reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrzesień 2012 ;)

Witam :-)No i znów poniedziałek:-p dzieciaki pojechały cisza w domu ;-) sobote spedzilismy u znajomych na grilu było wesoło młoda grzeczniutka tylko komary mnie pocieły:-p,wczoraj pogoda do bani była wiec dzien kanapowca był:-D no i czas zeby rozejrzec sie w necie w ofertach ,ogłoszeniach bo mamy w planach ucieczke z bloków a czy sie powiedzie zobaczymy;-):-)

Polisia no mam nadzieje ze sie spotkamy na ciezaroweczkach ;-) jeszcze choc pewnie u mnie minie troche czasu zanim sie uda :cool2:


Tycia ciacho smakowite i wszystkiego naj z okazji tego tajemniczego swieta:-D

Verita no co ty nie zapomnimy:-p szczesliwej podrozy :-)
 
reklama
Gdzie się podziewają wrześniowe mamy??? hm?

mój maluch od wczoraj ma biegunkę i do tego gorączkę której nie mogę zbić, dziś zakupiłam termometr do ucha bo ten w smoczku się niesprawdza gdy dziecko nie jest smoczkowe. Do lekarza już jestem umówiona więc teraz tylko czekać. Biedne te moje dziecko, co godzinę się budziło i płakało... kupek to z 15 ma już zrobionych. Cały czas podaję mu cyca i herbatkę by się nie odwodnił. Jeść nie chce.. dobrze że teraz na troszkę zasnął.

Verita też o nas pamiętaj!

Fasolka to teraz wypoczywasz mówisz ;-))

Taycia czyżby urodzinki??? Pycha ciacho! Ja jestem strasznie łasa na takie słodkości!

aaa i mamy już 2 zęba! Ale to wcześniej już się pojawił a zapomniałam pisać ;-)
 
Gdzie się podziewają wrześniowe mamy??? hm?

mój maluch od wczoraj ma biegunkę i do tego gorączkę której nie mogę zbić, dziś zakupiłam termometr do ucha bo ten w smoczku się niesprawdza gdy dziecko nie jest smoczkowe. Do lekarza już jestem umówiona więc teraz tylko czekać. Biedne te moje dziecko, co godzinę się budziło i płakało... kupek to z 15 ma już zrobionych. Cały czas podaję mu cyca i herbatkę by się nie odwodnił. Jeść nie chce.. dobrze że teraz na troszkę zasnął.

Verita też o nas pamiętaj!

Fasolka to teraz wypoczywasz mówisz ;-))

Taycia czyżby urodzinki??? Pycha ciacho! Ja jestem strasznie łasa na takie słodkości!

aaa i mamy już 2 zęba! Ale to wcześniej już się pojawił a zapomniałam pisać ;-)



a ta temp. i kupki to nie na ząbki przypadkiem??


Witam :-)No i znów poniedziałek:-p dzieciaki pojechały cisza w domu ;-) sobote spedzilismy u znajomych na grilu było wesoło młoda grzeczniutka tylko komary mnie pocieły:-p,wczoraj pogoda do bani była wiec dzien kanapowca był:-D no i czas zeby rozejrzec sie w necie w ofertach ,ogłoszeniach bo mamy w planach ucieczke z bloków a czy sie powiedzie zobaczymy;-):-)

Polisia no mam nadzieje ze sie spotkamy na ciezaroweczkach ;-) jeszcze choc pewnie u mnie minie troche czasu zanim sie uda :cool2:


Tycia ciacho smakowite i wszystkiego naj z okazji tego tajemniczego swieta:-D

Verita no co ty nie zapomnimy:-p szczesliwej podrozy :-)

no to &&&&& aby się "ucieczka" udała:tak:



Mamy 8 zęba i kolejny skok, chyba osiwieje do reszty :/
 
Perell oby to na zabki było a nie choroba jaka:tak:,moja przy zebolach to kupe co chwile robiła:cool:

Kasieq dzieki ;-):-) moja dzis mi 6 pobudek zrobiła w nocy....

No własnie gdzie reszta wrzesniówek wyłazic z krzaczorow :crazy: Axsa a ty gdzie :-p
 
Perell - wspolczuje chorobska u Krystka. Pewnie jakas wirusowka. Mikus tez tak mial i biedny sie nameczyl sporo!! duzo zdrowka dla niego i niee urodzinki,a imieninki obchodzilam wczoraj :-D urodzinki mam niedlugo :tak:

Verita - udanych wakacji ;-)


Powoli zaczynam Wam zazdroscic tych zebow. Mikolaj slini sie na potege, az normalnie ulewa ta slina, spac nie moze, poliki czerwone,a jak zeba nie ma tak nie ma... pewnie jak wyjdzie jeden to zaraz sie posypia...

Kasieq i Perell - gratuluje kolejnych zabkow!!!

Fasolka - wspolczuje tylu pobudek.

Ja tez sie nawstawalam dzisiaj do Malego dac mu smoczek,ale dzielnie spal u siebie do 5 ;-) wreszcie sie wyspalam ,a potem jeszcze na pol hj wzielam go do siebie :-D
 
tak jak Taycia piszesz, wirusik.. Po wizycie temperatura wzrosła mu do 39,9 ;-( Teraz niby ma się lepiej bo już maszeruje i się bawi ale kupki nadal często. Chociaż teraz przerwa.. i od 30 min nic nie stworzył. A było tak że co zmieniłam mu to robił następną i tak nawet 6 razy pod rząd ;-(
o i ja mam niedługo urodziny, za dwa tygodnie ;-)) Wg mojego internetowego kalendarza imieniny obchodzili Lucyna i Emilia ;>

Fasolka jestem z Tobą w tych pobudkach... już trace nadzieje że one kiedyś znikną...

Chyba wrześniówki coś się rozleniwiły.. gdzie mafu? awersja? lili? axa? nagapalma? Stokrotka? Ayni? Gdzie one są??
Noi KasiaP-P, Martusia, Anusia, Lotka, Tygrysek? No hallo! ;-)
 
Ostatnia edycja:
Perell oj oby szybko wirus sobie poszedł :tak:
Ja dzis na działce nazrywałam porzeczek i sie bawie w mrozenie ;-) i rabarbar przytachałam z mysla o kruchym ciescie z rabarbarem ale jakos weny brakło do pieczenia moze jak młoda usnie ale chyba predzej łozeczko zdemoluje kurcze kiedy ona zacznie usypiac jak człowiek a nie tajfun :no: :-p:-)
 
tak jak Taycia piszesz, wirusik.. Po wizycie temperatura wzrosła mu do 39,9 ;-( Teraz niby ma się lepiej bo już maszeruje i się bawi ale kupki nadal często. Chociaż teraz przerwa.. i od 30 min nic nie stworzył. A było tak że co zmieniłam mu to robił następną i tak nawet 6 razy pod rząd ;-(
o i ja mam niedługo urodziny, za dwa tygodnie ;-)) Wg mojego internetowego kalendarza imieniny obchodzili Lucyna i Emilia ;>

Fasolka jestem z Tobą w tych pobudkach... już trace nadzieje że one kiedyś znikną...

Chyba wrześniówki coś się rozleniwiły.. gdzie mafu? awersja? lili? axa? nagapalma? Stokrotka? Ayni? Gdzie one są??
Noi KasiaP-P, Martusia, Anusia, Lotka, Tygrysek? No hallo! ;-)
ja podgladam ;-) miło ze ktos zauwazyl nieobecnosc... ;-) ja sie teraz wciagnelam z szycie na maszynie heheheh z nudow pewnie ;-) no i tak jakos dzieci-maszyna-dzieci-maszyna hehehehe
 
tak jak Taycia piszesz, wirusik.. Po wizycie temperatura wzrosła mu do 39,9 ;-( Teraz niby ma się lepiej bo już maszeruje i się bawi ale kupki nadal często. Chociaż teraz przerwa.. i od 30 min nic nie stworzył. A było tak że co zmieniłam mu to robił następną i tak nawet 6 razy pod rząd ;-(
o i ja mam niedługo urodziny, za dwa tygodnie ;-)) Wg mojego internetowego kalendarza imieniny obchodzili Lucyna i Emilia ;>

Fasolka jestem z Tobą w tych pobudkach... już trace nadzieje że one kiedyś znikną...

Chyba wrześniówki coś się rozleniwiły.. gdzie mafu? awersja? lili? axa? nagapalma? Stokrotka? Ayni? Gdzie one są??
Noi KasiaP-P, Martusia, Anusia, Lotka, Tygrysek? No hallo! ;-)


dzieki za pamiec kochana, jestem i podczytuje na pisanie weny brak.
zdrowka dla Krystka duzo i cmok w czolko :*
 
reklama
Perell - Bidulek. Tak ,jak piszesz...tylko duzo wody mu dawaj,by sie nie odwodnil... zapewne za kilka dni wirus zniknie tak szybko jak sie pojawil...

Kalendarz mowi dobrze... moje imie z literka E na przodzie...za dwa tygodnie? kiedy? kiedy? ja za 13 dni urodzinki mam :-D

No wlasnie zawsze wydawalo mi sie wrzesniowki tyle pisza,ze nie nadaze z czytaniem, a tym czasem czytam i czytam i juz widze koniec... :baffled:
 
Do góry