reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Zuzolka cały dzień dziś marudna
uspokoiła się troszkę zlizując z łyżeczki jabłuszko z marchewką

Dzień dobry w 2013 roku :) młoda przespała całą noc i fajerwerki ją nie ruszyły wcale :-):tak::tak:

Nieskromnie się pochwalę, że mała moja niunia kończy dziś 4 miesiące :):-D:-D

Czy ja mówiłam Wam, że idzie nam pierwszy ząbek ????????? Pierwszy to historia, a obok wychodzi drugi:szok::szok::szok: :-D:-D:-D , malutkiej to bardzo doskwiera , ale i tak jest bardzo dzielna. Nie ma tempki, ani innych dziadostw.

wszystkiego naj dla niuni i gratuluję pierwszych ząbków
 
no i ja jestem w nowym roku :p

dzis u tesciow bylismy przywiozlam siate ciuszkow i zabawek i nie mam miejsca juz 3 siaty stoja do oddania. w sumie maly zachwycony psami dziadek gadal do niego ale po karmieniu rozbolal brzuszek go bo nie wiedzialam ze ta woda u tesciow ze studni jest a ja daje z butelki. no i wrzask trwal pol godziny w koncu maly padl ze zmeczenia i spal 3h. obudzil sie i nie plakal juz wiec brzucho ok :)

u nas byl pokaz ogni po drugiej stronie ulicy wiec ogladalismy przez okno z piccolo w reku Oli twardo spal. w sumie poszlismy spac kolo 1.30 i nie zaluje ze nie poszlam nigdzie. wazne ze bylam z moimi skarbami :)

hehe a jutro urodziny mam :)

a Oli juz nie udaje skrzypiacych drzwi teraz jest tarzanem :D:D
 
Ostatnia edycja:
Palma gratulacje drugie ząbka! :)
Tygrysku widać ale filmik z Jasiem niewyraźny
Ja urodziny mam 25 września a imieniny 25 listopada:) łatwo zapamiętać! A Lenka urodzona 22 września - imieninki będzie miała 22 lipca albo 26 września- jeszcze nie wiem która data:p
Martusia u mnie jeszcze skrzypią:-D
 
a ja nie wiem kiedy Oliwier ma imieniny. w necie znalazlam 21.11, 27.5, 2.9. wydaje mi sie ze powinny byc po urodzinach a wiec 21.11 - chyba dobrze wybralam. w ogole w polskim kalendarzu ciezko znalezc.
 
a ja nawet nie wiem jak jest u mnie
zaraz poszukam

Martusia używasz zagęszczacza do mleka?
czy kleiku???

edit: 19 września :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry