reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

nimfii ta , do której ide na prenatalne też jest na tej liście.
Gochson no ale przecież beta rosła, więc może jeszcze jest nadzieja. Przytulam mocno.



Smutno mi dzisiaj....byłam na cmentarzu u Julka...powiedziałam mu, że będzie miał brata lub siostrę...
potem napatrzyłam się na szwagierkę w 30 tyg ciąży.....
: Sad:

 
Ostatnia edycja:
reklama
maddalena przykro mi :( ale trzymaj się , maluszek w twoim brzuszku niech zdrowo rośnie i będzie silnym, zdrowym bratem lub siostrzyczką Julianka..




ale dziś cisza , chłodem wieje,jak ta pogoda brrr
 
Hej dziewczyny, ja w weekendy pracuje i nie mam kiedy pisac ale juz chyba wszystko nadrobilam z czytaniem tyle ze juz nie pamietam... Eh ta krotka pamiec w ciazy :p

Gochson trzymaj sie! Jeszcze bedziesz miala swoja kruszynke.

Maddlena to jest naprawde straszne co przezylas nie tylko z powodu choroby synka ale straty juz tak zaawansowanej ciazy. To musi byc straszne. Dzielna kobieta z Ciebie!

A mi dzisiaj tez cos smutno i tylko bym plakala i plakala... I w sumie nie ma powodow do placzu a ja i tak rycze z byle czego. Hormony! A do tego moj m wyjechal w sprawach sluzbowych i nie ma mnie kto pocieszyc :(

A no i witam nowe dziewczyny :)
 
czesc Dziewczyny :) Monika z tej strony, daj Boze przyszla fajna mama :)na razie to 6 t3d wiec wyczekuje serduszka... :))))


Maddlena, nie smutaj sie Julianek na pewno by tego nie chcial, a teraz pewnie z Moim i innymi Aniolkami patrza na nas z gory i sie nami opiekuja :* sciskam mocno!
 
Hej dziewczyny.

Ale sie wczoraj przestraszylam, wczoraj poszlam do toalety, podcieram a tam krew. Myslalam, ze dostane zawalu.
To wszystko przez te sobotnie przytulanie, teraz mam wyrzuty sumienia chociaz jest czysciutko.

Teraz sie boje, ze bedzie tak za kazdym razem i wszystkiego mi sie odechciewa.

Bola mnie wiezadla po bokach, ala!
 
Dzień dobrek! Oj jak ja kocham być w ciąży! Maz wstał trochę po nas, zrobił mi jajecznice z pomidorami i czosnkiem, troszke mielonego kuminu i sól himalajska pychaaaa.

Denka ty sobie uważaj , lepiej skonsultuj to krwawienie z kimś.

Miłego dnia
Em ka witaj Moniko , fajnie słysząc ze nasze grono się powiększa o nowe brzuchatki
 
Dzien dobry kochane!
Witam sie poniedzialkowo :-) Ja wprawdzie w wekkendy nie pracuje, ale jak mamy z mezem jeden dzien wspolny wolnego, to komputera nawet nie wlaczam :-) Ale nadrobilam Was mamusie, tyle,ze tak jak kusiak nie do konca pamietam co ktorej. Ponawiam prosbe o cwiczenia na pamiec :p

Maddlena kochana, nie wyobrazam sobie tego co czujesz. Ja mam nadzieje, ze czas choc troche wyleczy rany i tak jak ktoras z dziewczyn pisala bedziesz myslec o Juleczku jako o Aniolku, ktory czuwa nad Wami. przytulam na odleglosc!

Goschon przykro mi bardzo. ciagle myslalam, ze jednak sie uda. Trzymaj sie dzielnie kochana!

Denka lekarka w zeszlej ciazy powiedziala mezowi, ze ma sie teraz obchodzic jak z dziewica :p zadnych dzikich harcow :zawstydzona/y: uwazajcie tam robaczki i faktycznie, moze skonsultuj to z lekarzem.

Chcialabym jeszcze powitac wszystkie nowe mamusie! Trzymamy sie razem do wrzesnia!

Ja dzis mialam mega lenia na wstawanie. Dom ciemny, cieply, a ja musialam wstac do pracy. rany jak mi sie nie chcialo. No, ale teraz juz sie rozruszlam, herbatka z cytrynka wypita, bananek wciagniety i dzien zaczynam :-)

Milego i spokojnego wszystkim!
 
Witam Was wrzesnioweczki, szczegolnie nowe nicki, bo nie mialam okazji sie z Wami przywitac.

Gochson trzymam kciuki!

Ja niestety coraz mniej na forum, bo bardzo zle sie czuje. Staram sie jak najwiecej odpoczywac, ale przy Oli to prawie niemozliwe, wiec zasypiam razem z nia - o 20 :p
w ogole czuje sie strasznym grubasem, ciezko mi - a w poprzedniej ciazy tego nie bylo.

Liste zaktualizowalam, ale mozna pisac tez do moderatorow jesli juz zostali wybrani o aktualizacje.
 
reklama
Witam dziewczyny.

Gochson jak się cieszę, Jest nadzieja. Trzymam kciuki &&&&

wesolutka jeśli nie masz nic przeciwko mogę aktualizować naszą listę wrześniówek.
Jak Ci wygodniej możesz mi przesyłać PW od dziewczyn.
 
Do góry