reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Dziewczyny, pocieszajcie sie faktem, ze rosna :)

Chociaz wizja kupna nowych stanikow mnie przeraza... ja juz mam 65G, a takie rozmiary drogie w cholere, chyba przejde na sportowe hehe
 
reklama
Ja mam 70C wiec sie nie pogniewam jak o rozmiar urosna. Juz ledwo sie w staniki mieszcze ale z kupnem nowych moge jeszcze troche poczekac. :-p
Najszczesliwsi z tego objawu to sa chyba faceci. Tylko ze moj maz biedaczysko robi takie maslane oczy a ja jestem zupelnie "nie do uzytku". Albo boli mnie brzuch, albo jest mi niedobrze a o dotykaniu piersi to juz w ogole nie ma mowy. Mowi ze sie czuje jak male dziecko szczute lizakiem, ktorego nie moze polizac hehe :-D
Mam nadzieje, ze z czasem bedzie lepiej i ze te upierdliwe na dzien dzisiejszy objawy przestana byc az tak dokuczliwe;-)
 
hej dziewczyny :)

ciąża oficjalnie potwierdzona :) komentarz od lekarza : "HCG potwierdza ciążę(2533 mIU/ml), progesteron w normie" :-D:tak: Wizyta u lekarza 13.02!!
Ja czekam z utęsknieniem na "ciązowy" rozmiar piersi! Zawsze miałam małe, ale po pierwszym karmieniu praktycznie mi nic nie zostało :-( Śmieje sie jak kupuje staniku zawsze że potrzebuje rozmiar minus ;-)

miłego dnia, zabieram sie za prace :)
 
Dzień dobry mamusie!

Aaneta gratuluję! pozytywne wieści z samego rana to jest to :-)
Dziewczyny, ja już nie usnę bez stanika i to właściwie nie z powodu piersi, ale brodawek. Znów mnie zaczęły boleć, są tak wrażliwe,że nie można sie niczego ani nikogo... dotknąć. Soniafka mój małż ma to samo z tym lizakiem :-D Chociaż u nas i tak abstynencja z góry ustalona do końca 1 trymestru. Taki mieliśmy przykaz w poprzedniej ciąży od pani dr, a że już plamiłam w tej ciąży, to postanowiliśmy się również zastosować.
Pozdrawiam Was kochane wrześnióweczki!
nojaniewiem trzymam kciuki za wizytę! czy ktoś jeszcze wizytuje dziś?
U mnie odliczanie trwa.. jeszcze 9 dni :-)
 
dziewczyny cieszcie się tymi piersiami, cieszcie ;) mnie w ogóle nie bolą tak jak w pierwszej ciąży więc nawet zapewne i w tej nie urosną nawet o rozmiar :( ubolewam nad tym strasznie bo i tak nie mam co w ten stanik z miskąB włożyć :p kupuję największe push upy ;p
 
Aneta gratulauje:)


no ja stanik powoli wymieniam wczoraj wyszlo mi ze mam 75 D ! w pierwszej mialam tez duże a szczególnie po porodzie , gorzej potem
jak wróciły do swego rozmiaru niestety skóra nie:/



co myślicie o ślubie z rozdzielnością majątkową dobry pomysł?
 
A ja wizytę sobie przełożyłam na jutro jednak bo kończy mi się luteina w sobotę i zostałabym bez leków :) tzn z lekami bo mam lutkę ale w zmniejszonej dawce niż teraz aplikuję, a wolę sprawdzić i niech gin powie co myśli o zmniejszeniu dawki. Zawsze to pretekst żeby iść wcześniej i sprawdzić czy wszystko jest ok :) ehh już nie mogę się doczekać... denerwuję się strasznie ale ten weekend mam wolny na uczelni, w następny mam mega wielkie zaliczenie i żebym nie sprawdziła, że u dzidzi wszystko jest ok to nie byłabym w stanie nawet się nauczyć na nie;p
 
reklama
Czeeesc :) Chciałabym się przywitać i jednocześnie wdrożyć w pogawędki :) Termin na 22 września, pierwsza ciąża, potwierdzona 2 testami płytkowymi i badaniem krwi na beta hcg. Na pierwszą wizytę umówiłam się zaraz po testach i oczywiście okazało się że poszłam za wcześnie na cokolwiek :D W poniedziałek idę na wszystkie inne badania krwi a na pierwsze USG 19 lutego :)
 
Do góry