reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

ORAJEL BABY i nam zdarzyło sie używac też mocniejszego dobrego i do kupienia u nas w aptece DENTINOX N i na słabsze bóle a raczej denerwujące swędzenia Camelia

Merlin ten dentinox jest mocniejszy niz orajel? Bo dentinox to lidokaina. Własnie chciałam go kupic. To fajnie, że jest dość mocny, będzie można uniknąc benzokainy :)
 
reklama
Witam sie z Wami Babeczki!

Risia - duzo sil zycze!!!!!
Merlin - te smierdzace baki to najbardziej normalne...zobaczysz pozniej jakie kupy pojda wraz z pojawieniem sie nowych pokarmow :tak::tak:

Bylam wiec ze Starszakiem u lekarza ,bo 4 dni goraczka non stop,ale poza zaczerwienionym gardlem nic nie ma...stwierdzila,ze to wirus i mam mu dawac Nurofen... ale juz widze,ze Mikus lapie od niego katar i tak ciagle bede siedziala w tych chorobach az do znudzenia... :-(

Milego dnia !
 
Hallo Kochane!!
Dziś 5 miesiączków kończy Zuzia Camili!
a 4 miesiączki Adrianek Rysi!
Dużo buziaczków dla słodziaczków!

To okropne, że nie ma wszystkich dzieci na liście wrześniowej i nie można świętować ich małych rocznic!!!!
Ada po szczepieniu ok, w zasadzie nic jej nie było. U moich dzieci 1 szczepienie zawsze nic nie ma, a przy następnych mają temperaturę, zobaczymy jak Adi.
Kacuś też już dobrze, mówi tylko śmiesznie, ale za to byłam dziś u niego w nocy 3 razy posłuchać jak śpi, i nic nie słychać! Nic a nic, pięknie śpi, nie chrapie, nie dusi się nie poci, i główka rano Go nie boli:-D:-):-D
Mój synek Emilek zdał dzisiaj prawo jazdy:-D Taaaka jestem z niego dumna. Mam dwóch pełnoletnich synków z prawo jazdy!!! A ja mieszkam w DE i sama muszę kierować:cool:
Ja do ząbków używałam zawsze Dentinox, i byłam zadowolona, dzieci też. W smaku dobry, i pomagał.
 
witam się dziewczynki na chwile bo starszak śpi

Dentinox na pewno nie jest mocniejszy (wypróbowałam na sobie) ale niektorym dzieciom pomaga... ja wypróbowałam wszystko... Dentinox, Bobodent, Camillie i inne i dopiero orajel nas uratował... ale może niektórym pociechom wystarczy Dentinox niestety my mielismy sotre ząbkowanie i u Adusia jest tak samo, że nawet nie bawię się w testowanie naszych PL leków...bo przerabiałam to z Sebciem...

jestem dzisiaj tak podmonowana, ze zabić mogę dobrze, że ide na Zumbę...
wczoraj cały dzień z dzieciarnią sama a dzisiaj M obudził starszaka o 7:wściekła/y::wściekła/y:no zabic to mało powiedziane...
 
Merlin ten dentinox jest mocniejszy niz orajel? Bo dentinox to lidokaina. Własnie chciałam go kupic. To fajnie, że jest dość mocny, będzie można uniknąc benzokainy :)

źle się wyraziłam nie jest chyba mocniejszy niż orajel ale dentinox jest dosyc mocny i skuteczny przynajmniej wszyscy go polecają jako produkt dostępny w polsce, nam jak nie działała camelia bo któregoś dnia strasznie myślałam ze swędzą go dziąsła to zastosowałam dentinox i mały sie jak ręką odjął uspokoił - tylko trzeba poczekać jakieś 15 minut zanim zacznie działać i pilnować żeby rąk do buzi nie wkładał. Ale ja też używam cameli jak nerwowo drapie dziąsła po co ma sobie rozdrapywać a ona jest homeopatyczna
 
reklama
Do góry