reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrzesień 2012 ;)

ok Kasieq juz mam mniej wiecej obraz tego jak wyglada lot z dzieckiem, wiecie kiedys jak latalam z synem to nie bylo tanich lini i wszystko bylo inaczej,przedewszystkim nawet jak dziecko mialao 10lat to byla jakas pomoc i bez kolejek, bagaze nielimitowane, woda i wszystko na poklad sie wnosilo a teraz szok.
Fakt fasolka starania sa najprzyjemniejsze czyli wszystko przed wami.
moja dzis cyrki w nocy robila, najpierw chlop wstal z bolem kregoslupa i zamiast wziasc tabletke to gada na caly pokoj ,obudzil ja a ona jest ciazka jak ktos ja w srodku nocy zbudzi ( ostatnio pijani sasiedzi).I rano tez pospac nie dala.
Mell fajny balagan haha, moja nawet 1/3 nie ma tylu zabawek. Ale napisz to jest jej pokoj tak?
u nas jak zwykle mialo byc slonce i jak zwykle zimno i leje.
 
reklama
Hej Mamusie!

Mialam pisac posta,ale oczywiscie moje kochane Robaki sie przyczepily i musialam wylaczyc kompa.

Perell - ale Krystek pieknie stoi! szok! Mikusiowi jeszcze daleko,tzn. chce stawac i nawet chwilke postoi z Mamy pomoca,ale zaraz potem zgina nozki,bo pupe ma za ciezka. Jeszcze przyjdzie na jego czas :tak:

Mell - niezly balagan,ale u mnie tak wyglada razy 2:-D co ogarne to wszystko porozrzucane na nowo,az czasami nie chce mi sie tego sprzatac,bo wiem,ze Starszak ma radoche rozrzucania ;-)

Axa - jejku, piekna smieszka z Adusi!!!!!

Verita - u Nas tak ciemno i ponuro,ze jedyne o czym mysle to sie polozyc,ale nie dane mi,bo na 15 do pracy...


Ja niewyspana juz 3 noc z rzedu. Nie wiem, Mikolaj sie krecil z godzine chyba,nie mogl zasnac... i teraz nie wiem czy to ten wirus czy moze jednak zabki....:eek:
 
Hej mamuski :-) wreszcie dotarłam do domu :cool2:zaliczona akademia zaniesione swiadectwo do gimnazjum i reszte szpargałow i mamy wakacje :-D no jeszcze ogłoszenie list 5 lipca zobaczymy czy sie dostanie tam gdzie chciała.

Jeszcze dzis przypilnowac jak sie beda pakowac ;-)i spokoj bedzie tydz :-p;-):-).Dzisiaj miało byc ciepło i co i leje :cool:
 
Verita tak to pokój małej jak zrobię zdjęcia to wieczorem umieszczę jak wygląda posprzątany:-)
taycia ja tez ostatnio powątpiewam w sens sprzątania skoro mała robi taki bałagan kilka razy dziennie ja posprzątam jedna cześć pokoju ona zdarzy już zrobić armagedon w drugiej połowie :-(
 
taycia i dobrze że się nie śpieszy! Dwoje drepczących po domu trudniej upilnować ;-) Fajne video, słodziaki dwa! Są do siebie podobni. Młodszy taka pyzucha do wyściskania ;-)

Fasolka ja mam ciepło :cool: byłam na spacerze już dwa razy i na zakupach i pranie zrobiłam, mały śpi na balkonie. Jeszcze trochę i pomyśli że balkon to jego pokój bo za dnia go tam wystawiam gdy śpi, balkon ma jakąś dziwną moc i on tam śpi zawsze ponad godzinę. W domu do pół godziny max.

mell to i tak dobrze, mój ostatnio ma 'misję' przenoszenia rzeczy do innych pokoi i ja mam zabawki wszędzie ;-) Wczoraj jak zanosiłam go do pokoju to depnęłam jedną... w skrócie nazwę to tak 'aałłł'
 
Piękny był ten dzień pierwszy raz od niepamiętnych czasów nie wstałam o 6 rano mala spała dziś do 8 zrobiłam ogrom rzeczy w domu wyprawiłam męża do pracy na 14 i jeszcze niespodziewanie przyjechały moje siostry i mój chrześniak wiec ja w spokoju odpoczywałam 3 godz piłam kawkę i jadłam domowe ciasto od mamy :-) a mała została wybawiona i wynoszona przez ciocie i kuzyna :-) wiec o 18:45 wszamała cała miskę kaszki wykapała się i śpi od 19:30
MAM CUDOWNE DZIECKO idę się relaksować w wannie i czekam na męża :tak: Miłego wieczorku dziewczyny
 
Czesc Mamusie!

Cicho sza,wiec sie odzywam ja :-)

Mikus piata noc z rzedu przenoszony z lozeczka do mnie do lozka. Wczoraj dalam mu czopek,bo darl sie w nieboglosy. Chyba mu idzie zabek,ale jesli tak to przezywa go strasznie :-:)-(

Starszak jednak prog bolu ma po mnie. Jak sie mocno uderzy albo zabek idzie to chwile poplacze i juz sie usmiecha. Mikus strasznie wszystko przezywa :-( (moze dlatego,ze jak byl malutki to duzo przezyl?)

A ja mam dzisiaj male swieto ... zapraszam wiec na kawke z kawalkiem ciacha ;-)

Zobacz załącznik 568999
 
mojej przebił sie zabek na 9 miesięcy prawie bez większych problemów. Mam nadzieję że następne też tak ładnie będą wychodzić. ja juz prawie spakowana. jeszcze słoiczek muszę gdzieś małej kupić bo nie mam obiadów ostatnio gotowalam jej. A lepiej chyba mało zamknięty fabrycznie nievh się nie czepiają. Wózek jednak biorę moj maclarem z dobrymi myslami ze będzie ok. ide go smarowac żeby sie dalo złożyć
 
reklama
Do góry