reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Kacper od dziś warczy. Ciągle warczy jak jakiś piesek. Wydaje takie gardłowe dźwięki. A wczoraj owarczał pielęgniarkę na szczepieniu :-D

No ja spodziewałam się, że nasze dzieci w podobnym czasie będą robić podobne rzeczy, bo są na tych samych etapach rozwoju, ale że warczą i to też w tym samym czasie to jestem w szoku!! :szok::-D Mój tez od dwóch dni warczy jak oszalały! :eek: Na zwierzątka z karuzeli nad łóżeczkiem, na zabawki na macie i ogólnie jak się na czymś bardzo koncentruje. :rofl2: Że chrypki od tego warczenia jeszcze nie dostał to sie dziwię :-D:-D:-D
Dobranoc!:-)
 
hej. to znowu ja haha.
moj spi ostatnio od 20. wiec wstaje o 7. no nie mam sił.
teraz zjadł i sobie siedzi spokojnie, ale powiem wam takie cos.
pamiętacie jak zmienilam mojemu małemu bąblowi mleko na humane dla głodomorków? i ze taki się zrobił spokojny, nie bolał go brzuszek, pięknie spał, ze tylko raz wstawałam wnocy... no i teraz jak zaczełąm wprowadzac nowe pokarmy, to zmienilam mleko na to z rosmanna, które nota bene Hesi służy do dzisiaj. i powiem wam, ze maly mi sie budzi 3 razy w nocy, jest niespokojny, wierci się, pojękuje, no szok normalnie. jestem pewna ze to wina tego mleka.
dzis jade kupic znow humane. jest droższa, no ale cóż. nie bede oszczędzać na dziecku, skoro mu to mleczko służyło.
ale jestem zła, ze zmienilam, myslalam, ze zupki, soczki, desereki...to i mleko mozna...no trudno. od dzis pewnie bedzie lepiej. głupia matka i tyle.
 
Future no nie kazdemu dzieciaczkowi to samo mleczko pasuje niestety my jestesmy na Nanie 1 od swiat bo bebiko małej be sie zrobiło:confused: ,moja tez zjada zupki deserki ale mleka nawet wiecej zaczyna pic niz przedtem:szok::-Drosna te nasze dzieciaczki to i potrzeby maja ;-)

My juz lepiej troche ale słaba jestem jak piskle:szok::-p , ale mamusia kochana :-Ddzwniła ze przyjada i obiadek przywioza dla nas:tak: i opiernicz dostałam z rana :cool:czemu nie dzwonie ze my chore i ze by przyszła mała pobawic zebym odpoczeła a nie sama tyle dni chora z dziewczynami , ale ja jak zwykle zosia -samosia :sorry2:,,, Ide poczytac coscie naprodukowały;-)w nocy:szok::-D
 
Witam;-) No mały dał dzisiaj pospać;-) teraz sobie śpiocha a ja mam leniwca i zaszyłam się w pokoju. Bo na dole gromy chodzą u ustawiają wszystkich do porządku:-p Arti biudulek ma katarzysko na które Sopelek nie pomaga i musieliśmy się zaopatrzyć w Katarek do odkurzacza i dzisiaj pierwszy raz odciągałam i fajnie mu zeszło wszystko. Żeby tylko się to nie przerodziło w jakieś choróbsko..bo u nas to normalnie epidemia w okolicy..wszyscy chorzy...
 
witam się i ja...


czy ktoś może mnie poratować linkiem do maści na ząbkowanie co Risia kiedyś podała na ebaja :)
bo nie umiem znaleźć

pozdrawiamy
 
Hej !
My dziś wyspani :-D Rano zaatakowały nas dwie straszne kupy :szok: chyba jednak coś mu ciążyło na brzuszku te wczorajsze smrodki i te dwie kupy dziś jedna po drugiej :no: No ale teraz wygląda ok tylko zastanawiam sie czy dawać coś dziś w sensie ziemniaczka czy dać przerwę jeden dzień a jutro u lekarza wypytam .. no nic będziemy myśleć :confused:
Z tym warczeniem to jakiś postęp :szok::eek: ja myślałam ze Krzyś ma problemy z połykaniem śliny ze tyle mu jej leci ale rzeczywiście on zawsze przy tym dziwnie zadowolony :happy2::cool:
Wczoraj na huśtawce zaczął sie dźwigać do siadu czyli chyba nie jest tak źle z naszą główką :tak:
 
witam się i ja...


czy ktoś może mnie poratować linkiem do maści na ząbkowanie co Risia kiedyś podała na ebaja :)
bo nie umiem znaleźć

pozdrawiamy

ORAJEL BABY i nam zdarzyło sie używac też mocniejszego dobrego i do kupienia u nas w aptece DENTINOX N i na słabsze bóle a raczej denerwujące swędzenia Camelia
 
reklama
nagapalma próbowałam i nic nie dawało :wściekła/y:
*martusia* do złapania siuśków w aptece sa chyba po 1 zł takie woreczki z plasterkiem przykleja sie je - są szczenne i sie czeka nie trzeba wisieć nad dzieckiem z pojemnikiem :-DKiedyś pisałas że Oli ma zaburzenia gospodarki fosforowo - wapiennej - to tak jak u nas znaczy u nas jest podejrzenie i z tym dziś byliśmy w Centrum Zdrowia Dziecka na badaniach i Tobie też polecam zmienić lekarza i wybrać sie do poradni metabolicznej na badania najlepiej od razu do poradni metabolicznej CZD - pocenie się to objaw takiego zaburzenia i u nas też to było przyjmujemy cały czas wit D, wit K tez musieliśmy ze względu na to zaburzenie brac mimo ze ona wywoływała kolki no ale coś kosztem czegoś na szczęście już jej nie bierzemy, później blakliśmy kwas foliowy i wit b6 i teraz ma wyniki dobre. Zobaczymy co wyjdzie jeszcze w wynikach z CZD. Takie zaburzenia czesto ida w parze u dzieci z małymi ciemiączkami przynajmniej tak mi powiedziała lekarz ale na pewno powiedziała nie przejmować sie ciemiączkiem bo tak niektóre dzieci mają... Generalnie przekonałam sie że trzeba podreptac po lekarzach zanim trafi się na dobrego. Moja jest dziwna pomogła nam ze skazą i z tym zaburzeniem ale ostatnio mnie swoim zachowanie też wyprowadziła z równowagi i zastanawiam sie czy iść do niej ... Ale to już tak jest.


Dziewczyny czy wasze dzieci robią śmierdzące bąki :confused2::szok::eek: Krzyś ma to od dziś - od dwóch dni jemy ziemniaczka ale wczoraj było ok, a od dziś rana lecą takie smrody że hej :rofl2: i martwie sie czy to nie jakieś zatrucie bo fakt, katem po marchewce mu wyszły pryszczyki ... yhhh lekarza mam w piątek

junior też od początku ma małe ciemiączko a lekarka nic sobie z tego nie robi :no:
śmierdzące bączki też puszcza od czasu do czasu i robi mnie w jajo bo myślę,że to kupka ;-) a my jeszcze tylko na mm , więc nie masz się co martwić

dziś idziemy na szczepienie i opiszę wszystko i zapytam o ta wit D :tak:

teściowi zmarł ostatni brat, moja mama złamała prawą rękę :no:

na pocieszenie: ruszyło coś w sprawie tego sklepu Lukas-pisałam do Rzecznika Praw Konsumentów i napisałam raz jeszcze do sklepu jak radziła i jakież było moje zdziwienie jak odpisali, że niby się ze mną kontaktowali a ja milczałam :wściekła/y: brednie jakieś :no:, że jak będę chciała to mi wyślą ubranka w większym rozmiarze i jakiegoś gratisa....bo mieli awarie systemu....taaaaaaa, która trwała 2 miesiące ;-)
no taką idiotka nie jestem ;-) zażądałam zwrotu kasy i wspomniałam o organach ścigania a oni mi na to,że MAM ICH NIE STRASZYĆ BO OD TEGO SĄ DUCHY :wściekła/y:
ja nie straszę ja uprzedzam, bo firmę sprawdziłam i nie ma ich w żadnej ewidencji, formalnie nie istnieją :no: aż dziwne,że na allegro nie mają ani 1 złej opinii :confused:, no, ale to się zmieni :tak:

zobaczymy czy mi kaskę teraz oddadzą :tak:

miłego dzionka póki co
 
Do góry