reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

hejo

jasnie hrabia wstal o 7 jak nigdy... dzis jest jakis nieswoj bo w ogole nie chce jesc ani pic. mleka to moze zje gora 100ml, wmusilam w niego pol sloiczka puree z marchewy, ziemniaka i jagnieciny. przynajmniej sie nie drze. na spacerze jezdzilismy z odkryta buda, uczymy sie slonca i swiata :)

ech, dziwne dzis te moje dziecko...

no i tak wlasnie Nathalie moj Oli z tego samego dnia co Gutoslaw Future ;) Oli z 18:15 ;)

acha bylam u gina - nie skomentuje, ale odpowiednia adnotacje u dyrektor luxmedu zostwilam. i badan ciag dalszy, moze dr House by wiedzial co mi jest? znacie tam numer tel? :D

buziam Was
 
reklama
Future ale skoro Fasolka pisała, że dzieci to jak szachownica, to jak będziesz miała trzecie to też będzie spokojne. Także dobrze się zaczęło :-D
Serio, to tylko taki żarcik był. Mam nadzieję, że się nie obrazisz. Ale my kobiety to potrafimy dużo znieść, no nie? Mój M dziś wrócił z pracy po 15 (jak nigdy). Ja cała happy, myślę sobie jakieś święto czy co? A on zjadł obiad i mówi, że do dziadka musi jechać coś tam mu naprawiać. Wrócił godzinę temu :wściekła/y:.
Ach idę rozliczać PIT może kaska wcześniej wpadnie.
 
ależ mamy forumowe trojaczki wg czasu Guciuś, Leoś i Oliś :) ale numer :)

i TADAM najważniejsze nie darł japaki na spacerze prawie w ogóle... nawet dał się położyć i zasnął w drodze powrotnej oczy mu się otwarły ale japka NIE :)... oby to zwiastowało lepsze spacery chociaż :)

Mamie pokazywałam Naszą galerię :) jak zobaczyła Adaśka (Ayni) to oniemiała... i poszła patrzeć czy Leo też taki duży już :D... j

Jeszcze Benio zaśnie i spadam prasować bo mam hałdę jak węgla kamiennego na Śląsku :)

Mua :*
 
Jak mam siedzisko skierowane w moją stronę to mój malec też się drze od razu po obudzeniu i wszyscy wiedzą że Krystian wraca do domu ;-) ale gdy odwracam siedzisko przodem do świata to już się nie drze.. A ja tak lubię mieć go przodem do siebie..
 
ja tez spacerowke mam do siebie, a jak zechce to odwracam raczke i Oli tylem do mnie.

sasiadka mnie wkurzyla, stwierdzila ze juz slyszy Oliwiera a wiec placzliwy jest. a ja jej na to: przynajmniej nie drze sie o polnocy jak Pani poltoraroczna corka... mina bezcenna.

Oliwek naprawil sie z jedzeniem, 180ml pochlonal raz dwa. na noc je 210 ale wagowo to po nim nie widac zeby tyle jadl. teraz jakos znowu budzi sie w nocy okolo 3 i on jest autentycznie glodny...
 
Noo pora w koncu tu cos naskrobac...


Mały zasnal ale dzis ciezko mu to szlo, marudzil plakal musialam glaskac spiewac zabki pomsarowalam i zasnal gryzac kocyk...ehh biedne te nasze dzieci z tymi ząbkami...

hihi taycia no faktycznie klopsik z tego synka Twojego. Starszy tez byl taki papusny?

moje dziecko czyta gazete , ooo , taki madry :-D pogniotl sobie wszystko w lapkach, dobrze ze darmowa :-D

czy wasze dzieciaki bawia sie jeszcze na macie? leza w lezaczku?

na macie polezy chwile ale zaraz jest juz metr za nia..i tak go znow klade i znow jest poza mata az normalnie go przestalam tam klasc, w lozeczku nie lepiej wygina sie,podnosi wiec klade go tam tylko jak cos chce zrobic...

Witam :-) mała miała dwa badania u audiologa i narazie ok jeszcze nas czeka jedno:-)


Future bo z dzieciakami to taka szachownica u mnie 1- rozdarciuch ,2- spokojne 3- rozdarciuch:-p;-):-D

racja...moja mama mi tak samo mowila, i u nas teraz nawet sie charaktery sprawdzily jak szachownica. Brat 1 i ja 3 identyczni jestesmy a brat 2 i 4 tacy sami sa hehe

hejo

jasnie hrabia wstal o 7 jak nigdy... dzis jest jakis nieswoj bo w ogole nie chce jesc ani pic. mleka to moze zje gora 100ml, wmusilam w niego pol sloiczka puree z marchewy, ziemniaka i jagnieciny. przynajmniej sie nie drze. na spacerze jezdzilismy z odkryta buda, uczymy sie slonca i swiata :)

ech, dziwne dzis te moje dziecko...

no i tak wlasnie Nathalie moj Oli z tego samego dnia co Gutoslaw Future ;) Oli z 18:15 ;)

acha bylam u gina - nie skomentuje, ale odpowiednia adnotacje u dyrektor luxmedu zostwilam. i badan ciag dalszy, moze dr House by wiedzial co mi jest? znacie tam numer tel? :D

buziam Was

ja tez spacerowke mam do siebie, a jak zechce to odwracam raczke i Oli tylem do mnie.

sasiadka mnie wkurzyla, stwierdzila ze juz slyszy Oliwiera a wiec placzliwy jest. a ja jej na to: przynajmniej nie drze sie o polnocy jak Pani poltoraroczna corka... mina bezcenna.

Oliwek naprawil sie z jedzeniem, 180ml pochlonal raz dwa. na noc je 210 ale wagowo to po nim nie widac zeby tyle jadl. teraz jakos znowu budzi sie w nocy okolo 3 i on jest autentycznie glodny...

wstał o 7 jak nigdy?? o jezusie to do ktorej lubi spac?:szok:bo u mnie norma o 7 CZASEM do 8 i oczywiscie w nocy budzi sie minimum 3 razy

moj je i po nim widac hehe dzis moj brat a potem bratowa jak go zobaczyli na golasa to odrazu,ze jest grubiutki:-Dno wypraszam sobie nie obrazac mi synka mowie:-Don idzie w slady mamy i tyle hehe :)
 
reklama
Maluszku Oliwier spi do 8 czasem chwile pozniej sie budzi. teraz budzi sie kolo 3 i jest taki glodny ze by konia z kopytami zjadl. dostaje 210 i dalej spi.pare razy nawet zdarzylo mu sie do 10.

teraz cwiczy z tata (cel:zmeczyc przed snem :p)
 
Do góry