Ja mam wolne od kilku godz, mała jak zwykle śpi, ogarnęłam obiad, porządki, pranie i prasowanie i teraz na necie siedzę i podjadam, cały czs jestem głodna, konia z kopytami bym zjadła:szok:

Uciekam na Klan, zajrzę wieczorkiem.

Duzo zdrówka dla chorowitków i kciuki za jutrzejsze porody, bo coś czuję, że dużo tego będzie...
 
Amaliee no tak zdaję sobie z tego sprawę, że nie jest to dobry objaw. Dlatego powodzenia jutro i dużo siły bo może być ciężko z porodem wywoływanym.

Jak tam reszta rozkręca się coś czy śpimy ? ;-)
 
Aureolcia to ja dołączam do Ciebie w tej nadziei:D

EM ka Twoje gwiezdne wrota muszą się jutro szeroko otworzyć:-D


Ann_ a u Ciebie się coś dzieje?:)
 
Emka chyba wszystkie liczymy że ten weekend to nasze wrota na oścież się otworzą ;D i tego nam wszystkim życzę :*

Bubbles u mnie to albo będzie z zaskoczenia bo nic nie boli w sposób jaki mówi się że to "ból porodowy" wiesz co mam na myśli, albo jeszcze długa droga, osobiście wolałabym ten pierwszy wariant

aureolcia mam to samo co noc :)
 
reklama
Do góry