reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Hania, Ola lubi spac w lozeczku turystycznym, ale u nas rozkladane jest tylko na wyjazdach :p
ale jest to jakieś rozwiązanie dla Waszej drzemki..

Ania witaj po przerwie :)
fajne łóżeczko :p

ja nie miałam siary w poprzedniej ciąży, teraz też nie mam, a podczas porodu tak mnie swedzialy piersi, myslalam ze to efekt zzo, a polozna nacisnela, a tu mleczko :p

Marciątko, my od poczatku kapalismy codziennie, zeby Ola sie przyzwyczajala do rytmu dnia, a dwa ze robila duzo kup, wiec trzeba bylo umyc porzadnie tylek :p

joani, anusiaszymka nasza Ola tez byla zmarzluchem i tez polecam ciepla wode i waciki :)

Kusiak, kciuki za jutrzejsz aglukoze!
 
reklama
Dzień dobry,
Ja dziś późno się pojawiam bo spałam do 10 co już od dawna mi się nie przydarzyło, ale po takim weekendzie to się nie dziwię. Później natomiast dałam się do miasta wyhaczyłam kilka promocyjnych produktów w Empiku do pokoju, a w Tesco kupiłam ten jasny śpiworek co to czekał na kolejną obniżkę, abym z czystym sumieniem go kupiła :-)
I teraz po obiedzie wreszcie Was doczytałam,

Dzięki Wam wszystkim za życzenia :-)

Bubbles najważniejsze jest pozytywne myślenie to powie Ci każdy bo to najczęściej siedzi w naszej głowie, te hormony :-)
Rajo nie doczytałam bo jak pisałam za dużo pisałyście podczas mojej nieobecności, więc wybacz że pytam bo pewnie pisałaś co się z tobą dzieło kobietko? i dobrze że wróciłaś :-)
Hania też ściskam nadal za malutkie dzielne panienki twoje i cieszę się na każdy dobry dzień dla nich :)
 
Dzięki dziewczyny za pocieszenie:tak: No to mam nadzieję, że się u mnie wszystko ładnie rozkręci po porodzie:)

Kusiak kciuki, żeby jednak z kredytem się udało, słyszałam, że to tak szybko nie trwa wszystko, więc może jednak przyznają:)

Anusia oby u drugiej kruszynki nie było takich problemów:tak:

Co za dzień, nie mam na nic siły i zasnęłabym na stojąco..:confused2:
 
cześć dziewczynki

znowu zaniedbałam
ale ten ślub szwagierki,
nerwy przez Zus
odechciwało się wszystkiego....

od niedzieli dziewczynki sa u rodzicó moich na 2 tyg.
żebyśmy mogli dokończyc remont na dole do ich powrotu (bielimy ściany,podłoge cyklinujemy i lakierujemy i wstawiamy meble kuchenne i w łazience armature)

w poniedziełek byłam u ginekolog
zobaczyc jak moje wyniki na cholestaze,ale są ok
za to mocz bardzo kiepski
dostałam antybiotyk
opuchnięta juz ejstem
ciśnienie mimo leków wysokie wiec zwiększyła dawke
mam sie oszczedzac i jak najwiecej leżeć
tylko ciekawe jak
skoro wyprawke trzeba wkońcu kompletować
 
hej, ja dziś tez śpiąca i połamana.
Pół dnia z teściową jeżdżenia i szukania 2m kw. płytek w odpowiednim rozmiarze żeby dopasowac do starych, jezzzu ;// i tak nie kupiłysmy. Plus godzina siedzenia w banku żeby zmienic adres i placówkę macierzystą w związku z przeprowadzką ;(
teraz padam na twarz a jesczze czeka mnie pakowanie przed jutrzejszym wyjazdem i wizyta u gin na 18. Wyobraźcie sobie, że mój Wojtek była ze mną RAZ na wizycie w 14tym tyg, bo wiecznie za późno z pracy wraca :((((
Dziś juz też mam takiego nerwa, że nie zdąży dojechać :(
widze, że wszystkie jestesmy już mega połamane, ociężałe i coraz bardziej zaniepokojone..
 
sawi - wyprawkę można przez internet - ja tak robię :)

Właśnie się zastanawiam, bo któraś z Was pisała o nawilżonych chusteczkach - je się używa przy przewijaniu czy jak?
 
Maltanka, dzięki za rady :) mąż dziś pojechał i właśnie tak zrobił - kupił testowany fotelik i jedno mamy już z głowy :-)
 
Wiecie co ja to pierwsze słyszę żeby chusteczek używać do kąpieli, woda to woda i nie ma,że mi się nie chce nalewac czy grzac:-/

Bigbi o ja mam nadzieję,że te bóle przejdą ale jeszcze tyle czasu

Kusiak trzymam kciuki za jutrzejsze wyniki

Rajo o to widzę sporo pracy teraz przed wami z remontem

Koko i super jednak fotelik to fotelik, nas jeszcze czeka zakup,ogladalismy juz takze tylko sie zdecydowac i kupowac
 
Marciątko co do kąpieli to ja kąpałam codziennie bo tak jak napisała smokyeyes u nas był to rytuał cały. Szymon lubił kąpiele i zauważyłam, że był po nich wyciszony bardzo. Po krótkim czasie wiedział, że jest kąpiel, butla i spanie.

A ja wczoraj kupiłam mleczko loveli i pierwsza partia Ady ubranek poprana :-)myślę, że jeszcze ze dwie pełne pralki wyjdą… tylko kto to poprasuje?? Hehehe
 
reklama
Ann_ - Masz rację, nie było mnie już tu bardzo długo, pisałam wcześniej swoje usprawiedliwienie :) a tak po krótce to przeprowadzałam się z Torunia (bo tam studiowałam) do Płocka już na stałe. Poza tym miałam egzaminy i musiałam się troszkę pouczyć i jakoś tak nie miałam ani czasu ani siły na zaglądanie tu :) ale już teraz, mam nadzieję, będę mogła się regularnie udzielać :)

sawi - u Ciebie też coś problem z ZUSem ? mi te pieniążki przysłali już dwa razy i dwa razy za mało, wreszcie się zabrałam za skontrolowanie wszystkiego i się okazało, że na jednym jakimś małym świstku księgowa coś wypełniła źle i w ZUSie miałam zgłoszoną najniższą krajową... Ale miała mi to wszystko już naprawić i liczę na jakieś wyrównanie :)

Czytam tak o tym co już macie, co kupujecie, pierzecie, prasujecie małe ciuszki, a ja praktycznie jeszcze nic nie mam. Ale w sumie na razie i tak nie miałabym gdzie tego trzymać, poza tym moja rodzina raczej jest z tych, którzy w sytuacji ciąży nie chcą zapeszać i do ostatniej chwili nie pozwalają nic kupować, a przede wszystkim wózków, łóżeczek. Dobrze, że teraz w sklepach można od ręki dostać praktycznie wszystko. Myślę, że u mnie wszystkie zakupy ruszą pełną parą w sierpniu i na początku września. No oby, bo wiadomo, że różnie może być, ale trzeba myśleć pozytywnie. Na razie to tylko ten remont mi w głowie, żeby jak najszybciej to zacząć i skończyć, przynajmniej kuchnię, łazienkę i jeden pokój na razie, a potem pomału wszystko będziemy wykańczać :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry