reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Candy oba mialam wywolywane ale przy drugim mialam chyba jakas alergiczna reakcje na lek ktory mi podali bo zaczelam miec skurcze od razu po podaniu. Od razu zrobily sie mega mocne i nie mialam miedzy nimi zadnej przerwy nawet na sekunde. Po dwoch godzinach takich skurczy bez przerwy podali mi jakis lek na ich uspokojenie bo bali sie ze moja macica tego nie wytrzyma i peknie. Leki podzialaly ale tylko troche bo przerwy w koncu mialam ale bardzo krotkie. I tak do samego konca, 10 godzin
 
reklama
Bubbles ja tak miałam w weekend. Mężuś biedny latał po sklepach osiedlowych za ogórkami i kapustą kiszoną :-D
U mnie waga od początku roku też stoi w miejscu.
 
Ritta ja dostałam słój ogóreczków od teściowej, pyyycha:-D

Kusiak o tak:tak: Musiałam je zjeść, bo tak dziwnie wyglądały biegające za mną gofry:D
 
Candy oba mialam wywolywane ale przy drugim mialam chyba jakas alergiczna reakcje na lek ktory mi podali bo zaczelam miec skurcze od razu po podaniu. Od razu zrobily sie mega mocne i nie mialam miedzy nimi zadnej przerwy nawet na sekunde. Po dwoch godzinach takich skurczy bez przerwy podali mi jakis lek na ich uspokojenie bo bali sie ze moja macica tego nie wytrzyma i peknie. Leki podzialaly ale tylko troche bo przerwy w koncu mialam ale bardzo krotkie. I tak do samego konca, 10 godzin

Dlatego po podaniu 1/4 kroplówki z oksytocyny i brak skurczy i rozwarcia darowali mi wywoływanie porodu. A ponieważ tętno córki spadało skończyło się CC.

Ale myślę, że nie bez znaczenia jest to, że był tam mój teść chirurg a CC robiła jego koleżanka. W przeciwnym razie mogło być podobnie i też męczyłabym się kilkanaście godzin.
 
ritta dokłądnie pomarańcze u mnie też królują :) dziś to chyba już z 3 kilo zjadłam i wypiłam bo sok wyciskałam :)

nikt nie straszy porodami :) jak dla mnie super przeżycie a najlepsze to jak wyciągają to maleństwo :)

normalnie chyba mnie zaraziłyście katar przyszedł i głowa pobolewa jak na zatoki... już nos zakropiony maść majerankowa na nosie i czolo i klatka piersiowa vickiem posmarowane :)

M właśnie okąpał mała ubiera jej piżamkę mleko i wszyscy chyba położymy się spać taka jakaś słaba przez ten katar się zrobiłam...

gofry ogórki kiszone no no :)

Amellia ja przestrzegam wszystkie ciężarne przed paciorkowcem ... żeby badania robiły tak jak na toxo ale to już częściej lekarze dawają żeby badać jeszcze 3 lata temu nikt nic o tym nie mowił...
co to ta cytomelagia ???
 
Ritta bo niestety w większości szpitali bez znajomości to człowieka traktują jak popychadło i się nim nie przejmują:(
 
no ladnie juz o porodach sie wszystkiego dowiem :D

Dziewczynki w piątek mialam bhcg 10 400, dzisiaj ok 22 800, czy to dobry przyrost jak na 6t i 3 d??
Pytam bo to ja Wam wczesniej pislam ze lekarz chcial mnie skierowac w zeszlym tygodniu na zabieg pod pretekstem ze ciaza sie nie rozwija, ale sie nie zgodzilam.
 
reklama
Do góry