reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrzesień 2012 ;)

Hallo Kochane!
Fasolka no smutno:-( Ale zaraz będziecie trenować :) Ja robiłam test 6 dni po planowanym okresie, i krechy były jak ta lala. Nie próbowałam wcześniej, bo mogą być biochemiczne ciąże, i po co się rozczarować. Tobie też tak radzę :) Dla Synusia Spełnienia Wszystkich Marzeń!!!!!
Madziarrra Nicola piękna, więc ma polubienie;-)
 
reklama
Ayni mi też się podoba ten wózek, ale czytałam że pasy ma ciut przykrótkie.

Mój ma lęk separacyjny gdy jestem tylko ja i on w domu. Wtedy to się na mnie drze jak tylko wyjdę z pokoju albo idzie (na czworaka ofc) za mną i buczy ;-)

Ciekawa jestem które z dzieci pierwsze samo podrepcze bo teraz chyba wszystkie są na etapie chodzenia przy meblach. Ciekawe też jakby się zachowywały gdyby wszystkie razem zostawić ;-)
 
Axsa ja robiłam test 17 dni po terminie spodz miesiaczki.

Kurcze mam nadzieje ze jutro lepsza pogoda bedzie bo musze pranie porobic bo dzieciaki jada w sobote z moimi rodzicami na tygodniowy wypad ;-)bedzie wolna chata:-p:-D Bo razem to w połowie wakacji wszyscy gdzies pojedziemy. Młoda ostatnio w lot wszystko łapie Dorota nauczyła ja piatke przybijac ;-)a czasami siedzi cos jej sie spomni i papa robi kosi łapki ,misiowe kłopoty itp smieszna taka jest:-)

Ayni ja jakis czas temu miałam to samo z Pati nawet jak szłam siku to musiałam ja brac ze soba bo był taki wrzask ze szok trwało to ok 2-3 tyg fakt ze teraz nie mozna na chwile jej zostawic ale z innego powodu bo rozrabia jak najeta :-D
 
Witam z rana ale pustki :-p u nas dzis nie pada i cieplej troche:-) Mojemu dziecku cos sie poprzestawiało i budzi sie o 4.30 rano:szok:juz którys dzien z rzedu :baffled: spac chodzi ok 21 ,niby jak ja do łozka wezme to kimnie chwile jeszcze ale to taki pół sen ja juz jak zombi powoli chodze :cool2:.

Miłego dnia:-)
 
Wózek donkey fajny, ciekawy, ale wersja spacerówki przypomina mi bardziej fotelik samochodowy niż spacerówkę, a ja w ten sposób dziecka nie potrafiłabym wozić. Zresztą ostatnio widzę, że coraz więcej a'la spacerówek jest takich żeby to dziecko za dużo miejsca dla siebie nie miało. :-p A moje to muszą mieć przestrzeń w wózku. :-)

Taycia - a mi się się ubzdurało, że Wy długo cycowałyście, łepetyna ma zawiodła. :-p Ale Twój Syńcio był z tych większych wagowo nie? Czy w ogóle mylę? :zawstydzona/y:
Fasolka35 - super, że dzieciaki wyjeżdżają, spóźnione dla Starszaka życzenia. :tak:

My się dziś jedziemy przejechać pociągiem. :tak: Weronika będzie już bardziej świadoma niż ostatnio. O ile nie będzie spać w tym czasie. :-p
 
Fasolka mój chodzi spać po 20 i o 6 już by najchętniej wstał ale wtedy przycycujemy trochę i do 8 dociągnie.
Rozrabiaka dobiera się do szafek kuchennych, otwiera szuflady a tam tyle ciekawych rzeczy..
 
dzien dobryyyyy, kawa nie pomaga, A drzemie, a ja zamiast uwalic sie tez do lozka to laptopuje... aaaaa spaaaac
 
a mi pod górkę dziś. syn mnie wkurza taki wolny wszystko zaraz albo potem. mnie brzuch boli jak na okres. muszę oakowac rzeczy do polszy i w ogóle wstalam lewą nogą
 
reklama
a ja nie jestem taka radykalna w tych wypowiedziach, że rehabilitacja to zło. Jak się ma wątpliwości to lepiej pójść do zaufanego lekarza.

Fasolka trzymam kciuki za kolejny cykl! Sama wiem, że @ jak sie człowiek stara to straszna sprawa, trzymam kciuki może się spotkamy na jakimś tam miesiącu :)

Jeśli chodzi o lęk separacyjny... to kiedy to mija? po 18tce? bo mnie przeraża!
 
Do góry