reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Hejka
Ale dziś skwar, gorzej niż wczoraj, ale ponoć od jutra ma być chłodniej co za tym idzie burze..
Dziś kupiliśmy na giełdzie wózek 3w1 :-D M wypatrzył i w atrakcyjnej w miarę cenie, na wózkowym potem wrzucę foto :)
Cieszę się, że to już mamy z głowy, jutro może już przyjdzie łóżeczko, jeszcze parę drobiazgów i będzie gitara :)

Hania ja też trzymam kciuki za Elenkę, będzie tylko lepiej :)

Ania wszystko naj naj :)

Idę wypoczywać bo padam..
Miłej resztki niedzieli :)
 
Dziękuje Wam kochane :*

Skwar dziś straszny.. nic nie idzie zrobić bo człowiek zaraz cały mokry ;/
Haniu trzymajcie się :* oby było teraz tylko lepiej :) ile takie małe istotki mają siły w sobie.. buziaki dla Was :*

Shiran super że już wózek z głowy macie :) te wszystie małe pierdołki to już pikuś :)

Swoją drogą mogło by jeszcze jutro być ładnie to bym pranie porobiła :)

Miłego dnia kochane :*
 
Hania - wspaniałe wieści! Oby tak dalej!

Amaliee współczuję samopoczucia i sytuacji, mam dziś podobnie słabo mi, kręci się w głowie i nie mogę tchu zaczerpnąć, a Wojtek wyszedł na mecz pograć w piłkę, chociaż mieliśmy wybrać kolory kuchni bo wieczorem przychodzi stolarz. Wszystko na mojej głowie ;///
 
Haniu miód na nasze serca !!! ;))) bardzo sie cieszymy, kochana!

Amalie nic sie nie martw i nie stresuj , u nas tez juz dzisiaj ze 2 spiny poszły , bo mnie duszno, słabo ledwo żywa, a P tez jakiś taki zmierzly przez ta pogodę ... Mieliśmy dzis zorganizować noclegi nad woda znajomym którzy zostaną na weekend ale tak gorąco ze ja nie pojechałam ale wyszukalam i podzwonilam w kilka miejsc ale mój i tak zły ze musiał sam podjechać ... I on nie wie gdzie ... Tak jakbym ja wiedziała ...
 
A teraz czekam na niego az wróci , juz dzwoniłam po niego bo za długo go nie było... I kazalam jeszcze podjechać do cukierni bo dziadkowie nas zaraz odwiedza na kawkę a ten by tak długo załatwiał i szukał zeby pokazać ze zrobił jak chciałam i pokazać jak to duzo czasu musiał na to poświecić;> nie wspominając o wyścigu ;))) ok miłego popołudnia kochane i zycze Wam tego co sobie czyli wiecej luzu hehe ;)
 
Ja w pracy przez weekend (ostatni raz!!! Jej!!!!) wiec za bardzo nie mam jak pisac ale czytam Was dziewczyny.

Haniu za Elenke tez sie modle i strasznie sie ciesze ze juz troche lepiej! Bedzie dobrze!!
 
Tak czytam Was dziewczyny kochane i widzę, że ciąża daje się we znaki :)

My z Mężem spędzamy niedziele w pokoju ;) ostatnie dwa dni był w pracy od 7:30 do 24:30 więc trochę się stesknilismy ;)

U nas w końcu była burza!!! Z tej okazji czuję się przecudownie :)

Dziś również udało mi się zakupić koszule do karmienia, fajny sportowy stanik - w sam raz na piersi ciążowe i śliczna dluga kiecunie :)
Poczulam zapotrzebowanie na nowy ciuch wczoraj jak założyłam kiecke i się okazało że ledwo co zasłania nadal rosnacy brzuszek :)

Zaraz jeszcze lecę do koleżanki na krótkie pogaduchy ;)

Miłej i spokojnej niedzieli :) oddychamy spokojnie, nie denerwujemy się :)
 
Jej Hania jak super przeczytać takie informacje ;) więcej dobrego dla Was :)
Współczuję wam dziewczyny samopoczucia, mi też strasznie gorąco, ale damy radę już niedługo :)
 
reklama
Ach... w taką pogodę to ludzie są jak śnięte ryby.. ja też dziś poddenerwowana chodzę, apetytu specjalnie nie ma... czekam aż rodzice wpadną na lody :) a na męża rano naskoczyłam, że mu się nie chciało wstać o 8 :-D a potem, że nie schował obiadu do lodówki... :sorry2: no i humorki przeszły nam dopiero po obiedzie :-)
 
Do góry