reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

witam po przerwie, u nas ciagle goscie i przyszykowania do Wilekanocy, dzis moja niunia konczy 6 miesiecy i juz taka duza mi sie wydaje , jak to szybko minelo az sie wierzyc nie chce :tak:
 
reklama
Verita wszystkiego najlepszego dla córeczki ;-)

Ja nie mam sił.. na nic. Wczoraj zostałam tak wymęczona że gdy się położyłam to od razu zasnęłam.
Muszę jeszcze iść zapisać się do fryzjera bo włosy mi wypadają tak że chyba łysa zostane ;-(

Noi małemu muszę jakąś herbatkę na trawienie kupić, lekarka kazała mi dawać mu na drugie śniadanie owoce, na obiad zupkę i boję się że to dla niego będzie za dużo na raz.. może się mylę..
 
Hallo Kobitki!!

Dziś Pół Roczku kończą Haneczka Jasminumi "Niunia" Verity! Dużo Buziaków!!!

KasiaP no, no, a chcieli byście?:-)
Tygrysku to teraz zimne lodziki potrzebne:-p
Na przepisach wklejam przepyszne ciasto marchewkowe. Sąsiadka mi przyniosła na spróbowanie, i jeszcze mi ślinka cieknie:-)
Lilijanna a się ciesz kobito, to o wiele lepsze niż noszenie 10 miesięcznego klocka, który ma w nosie nauczyć sie raczkować.
M dziś ostatni dzień w pracy:laugh2: i już Święta!
 
Tygrysek moj Szymon tak jezdził zanim raczkował proste wszystko ma;-):-D a co młoda wymysli to sie okaze jeszcze:cool2: rozmow w toku nie ogladam kiedys dawno lubiłam teraz nie trawie tego:-pa i ty sie kuruj kobito:szok:

Axsa marchewkowiec ja pieke i uwielbiamy mniammmm:-)

Dziewczyna zdrowka :-)

Kasia P-P moze tescik:cool2:


Sto lat dla dzisiejszych półroczniakow :-) :-)
 
A w ogóle to spóźnia mi się @ już 8 dni haha... :cool2:
Chcielibyście?
z nowosci to Jas zrobil kupke na nocnik heh ;-)
Brawo.

Hej dziewczynki my już od poniedziałku w domku. Ucho na razie nie doskwiera mam nadzieję że będzie dobrze. Po świętach mamy iść na kontrol. Postaram się was nadrobić. Pozdrawiam.
Super, że już w domu jesteście. Oby kontrola wyszła ok.
Lilijanna łoł zdolniacha siedzi siada ło matko raczkuje tez?
Yyyyy to zależy czy 4 posunięcia łapskami do przodu to już raczkowanie. :laugh2:

dzis moja niunia konczy 6 miesiecy i juz taka duza mi sie wydaje , jak to szybko minelo az sie wierzyc nie chce :tak:
Wszystkiego najlepszego. :tak:
Noi małemu muszę jakąś herbatkę na trawienie kupić, lekarka kazała mi dawać mu na drugie śniadanie owoce, na obiad zupkę i boję się że to dla niego będzie za dużo na raz.. może się mylę..
Jak będzie napojony to zawsze mu łatwiej będzie kupala zrobić, jak ja dam Weronice pić to jednak ten kupal tak troszkę bardziej wilgotny, jak nie dam to stęka głośniej. :-p

Lilijanna a się ciesz kobito, to o wiele lepsze niż noszenie 10 miesięcznego klocka, który ma w nosie nauczyć sie raczkować.
Dwie strony medalu, tu mi kręgosłup szybciej padnie od schylania się. :-p


Jesteśmy po spacerku, jakimś takim mega szybkim, wszędzie tłumy, wojna idzie znowu. :-p
 
Czy byśmy chcieli? tak, na pewno byłaby radość. Ale i obawa - po pierwsze jestem po cc i bałabym się czy nie pęknie mi brzuch bo to trochę za szybko, a po drugie chcieliśmy różnicę 3 lata między dziećmi bo z dwójką maluchów nie dałabym sama rady, a nie mam nikogo do pomocy. Ale i tak bym się cieszyła. Z testem zwlekam, bo jeszcze sobie marzę że to ciąża haha :-D jak zrobię test i wyjdzie negatywny to już spadnę na ziemię i już będę wiedziała że to moja torbiel która mieszka u mnie od kilkunastu lat, daje o sobie znać.
Wiecie że jak miałam cesarkę, to chciałam lekarzowi powiedzieć żeby mi tą torbiel wyciął przy okazji... ale byłam tak przerażona że tylko wymiotowałam i nic nie umiałam powiedzieć, nie było ze mną kontaktu :-p
Dobra, zadzwonię do męża żeby mi kupił test po drodze. Do godz 16 jeszcze sobie pomarzę, że mam fasolkę haha :cool2: a potem już real...
 
Kasiu trzymam kciuki. Bedzie jak ma być ;*
Axa wiesz ze ja ostatnio chcialam szukac przepisu na to ciasto marchewkowe? Slyszalam ze dobre. Moze sie zabiore o ile mam wszystkie niezbędne składniki. Idę oblukac.
 
reklama
Kasia czuję taki podniecenie, jak to ja bym czekała na tego testa:-)
Ayni ja już mam wszystko oprócz blaszki. Dziś M kupi, a jutro piekę:-)


Kochane chciałam Wam Życzyć Wesołych Świąt!


Uzgodniliśmy z M, że ograniczamy internet, i zajmiemy się Świątecznie sobą;-) Przewidziane jest trochę internetu w niedziele. Tak, że po 16 muszę Was chwilowo opuścić:cool:
 
Do góry