reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Furciaczek to Ty chyba nie będziesz rodzić we Włocławku skoro o zzo piszesz i prywatnej położnej ;)

No chyba, że tam się tak zmieniło od zeszłego roku :D
Bo teraz nie miałam kontaktu z rodzącymi to nie wiem.

Kciuki za glukozę :)
 
reklama
Furciaczek moja położna też poleca Tens i zaczęłam się nad tym poważnie zastanawiać. Powodzenia na glukozie&

a_nka dużo sił w walce dla dziewczynek i kciuki za usg główek by wszystko wyszło prawidłowo. Dziewczynki mimo że malutkie, to są wielkie w swojej walce.

Ann_ dużo spokoju na dzień przed ślubem, będzie dobrze:happy2:

Justi123 witaj i napisz więcej o sobie

Dooda gratulacje dobrych wyników:happy2:

Pogoda ma się u mnie poprawić na weekend, więc może wybiorę sie nad jezioro odpoczywać. A dzisiaj zabiorę się za porządki w kuchni, bo brzuch zaczyna przeszkadzać i boję się, że niedługo nie będę mogła zajrzeć w głąb dolnych szafek, więc ostatni gwizdek, by je uporządkować. Dołączam do prośby o sprawdzony przepis na gofry, takiego mam smaka, że dziś wypożyczę od rodzinki gofrownicę:tak: Do tego bym zjadła maliny i jagody, podobno jagody pojawiły się już w lesie.

Miłego dnia i kciuki za wizyty, jeśli są dziś, bo w kalendarzu nikt nie jest wpisany&&
 
Hej:)

Furciaczek glukoza nie taka straszna, gorzej, że tyle czekania bez jedzenia, ale dasz radę:tak:

Ann_ to już tuż, tuż, powodzenia:-D I czekamy na piękną fotorelację:))

Bigbi potwierdzam, jagody już są, moi rodzice ostatnio mi przynieśli litrowy słoik mmm:-)


U nas dzisiaj w planach raczej leniwy dzień, musimy tylko pojeździć za prezentem dla teścia na urodziny, ale mamy już upatrzony, więc myślę, że szybko to pójdzie:) Pogoda piękna, więc pewnie wyciągnę mojego na jakiś spacer:)
 
Hej z rana:)
Hania kciuki za usg dziewczynek zaciśnięte...

Amelie... mój mąż robi świetne, nie pamiętam jak ale jak wróci z pracy to ci napiszę przepis:D

Ann jutro twój dzień:):)

A ja piję kawkę, Nadusia coś kaszle... masakra... no nic...;/
Może pójdę na chwilkę do teściowej z Nadią bo wczoraj brat przyjechał i nie posiedziałam... potem zrobie gołąbki...

na męża mam focha strasznego wrócił do domu koło 23 (pomagał teściowi w remoncie) o 8,30 pojechali do Bricomarsche bo czegoś im brakło i jak wrócił pytałam o której ma zamiar wrócić do domu zeby mu kolacje zrobić.... za pół godziny mówi... no a przyszedł jak przyszedł... przytulał się oczywiście ale wiedział że jestem zła to nic nie marudził... noo :) dziś zapowiada się pgodny dzionek, chyba puszczę pierwsze pranie:)
 
My dziś po wizycie u małych jedziemy na zakupy bo trzeba dziewczynką jakieś ciuszki dla wcześniaczków kupić.

Ah no coś nie mam dziś dobrego dnia :-(

Któraś pytała z Was o relacje z Dominikiem... A no raz lepiej, raz gorzej. Ciągle jest w stosunki do mnie nieufny. Ale próbuję jak najwięcej czasu mu poświęcać. Umówiłam się z mężem, że w weekmd zabieram dzieciaki i jadę do ojca na działkę. On tam z kumplami i szwagrem będzie co większe rzeczy pakował a ja czas poświęcę Neli i Dominikowi. Jeszcze do przyszłego piątku mała będzie chodzić do przedszkola to musimy w tym czasie zrobić jak najwięcej by potem w burdelu dzieci nie trzymać ;) dopiero miałyby raj.

No ale niestety nie damy rady codzień jeździć do małych i to mnie troszkę podłamuje :( sporo km, koszty paliwa, nie zawsze jest z kim dzieci zostawić... A wchodzimy tykko na 2-3h...

Jak małe wyjdą z oddziału intensywnej terapi to chociaż można będzie u nich dłużej posiedzieć, bo tak to...
 
Hej :)

U mnie dziś trochę lepszy humor od rana, może dlatego że przywitało mnie słoneczko :) a może dlatego że dziś piateczek :)

Mój mąż generalnie zazwyczaj jest do radny przyłóż a teraz w trakcie ciąży to już w ogóle. Może po części dlatego że jest bardzo wrażliwy na mój płacz a w ciąży zdarza mi się to zdecydowanie częściej i z byle powodu....

My korzystamy z przepisu na gofry że strony moje wypieki (nie umie wkleić linka przez tel) i zawsze wychodzą pyszne :)

Hania kciuki zaciśnięte!

Furciaczek powodzenia na glukozie!

Witam się z wszystkimi dziewczynami z którymi się nur witalam :)

Miłego dnia dla wszystkich!
 
Hej Dziewczynki :*

Witam słonecznie :D mam nadzieję, że u Was też tak dziś pięknie! zupełnie inaczej się wstaje jak za oknem słoneczko :)

Ja wczoraj cały dzień zalatana, rano sprawy urzędowe a po południu byliśmy po wózek. Prezent od dziadków i od chrzestnej :) Więc do kocyka do kolekcji jeszcze wózek jest :)

Zaraz będę dopiero śledzić wczorajsze zapiski :)

Miłego i słonecznego dnia! :)

O jacie! teraz widzę, że dziś zaczął się u nas 28 tydzień :D ale zleciał ten 27 szybko ;) oby ten też szybko minął, 07.07 mamy wizytę i już się nie mogę doczekać jak zobaczę tego małego Bąbelka, mam nadzieję, że się okaże że już nie jest taki mały :) na ostatniej wizycie lekarz nie robił mi dokładniejszego pomiaru, więc ostatnie wymiary mam z 26.05 :(
 
Ostatnia edycja:
A_nka robicie wszystko co w waszej mocy, żeby wszystkie wasze maluchy były szczęśliwe i kochane i to najważniejsze:tak: Niestety niektórych barier nie da się przeskoczyć, ale bardzo się staracie, więc się nie zadręczaj:) Zobaczysz niedługo będziesz odliczać dni do zabrania kruszynek do domu i wtedy już wszystko zacznie się super układać:)

Aniaam my wczoraj też kupiliśmy wózeczek jako prezent od dziadków, a na jaki się zdecydowaliście?:)
 
BubblesGirl - super! :D my już mieliśmy wybrany przez nich ale po sprawdzeniu nie narzekam, Mutsy 4rider, taki w kolorze kawy z mlekiem :)
 
reklama
Witam z rana!

Dzisiaj u nas leje jak z cebra - i chyba ma tak byc caly dzien :-( A w szkole mial byc dzien sportowy i zawody...
No coz, z pogoda nie wygrasz - wiec pewnie przeloza na inny dzien...

amaliee wlasnie sie zorientowalam,ze w koncu nie dalam tego przepisu na te gofry:

475ml mleka z 30ml oleju + 2 jajka - wlac do suchych skladnikow:
250g maki, 7g proszku do pieczenia, 20g cukru i cukru waniliowego

I tyle - duzo nie potrzeba bylo...w rozgrzanej gofrownicy 5 min. - ale jak wolisz bardziej chrupiace to radze dolozyc pare minut....;-)

Aniaam mam dokladnie taki sam wozek - nawet kolor sie zgadza ;-)
 
Do góry