reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

Wesolutka chyba nie ;) tylko moja mina mówiła ze rodzę ;) w szyjka i skurcze z ktg ;) wolałabym najpierw pozbyć sie Kataru ..:(

Ps znałam jedna Zuze bardzo grzeczna dziewczyna ;)
Ale jaja ze Ola Wam szczeka miauczy hihi ;) bezcenne wrażenia ;)

Alicja mam to samo od kilku dni ...tzn o ten słaby stan ;) nie przytulanki ;) hehe ;) ja dzis poZyczylsm piłkę do pilatesu ;)

A co do humorow tez miewam biedny maz wtedy ... No a dzieci tez nie wiedza kiedy maja sie "usunac" sle i tak Was kochają najmocniej na świecie pamiętajcie ;*
 
reklama
Amaliee - paraduj do toalety tam i z powrotem to może im trochę poprzeszkadzasz... ja pindole, że tez nie mogli się ogarnąć w gościach :p
 
ulala... nocne atrakcje w pakiecie :)

ja się zabrałam za wypędzanie młodego. Bite 7 godzin wczoraj spacerowałam aż mi nogi w tyłek właziły. I wiecie co jest najśmieszniejsze? Że pozbyłam się skurczybyków :D:D:D:D dobre i to :D
 
Nie zazdroszczę takich gości, zwariowalabym chyba :p mnie całą noc jakieś bóle męczyły,inne niż zazwyczaj. Zobaczymy czy to jakaś zapowiedź czy kolejne utrudnienie życia w końcówce ciąży. Miłego dnia dziewczyny :)
 
reklama
Furciaczek a jak psiaki?

Ja od mojego katarem sie zarazilam w ogóle szok ;) jeszcze 5 dni męczarni i moge rodzic , bo nie chce z takim katarem - macie jakieś sprawdzone sposoby ? Wzięłam wczoraj paracetamol jeszcze bo głowa boli przy tym mega a gorączki brak ...
 
Do góry