reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

Alicja zapiekanka za mną od wczoraj chodzi, tylko, że ja mam chęć na taką z ziemniaków, cebuli i kiełbachy zapiekaną nad ogniskiem :-D pomarzyć można, a ta dzisiejsza będzie inna, bo do sklepu mi się po kiełbę nie chce iść, więc będzie z mięsem mielonym, fasolką i papryką (następna co się nawinie ;-)).

Btw dzieciaki są niemożliwe ;) heheh


Nie ma co, idę ogarnąć podłogi, jeszcze M mi przywiózł śliwki więc dżemik z nich potem zrobię :)
 
reklama
Smoky &&&& a mi sie wycisza jak chodze a nasila jak sie klade :)
Justi ja bym zbadala, dla wlasnego spokoju :)

Mam wrazenie ze jedni lekarze zlecaja wszystko na wyrost a inni jakos tak olewaja nasze objawy rozne...

Mam teraz przypadek wsrod znajonych nie nt ciazy ale wybitna studentka, stypendium, dwa kierunki na 5 i poszla przebadac guzki na tarczycy i okazalo sie po badaniach ze ma guza w mogzu a na tarczycy to juz przezuty:(

Ale u mnie do akcji chyba daleko bo jakichkolwiek skurczybykow brak tylko bol na @ i ten sluuuuuuuuz, no nic posprzatalam juz cale mieszkanie i biore sie za obiad :)
 
Hej, do terminu porodu zostalo 6 dni niestety zadnych objawów:(
Mialam usg na ktorym dowiedziałam sie że łożysko stare, brzydkie 3 stopnia, ale jeszcze wydolne, dziecie wazy 3000g i jest mega długie jak na ta mase bo ma cos kolo 56cm, jak zwykle maly brzuszek, dziewczyana drobna.Szyjka 1 cm zamknieta, zadnych skurczy tylko dosc bolesne spinanie brzucha.
Ehh dzisiaj uskutecznie dlugi spacer i mycie podlogi na kolanach ehehhe
A jak tam u was dziewczyny weekend tez pod znakiem wywolywania? Hehe
 
Ostatnia edycja:
Hej:)

Mąż dzisiaj w pracy do 18 a ja się obijam:-p Chciałam się zabrać za okna, może to by ruszyło u mnie jakąś akcję, ale pogoda taka brzydka, więc nie wiem czy jest sens:confused: Wczoraj mi spuchły stopy, że do dziś wyglądają jak baleroniki, wcześniej nie miałam takich problemów, może to też jakiś zwiastun, tak się łudzę:p

Jak tam dziewczyny u których się coś zaczynało dziać?:)
 
Czesc Brzuszki i Mamuśki :) zaczynam nadrabiac i nie wiem kiedy skończę bo prawie 200 postów wiec po kolei ..No nie nie nie dam rafy nadrobić wszystkiego ;(

News z ostatniej chwili od Smokyeyes ;)))
"Niedawno przyszla na swiat nasza coreczka Laura :-) obie czujemy sie dobrze pozdrawiamy"
Także witamy na świecie Laure ;*** mamusi życzymy zdrowka !

Madlenka i jak Franek znosi podróż do przedszkola z Antkiem? ;)
Dokarmiasz mm?

Ania oj mam humorki mam przez te bole jak nie palce to krzyże i tak ba zmianę , w czw postanowiłam juz sobie ulżyć i zaryzykowałam podróż do Katowic na masaz stop i dłoni azjatycki bardzo pomógł mi miesiąc temu a i teraz, przynajmniej w nocy nie obudziłam sie z bólem dłoni ;)
Mam nadzieje ze z mezem ok!
A i ze Nadusia sie jie rozłożyła i choróbsko nie zawitało u Was!

Sonia super ze czytasz chociaż;*

Maltanka haha nie dziwie sie kochana ani troszkę ! Bo ja przy zwykłym mówieniu mam taka zadyszke ze hej ...

Kara jak tam?

Ann kochana zazdroszczę tego pozytywnego nastawienia ;* ;) dzięki za chęci przekazania mi pozytywnych fluidow;) btw podlog nr mykam codziennie nawet jak byłam w pełni sił

Alicja No mam nadzieje ze miesiąc w ciazy juz nie bede chodzić ;) zreszta lekarz by mi nie pozwolił jak cos to 25 mam byc w szpitalu wiec moze dopiero po porodzie poczuje sie super;!
Z ta cholestaza nie na żartów , sprawdź to swędzenie . Co do auta jak nie muszę to juz staram sie byc wozona, choć w ogóle jeździć jak najmniej .

Wesolutka super gratulacje serdeczne Małej Gwiazdeczki ;*

Koko super xs wpadłas choć na chwile ;)

Rajo mnie jest z tym strasznie złe bo ja wrodzone ADHD a tu takie ograniczenia ...;/

Dzis Np psiak narobił mi dodatkowej pracy mimo iż sporo tego było bo bidulka jak sie okazało 3 dzien z rzędu wymiotuje, przedwczoraj muslalam ze mi sie zsiurala na tarasie czego nie robi normalnie tez, s dzis biedna zwymiotowala mi w lozku i wszystko musiałam Prac Przebierać prasować , a i z nią do wet jechac, wcześniej posprzątać po skręceniu mebelkow dla małego bo wvzoraj jak ja sie msdowalsm to Maz i tata skręcali szafę regał i pudło ;) wiec mam wszystko ;)

Joani wcale sie nie dziwie każdy by sie cieszył synem i mezem ;) i oczywiście aby każda kolejna rocznica była tak pełna miłości ;*

Catedra i Tobie serdecznie gratuluje Maluszka Po drugiej stronie ;)

Doda swietnie ze juz w domu , przykro mi ze z takimi prZygodami ;(

Ritta extra ze zaraz po praktycznie byłaś w stanie wejść do auta i prowadzić je!

No a zaraz nadrobie chociaż ostatnie dwie strony ;)
 
jak mnie wpienia ta rozwijająca się reklama :wściekła/y: masakra wrrr
no Sawi i Smokyeyes już rozpakowane, która następna ;-) ?

mi odbiło i chce jechać na grzyby... do Zielonej Góry, chyba mnie popieprzyło, ale jak w miarę dobrze się będę czuła to jutro rano pojedziemy ( 1,5 h w jedna str) i wieczorem wrócimy.
Mam już takiego doła, nic nie zapowiada porodu, dosłownie nic, a ja umieram z tęsknoty za domem i z nudów...
 
Emka dobre że jesteś bo już się martwiłyśmy, wczoraj cisza, dziś też, no to czekamy nadal razem ;)

Alicja na te grzyby to zabierz pomocników i tylko im wskazuj miejsca znalezionych grzybów, bo jak się tak naschylasz to faktycznie możesz zacząć w tym lesie ;-)
Reklama irytuje, fakt..
Ja uwielbiam przeróżne zapiekanki i najbardziej te makaronowe, często eksperymentuje. Ostatnio robiłam pyszna wyszła z wędzonym kurczakiem w takim sosie pomidorowym z warzywami. Tylko nie pamiętam skąd przepis miałam, chyba z internetu, jednak trochę modyfikowałam. Jak znajdę jakiś ciekawy to ci prześlę, może ci posmakuje ;)

Smoky ale super wiadomość, szybko się uwinęłaś od wczoraj hihi witamy Laure :*

justi no ja się tak do krwi nie drapię, ale czytałam że to głównie w nocy najintensywniej swędzi, a nie powiem że dziś długo nie mogłam przez to zasnąć. Jednak czytałam że na wynik czeka się 7 dni roboczych u mnie to do tego czasu będzie mój termin porodu więc chyba sobie odpuszczę puki sytuacja nie wygląda to tak strasznie.

Kusiak a u Ciebie żadnej akcji? Pewnie nie masz czasu na BB przy rodzince, ale jak urodzisz dasz znać ;)

Ja zrobiłam zakupy, stanik do karmienia zakupiłam i kilka zabawek bo mój syn nie miał ni grzechotki :)
Jednak czuję się nie lepiej niż rano, nie mam na nic siły i ochoty dziś. Nawet na spacer choć słońce ładnie świeci. Może pod wieczór się przejdę.
 
reklama
Alicja szalona jesteś:D ale na grzyby to bym pojechała oj taaaaaak:-) a nawet jak cos sie zacznie w lesie to i tak to potrwa przeciez, nawet jesli bedzie ekspres :)

Ja dalej taka okresowa jestem i sluz podbarwiony ale wodnisty, poskacze sobie na piłce to moze chociaz jakis skurcz do mnie zawita:-D
 
Do góry