reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Bubles powodzenia na wizycie!"D:\


A tak wg jestem w szoku! Sierpniówki zaczęły się sypać jedna po 2... mój termin z Om i Usg równy prawie, jakoś 4 dni różnicy... 24 sierpnia... dziś pakuję torbę... wole być naszykowana... pOłożna do mnie na ostatniej wizycie w czwartek mówiła że teraz na porodówce masakra.... przez te upały... wole dmuchać...
 
reklama
Katka, właśnie też w szoku jestem patrząc na sierpniówki. :shocked2:
Ja tam też wole już być gotowa bo teraz termin mam na 3 września a z ostatniego usg pokazywało nawet koniec sierpnia poza tym jeśli uda mi się wywalczyć cc to już w ogóle dużo czasu nie zostało bo przecież termin wtedy jeszcze wcześniej wyznaczają.

Maddlena, kciuki na wizycie, będziemy czekać na relacje.
 
Ostatnia edycja:
Haniu nawet nie musisz doczytywać,każda z Nas rozumie
dziękujemy że Nas informujesz co u Was,to i tak dużo

to ja nawet nie wiedzilam że sierpniowki rodzą....matko!

a ja dziś mam kiepski dzień
męcze się z tą infekcją czy ciort wie co to....jutro wizyta i jak mi nie da czegoś to czuje że skończy sie też porodem w sierpniu,bo dół brzucha pobolewa a wczoraj wieczorem dziwnie brzuch bolał,jakbym miesiączke miała dostać
 
Hej dziewczyny,
Katka, masz rację, upały jakoś tak działają, że maluchy są niespokojne.. a ty jeszcze jesteś sierpniówko-wrześniówką więc warto być przygotowanym :-) nie mniej jednak, życzę dwupaku jak najbliżej terminu :*
Wesolutka, koniecznie skonsultujcie małą z alergologiem... lekarka do kitu, że bagatelizuje taki stan u dziecka :wściekła/y:
Bubbles, Maddlena, powodzenia na wizytach :-) kciuki za pozostałe także zaciśnięte!
Sonia, ty to masz dziewczyno ciśnienie :-) ja się tak zabieram od jakiegoś czasu ale póki co uprałam pościel. Zostały wszystkie ciuszki, ale tak czekam aż upały znikną bo prasować nie idzie ;)
No więc skoro pranie dziś odpada, na dworze upał, zabieram się do pracy...
Miłego dnia :-)
 
Em Ka co do prezentu to u nas też były medaliki, serduszko ale dostaliśmy też pieniążki i na pamiątkę srebrną łyżeczkę z grawerem i obrazek. Z tymi sesjami to różnie, a ile chłopczyk ma? Bo te noworodkowe to chyba tak do 6 tyg najlepiej robić bo dziecko najwięcej śpi a później już gorzej.
Katka ja sobie próbowałam przypomnieć kiedy przy Werze miałam torbę spakowaną i nie pamiętam ale jak masz już 36t to chyba najwyższa pora.
Soniafka jeśli chodzi o cc przy pierworódkach to przynajmniej w Polsce z reguły czekają aż się akcja sama zacznie i dopiero tną.
Emalia z wagą to różnie, ja jestem ciekawa co mój lekarz powie jak się dowie, że mała w 30t miała już ponad 1800
U nas też upały więc pluskamy się w basenie. A popołudniu świętujemy urodzinki w trójkę. Torcik w lodówce DSC_4797.jpg, mała padła po basenie więc powinna być w pełni sił w przeciwieństwie do mamy ;)
ten upał daje mi popalić, wszystko mnie wkurza i jestem zmierzła... chciałabym dużo zrobić ale jak tylko więcej postoję to nogi mam jak z ołowiu i brzuch napięty. Uciekam poleżeć.
Miłego dnia
 

Załączniki

  • DSC_4797.jpg
    DSC_4797.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 38
Hej Mamusie ;)
Wciąż upalnie, mogłam się na początku lata zaopatrzyć w basen, a teraz to nie wiem czy się opłaca, bo jak wrócę 12 sierpnia to już późno i może upały się skończą.
Ale hamak w cieniu ma dziś zawisnąć więc będzie lepiej na dworze poleżeć.
Emka o do prezentu Marciątko fajny pomysł, ale jak Emka jest chrzestną to do tego bym jednak dokupiła pamiątkę, którą wykorzysta nawet jakby to był łańcuszek i miał czekać 18 lat czasami tak jest, aczkolwiek to może być dowolna pamiątka.
Hania czekamy na relacje z karmienia ;)
awipa fajny torcik, udanej zabawy
ania// jakbyści np sprzedali obrączkę tą złota co wam została spokojnie wystarczy na nowe srebrne i na pewno będą śliczne
sawi zdrówka
Katka obyście doczekali jak najdłużej do terminu

Ja też mam wizytę na 14.30 oby lekarz się zgodził bez problemu na wyjazd ;)
 
no rzeczywiscie sierpniówki ,,szaleją'' :-) mi tam się nie spieszy póki co, zaczynam bać się porodu i co raz częsciej o tym myślę...
 
Witam Mamusie :-)

U nas dziś leniuchowanie w domu, na zewnątrz nie ma szans w tym upale wysiedzieć. Wczoraj już mi było tak słabo, że głowa sama mi leciała :-( mamy 30 stopni w cieniu, oby jakaś burza do nas zawitała :-)

Dziś przyszła mi paczka z gemini - w końcu :-) tym razem bardzo długo szła, ale na szczęście jest wszystko i w chłopięcych kolorach :-) więc patrzą na uwagi do zamówienia :-)

Robię dziś zamówienia na literki i pościele :-) i bardzo mnie to cieszy :D

A-nka - czekamy na kolejne dobre wieści :-) i wszystkie myślami na pewno jesteśmy z Wami :* a Dominiś to bohater, że tak szybko się nauczył :-) mistrz :-)

Ania - spóźnione wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :-) miłości na kolejne lata :*

Emka - trzymaj się tam i jeszcze poczekaj z porodem :-) co do prezentów, ja mojej chrześnicy dałam złote kolczyki, pieniądze i jeszcze kupiłam jej uroczy dresik :-) i rodzice byli zadowoleni :-)

Mi ostatnio śnią się straszne rzecz - a mianowicie, że mąż mnie zdradza. I najgorsze w tym śnie jest zawsze to, że się z tym w ogóle nie kryje! Bezczelny :-) a jak mu rano opowiadam sen to tylko pyta czy ładna była, a jak mu mówię, że nie pamiętam to jest zawiedziony, że to przecież najważniejszy szczegół - facet.... ;-)
 
Kciuki dla trójeczki mam za wizyty :-)
My od rana walczymy- najpierw 1,5 h w labo, bo chciałąm wynik na szybko i musiałam w szpitalu się nasiedzieć... a myślicie, że ktoś przepuścił... to się mylicie!
Mąż od razu badania na okr. grupy krwi zrobił, bo wiemy tylko, że ma + :-)
No i teraz dzielnie walczy ze składaniem komody- to dopiero pierwsza, jeszcze druga, 2 półki do powieszenia i tv oraz właśnie nadjechało łóżeczko. Ja mam mega radochę... a on wylewa siódme poty. Mam nadzieję, że zrobi wszystko dzisiaj, bo jak na razie za wiele ch..... i kur... nie było :-D
Lecę obiad robić.
 
reklama
smokey- pozostaje nam się modlić o "normalne" dzieciaczki. No i przede wszystkim zdrowe . U nas na szczęście już nie ma słońca, ale parno jak chol....
maddlena- to czekamy na wieści z wizyty i zaciskamy kciuki :)
ania- jak już kupisz obrączki to się pochwal. Powiem Ci ,że to rzadkość żeby ktoś był na złoto uczulony
katka- pakuj się pakuj. Ja też słyszałam ,że przez te temperatury dużo porodów. Sama dzisiaj do znajomej powiedziałam ,że mam przeczucie ,że nie dotrwam do połowy września.
aiwpa- wszystkiego naj naj dla małej. Torcik superowy. My z córka jak tylko sie zachmurzyło wzięłyśmy się za wymiane wody w basenie. Ciekawe kiedy się zagrzeje :-p
Ann- trzymam kciuki za wizytę :tak:
Aniaam- to fajne masz sny. Ja ma z reguły zbereźne, a ostatnio nawet śnił mi się mój były z wieku ok 15-16 lat :-D
 
Do góry