reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych,
radosnych i spokojnych świąt Wielkiej Nocy,
smacznego jajka, mokrego dyngusa,
a także odpoczynku w rodzinnym gronie



zyczenia_wielkanocne.jpg
 

Załączniki

  • zyczenia_wielkanocne.jpg
    zyczenia_wielkanocne.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 97
reklama
podczytałam.

Kasia PP daj znać ;)

mi łeb nawala. ciasta popieczone, miesa chyba jutro, ale nam się spierniczył piekarnik. zobaczymy,

dzieci spią.

nawet się dziś wyspowiadałam.
w pt chrzciny...fajnie.
 
Dzień dobry! :-)Wpadłam, żeby życzyć Wam kochane Wesołego Alleluja! :happy2:Ja na święta nie gotuję prawie nic. D. pracuje w niedzielę na 13. :-( A ja pójdę do sąsiadów na kawę po obiedzie, bo zaprosili. Na śniadanie zjemy białą kiełbasę, biały barszcz i wędliny ze święconki i myślę, że się najemy. Nie ma sensu żebym tkwiła przy garach, bo później i tak wszystko wylądowałoby w koszu. W poniedziałek D. zrobi na obiad jakąś karkówkę wcześniej marynowaną i potem pieczona. W czym nie wiem, wiem że na pewno m.in. w czosnku i że jest pyszne :tak: Dziewczynki jeszcze raz życzę Wam czasu mile spędzonego w gronie rodzinnym, czego niesamowicie Wam zazdroszczę. :baffled:Korzystajcie z okazji i "sprzedajcie" dzieciaki w ręce bratanków, siostrzenic czy młodszego rodzeństwa, a same się byczcie :cool2: A co! Należy Wam się! Palma, Tobie szczególnie! :-p:-p:-p

Buziaki Kochane :-) xxxxxxx
 
[h=5]Dziewczyny pakuje sie i jade do Tescia tzn cala nasza czworka musze odpoczac, zrobic porzadek w glowie bo po wczorajszym dniu , ktory spowodowal bardzo negatywne emocje w moim zyciu, musze sie zrelaksowac...
a swoja droga jak ja mam spakowac nasza czworke do opla corsy??????????? i jeszcze wozek???????? i lozeczko??????????[/h]takze nie bedzie mnie dzis ani jutro... no ale pewnie dojde u Tescia do kompa bo sa dwa to cos naskrobie, nie martwcie sie, z dziecmi i m ok, chodzi o cos innego, o bliskich i dalszych ludzi ktorym ufalam a ufac nie powinnam
 
Hallo Kochane!
Mamy chwilę na kompa:-)
Po śniadanku, Ada śpi nareszcie spokój. Ciasto marchewkowe wyszło super, mazurek nie zbyt, chciałam z twardym ciastem, a to wyszło bardzo kruche, i lukier kazali zrobić z sokiem z cytryny i kwasidoopa jest:baffled:
Na obiad gulasz, i znowu wielkość mego ciała się zwiększy.
Dzieciaki z prezentów zadowolone, Kaci biedak testuje hulajnogę w domu, bo na dworzu zimno!
 
reklama
Do góry