reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Alicjaa ja tam się golę "na czuja", więc mi światło niepotrzebne na szczęście:D A może taki spacer po schodach, by coś u Ciebie ruszył?:-)
Taa ja termin zaklepałam, a ciekawe co mój syn na to:-p
 
Emka oj żebyś wiedziała, ja wolałabym już wstawać i nie przesypiać nocy niż tak czekać i czekać jeszcze do tego zaczynam się bać...ps. jak dzień piękność? zdążyłaś jeszcze usnąć?

ania jak po wizycie u alergologa?

bubbles jak po wizycie?

joan myślałam, że jak cię tak wzięło to ty na porodówce już

ja też się piszę na rodzenie, najlepiej na sobotę rano, a bóle mogą mnie męczyć w piatek w nocy, ale mamy życzenia co:-D
 
Bubbles ja tak samo na czuja bo inaczej nie dam rady a muszę być wtedy pod prysznicem, i w sumie już wprawiłam się troszkę przez te kilka miesięcy.

Emka ja też popieram, wolałabym nie spać przez dziecko nic bóle, skoro i tak nie śpimy
a jak właśnie idzie realizacja dzisiejszych rytuałów? :-)

Alicja współczuję że wszystko tak pod górkę, może te stresy spowodują akcję, a może faktycznie po tych schodach, chociaż ja latam po schodach cały czas i nic (w sumie to tylko 1 piętro może za mało by akcja ruszyła)

Amaliee a co u Ciebie, rodzisz?

joan faktycznie szkoda że akcja ustała :-(

Ja idę na spacer, dziś wyjątkowo aż mam ochotę, żadnego przymusu ;-)
 
A ja posprzątałam domek i nic mnie nie bierze... zaraz M będzie i na 14 jedziemy..
Coś mi się wydaje, że dziś nic mnie nie weźmie i w szpitalu odeślą mnie do domu..
 
Witajcie :)

Ja w nocy budziłam się co 2 godziny na siusiu i ledwo schodziłam z łóżka i szłam do łazienki tak bardzo mocno bolały mnie te kości miednicy.. Rano jak już wstałam to jest troszkę lepiej, ale nie mogę powiedzieć, że chodzę normalnie. Czasem czuję jakby mała się naprawdę główką już wpychała w kanał, brzuszek chyba troszeczkę opadł i czasem czuję ból w krzyżu, ale to delikatny, a skurczy żadnych bolesnych nie mam.
Na 15.40 idę na ktg więc może coś tam mi wyjdzie, no zobaczymy :) A wizyta u ginekologa w poniedziałek.
Chyba zjem sobie na obiad pierogi, a co ! haha może coś mnie ruszą :D Bo narzeczony przytulanek nie chce bo się boi o małą i jakoś się czuje już niekomfortowo.

Katka, Sonia - współczuję wstawania w nocy i walczenia z maluszkami, ale przynajmniej to jakaś wdzięczna robota, a nie takie dolegliwości nasze co tylko nerwy przynoszą i żadnej radości :)
 
Witam się w dwupaku, jutro mam znowu ktg, mam nadzieję, że już mnie w końcu zostawią w szpitalu, tak chciałam urodzic na początku września i byłabym na weselu mojej siostry rodzonej, a teraz to ja wątpię czy dojdę do siebie, a wesele 3 października, eh:angry: A objawów porodowych nadal brak
U nas dziś za blokiem trawę kosili no i kamień z wielką siłą walnął prosto nam w okno, i jest dziurka, szkło się rozprysło i odleciało kawałek szkła, dobrze, że mąż był w domu w tym czasie to od razu poszedł do tych panów za blok co kosili i powiedział im o tym, no i zgłosiliśmy do kierownika, teraz będziemy czekac na odpowiedź, albo firma ubezpieczeniowa wymieni albo sam kierownik... aby ich zima nie zastała!


Alicjaaa85
ja bardzo chętna rodzic, najlepiej jutro (19 mam termin) no i piątek, bo ja, mąż i córka jesteśmy rodzeni w piątek :-) Ale nie wiem jak Kacperek zadecyduje ;-)

Rajo007 ja dziś też będę jadła pierogi na obiad :-)
 
dorcia to kacperek musi podtrzymać tradycję piątkową w rodzinie czego Ci zyczę:)
ja zwalniam dzisiejszy termin porodu, na ktg zero skurczy i lekarz mój nawet przyszedł pogadać i stwierdził, że jeszcze tydzień spokojnie pochodzę... a potem na kolejne ktg. Więc odpuszczam schody i inne cuda.

w ogóle słuchajcie - mówię mu o tych obrzękach i powiedział mi, że trzeba pic wywar z ugotowanej pietruszki (korzenia), codziennie świeżą pietruchę gotować i pić tą wodę. Pierwsze słyszałam o takim sposobie...

co do gbsa powiedziała mi położna że dostanę antybiotyk, a jeśli akcja będzie szybko przebiegała to ja antybiotyk plus dzidziuś antybiotyk od razu dostanie też.
No i zacznie ta kruszyna życie na dragach od razu...

heh na pocieszenie kupiłam pizze i zagryzłam kopytkami, co prawda to nie pierogi, ale zawsze coś ;P
 
reklama
Maltanka po wizycie niby ok, ale po badaniu ginka stwierdzila, ze szyjka jeszcze pofalowana, wiec wszystko zamkniete:/ macica napieta, na USG wszystko dobrze, ilosc wod w porzadku, lozysko II stopnia, maly jest gotowy czekamy tylko na jakas akcje..

Ann_ ja tez juz mam taka wprawe, ze mi golenie nie sprawia problemu:)) u mnie marsze na drugie pietro nic nie daja:p

Rajo powodzenia, oby juz cos na ktg wyszlo:tak:

U nas dzisiaj tez byly pierogi z biedronki, bo mial byc obiad tak na szybko i Mezowi sie zachcialo, czekam na efekty:D
 
Do góry