reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Jasminum- Ciebie też witam po dłuższej nieobecności:-) Super że Córcia tak dobrze się rozwija ;-) A co do śpiewania to z tym aaa mój ma to samo :-D

Pije 2 kawę..ehh a mały ma niespożyte zapasy energii i nie w głowie mu spanie...
 
reklama
Nata uspana :) Mam luz do 24 :))

Przyszły szmatki z Troll-a :-D jedną odsyłam spowrotem, bo dupiata jakaś;-):tak:

Była dziś u mnie kuleżanka z córcią, która ma roczek i powiedziała mi, że jej nyna też rączkowa była, ale aż :-D tak jak moja, to nieeee .... buuuuuu... i co ja mam z tym fantem zrobić ?????????
Jutro babcia wraca na wieś , zostaję z nyną sama .... ahhhhhhhhh .... wolę o tym nie myśleć narazie :)
Młoda śmiała się dziś do koleżanki jak szalona :)

jasminum - bardzo łądnie i szybko się Twoja córa rozwija :tak::-)

mafu
- małe śpiewaki nam rosnął

merlin - a to nikt ci nie powiedział, ze miałąś cieplutko okryc maluszka, a potem szybko odkryć wszytsko i on by od razu nasiusiał ? ale syncio ci rośnie 8300 :szok: duży chłopczyk :)

maluszek
- to idę czytac na odpowiedni wątek :)

future - niestety , ale dasz radę ;-):tak::-D:-D
 
Własnie mnie to troche zastanawia z ta wit D bo pierwszy raz spotykam sie ze jak iles tam mm wypija to nie trzeba dawac :confused2:a byłam dzis u lekarza i miałam spytac ,ale skleroza:cool:
 
Palma- to są śpiewaki-rozdartki :-D ja mówię wszystkim że on tak głos ćwiczy i kiedyś będzie pięknie śpiewał :-D:-D

Co do wit D to ja też słyszalam ze dobrze do roku podawać.. Często oznakiem braku wit D. jest wzmożona potliwość dziecka. Ja też karmię MM i w sumie mi nic lekarz takiego nie powiedział. Ciekawe..Ale to jest właśnie to: Co lekarz to inna opinia..I jak tu nie zwariować??
 
Ostatnia edycja:
wiecie co ja jednak znowu zaczne dawac mu ta D. jak to powiedzial mi jeden lekarz jak Oli mial jeszcze 6 paluszek 'lepiej miec nadmiar niz niedomiar'...

Stokrotko moj Oli ma mokra glowke nie tylko jak go karmie. jak spi, jak jest w czapie. stopki tez mokre. nie przegrzewam go a czasem nawet pol dnia bez skarpetek zeby wietrzyl swoje male smrodki :p a ubieram normalnie: body, spodenki, bluzka. jak sie wsciekna z kaloryferami to body na dlugi, spodenki, skarpetki.

no nic. od jutra mu znowu daje. i podejscie numer 2 do zlapania siuskow :p

a ja dzis padlam na 2h. w sumie wszyscy padlismy ;)
 
Mi pediatra kazała dawać wit D (codziennie 2 szkapsułki ) one mają 400 czegoś tam ;-), oprócz tego od 3 miesiąca 5 - 10 kropelek cebion muliti i do 5 kropelek cebion C, a że kieruję się własną intuicją , to daję cidziennie jedną kapsułkę wit D, a witaminki raz cebion multi, a raz cebion c, ok 3-5 kropli i to tak co 2-3 dni, nie codziennie. Mała zdrowa. Ktoś coś pisał, ze zdiecko jak je powyżej litra mleka dziennie, to nie trzeba dawać, może dziecko wypijać litr mleka dziennie ??????? :szok::szok: moja małą średnio 600 ml wypija :tak:
 
Palma - ja pisalam. bo mi tak powiedziala lekarka dzis. no ale moj tez nie wypija litr mleka dziennie. gdyby pil wazyl by chyba z 10 kg :p.

oprocz D daje 5 kropli biogai, espumisam zamiast colinoxu, cebion 5 kropelek. jak dotad tylko raz mial kaszel i katar.

kurde ja glupia pipa jestem sie slucham lekarzy a moja matczyna intuicja od poczatku mowila 'dawaj D dalej!'... brak slow.
 
reklama
Acha! Dziewczyny! Wczoraj zakupilam w tajemnicy bilety na mecz w Dublinie-gra Polska Irlandia ale sluchajcie!Dla calej naszej czworki! Dziewczynki jada z nami! Moj B jeszcze o niczym nie wie:-)

Ja swojemu pod choinkę kupiłam bilet na ten mecz. :-) Nie boisz się pójść na mecz z takim małym dzieciątkiem? Przecież tam będzie strasznie głośno :szok:
 
Do góry