reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Dzieńdoberek,
Axa, super że już po wszystkim i Kacuś tak ładnie oddycha i lepiej się czuje! No i gratulacje dla Emila z okazji zdania prawka!

Risia zazdroszczę tej zumby, a raczej tego, że wychodzisz z domu bez dzieci....:tak:

Co do dentinoxu to jak Młoda mi marudziła i nie wiedziałam czemu to wysłałam mojego do apteki, żeby kupił coś na ząbki, przy starszaku używałam bobodent i wystarczyło...K kupił ten dentinox bo farmaceutka właśnie mu powiedziała, że jest z tych najmocniejszych, ale to chyba właśnie zależy od dziecka...Mam nadzieję, że Marcelina przejdzie ząbkowanie tak jak Wojtek - pomarudził jakies 2-3 dni, ząbki się przebiły (jednego dnia jeden, następnego drugi) i był spokój, górne też raczej łagodnie szły:tak:

Miłego dnia dla wszystkich!
 
reklama
dziewczyny kogo nie ma na liscie napisać PW do Lotki a nie robić "sztucznej" awantury . W natłoku porodów moglyśmy o kimś zapomnieć zdarza sie...

Bebe oj ja sie bardzo cieszę, że dzisiaj odetchnę z ulgą od dwóch wrzeszczących mych pociech... niech tata walczy:-D

Dolores na necie widziałam z niemiecką ulotką, ale pewności nie mam ja zamawiałam z usa własnie teraz bo mam ważny do końca stycznia
 
Tygrysek zdarza się... czasami nie mieszczą sie wrześniówki, trzeba utworzyć nowego posta przenieść ect dużo roboty z tym jest i może sie coś wydarzyć... bądzmy wyrozumiale... nie każda z nas siedzi po 24 h na BB... można to załatwić na PW
 
Rysia jaka sztuczna awantura:-) I jakie porody, lista popsuła się później, i jak prosiłam dziewczyny o uzupełnienie danych, to pisały, że wysłały PW, ale ich dalej nie ma.
Na pewno nie ma Monalizy, Ayni, Tygryska, Maleństwa, Anmiki, Megan.
 
Axa ale co za problem, zeby dziewczyny przesłały jeszcze raz?

Chyba nie jest to problem napisać PW z danymi?


dla mnie to takie szukanie problemów a osoby, których to dotyczy w ogóle się nie odzywają... a przecież adwokata nie potrzebują :sorry:

Tygrysek napisala pewnie już PW i problemu nie ma...

dobra zmykowam dzieci wołają
 
reklama
Do góry