reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

Melduje się w dwupaku i z ciszą na horyzoncie.

Emka kochana ja mialame taką sytuacje wczoraj, nie mogłam rodzić bo mąż mi zakazał bo miał jakiegoś ważnego klienta,:-D mój mały się posłuchał może i twoj poslucha ps. Tulipany połowa posadzona,jeszcze drugie tyle zostało, ale to jutro.:-D
 
reklama
Kusiak to zaciskaj nóżki do przylotu teściowki ;*

Maltanka to mam nadzieje ze mój mały bedzie podobnie grzeczny jak Twój ;))) i tez posłucha mamusi ;) zeby tata mogl powalczyć w pracy jak należy a Mamcia zdarzyła sie zrobic dla ludzi hehe ;)
A poprosimy potem foteczki tylipankow;)

Kurcze dzis boli mnie z drugiej strony w plecach eh chyba pójdę po magnez ...

Aureolcia chyba czop ;) ja obserwuje każdorazowo wkładkę ale cisza ;)

Ania żyjesz ?? ;)))
 
Zyje zyje i u mnie nadal pojedyncze skurcze... Zaczynam sie zastanawiac czy wg kiedys akcja sie zacznie hehe...

Dzieciaczki posluchaja ;)

Maltanka super ze pplowa posaszone jutra druga czesc i rodzic mozna ;)

Kusiak a ja trzymam &&&& za porod w odpowiednim momencie :)

Aureolcia jak jest krew to czekac na rozwuj a jak cos i tak trzeba skontaktowac sie z lekarzem ;)

Idziemy spac ;)
Dobranoc...;* ;*
 
A ja zdycham, ,,jak mnie tak przepowiadajace bole i@bola to ja nie wiem co bedzie jak te skurcze sie pojawia....
Przytulanki chyba co raz lepiej zaczynaja dzialac hehe
 
Hej dziewczyny.
Melduje sie ze żyje. Niestety od kąd nie jestem juz w dwupaku strasznie ciezko jest mi wbić sie w temat żeby skrobnąć jakiegoś posta. :/
Jesli chodzi o nas to mamy sie dobrze. Alex ma na przemian lepsze i gorsze dni. Dzisiaj... a raczej wczoraj dla przykład u miał ten gorszy wiec mimo ze jest u mnie mama z babcia to rąk do tulenia i bujania mam wrażenie że wciąż mogłoby być wiecej. ;) Myśle, że moj szkrab zaczyna tez swoja drogą testować ile jest w stanie wymusic płaczem. Troche tez mi go babcia rozregulowala ciaglym noszeniem i bujaniem bo wczesniej bez problemu kladlam go i grzecznie spal w łóżeczku natomiast teraz mam z nim cyrk i standardowo 3-4 podejscia zanim uda mi się ułożyć go do spania. :/
Ogolnie mama z babcią bardzo mi pomagaja ale nie ukrywam ze momentami chcialabym juz zostać z Małym sama bo babcia w wielu przypadkach naprawde przesadza i zbyt wiele stara mi sie narzucić. Za punkt honoru obrala sobie zmusić mnie do używania smoczka, dopajania Małego i wspomnianego wczesniej usypiania przez dlugie noszenie i bujanie. Za nic nie przemawia ja do niej moje argumenty i momentami jesteśmy na granicy kłótni ale zaciskam zeby i staram sie nie fiksować ;)
 
Ostatnia edycja:
Katka, u mnie tez lekkie cyrki wiec moge przybic ci piatke. Robimy juz drugie podejście do cycowania. Mam nadzieje ze teraz sie naje do pelna i zaśnie smacznie bez marudzenia.
 
A ja nadal zdycham, latam po pokoju go jest troche lepiej niz jak leze. Mega bol podbrzusza i ledzwi, caly czas boli i nagle mocniej boli potem lekko boli i po ok 1 czy 2 mjn mocniej boli. To sa skurcze ??
 
reklama
Do góry