reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Hallo Kochane w 2013!!!
4 miesiączki kończy dziś Natalka Palemki!!! Sto Lat dla Panienki!!!
My w miarę wyspani, Ada wypiła wyjątkowo mleczko o 1 w nocy, i spała do 8:30, ale mi i tak oczy się zamykają:rofl2:
Patrysia Sylwuś piękne imię, ale szkoda mieć w ten sam dzień imieniny i urodziny, zawsze tylko jeden prezent. Ale może być gorzej, moja koleżanka urodziła się w Wigilię, i dali jej na imię Ewa. A Kajeczka (bo Sylwusia nie widać) przepiękna! Przekaż siostrze Gratulacje od Forumowych Ciotek!
 
reklama
I ja sie witam:-)bez kaca ale troszke nie wyspana:-pnajgorzej nie bylo bo Dawciu budzil sie rozno co dwie godzinki a z lozka wyszlismy ok 9:-) ja w ogole nie czuje,że to byl sylwester:-) Dawciu przespal sylwka obudzil sie am jakos o 23.30:-Dtak samo przespal kolacje wigilijna:-D

Patrysia to jest dinozaur!!! my stare sie nie znamy,gdzie my smoka widzialy?? haha

Tygrys teraz odsypia impreze?!

Palemka zdrowka dla cory! jeju juz 4 miesiace! wow

Axa no z jednej strony racja,że im i ur razem to lipa ale np moja mamcia ma imieniny a nastepnego dnia urodzinki to zawsze daje jej dwa prezenciki tak samo bratowa jak ma imininki w wigilie to daje jej tez dwa jeden pod choinke drugi na urodzinki:-)zeby wieksza radosc byla... Tak samo Dawid urodzil sie 18.09 imieniny Dawida sa np.17.09 ale mu nie dalam:-p wybralam na 15.07:-pskoro mialam wybor:-p
 
Patrysia no nie wyprawianie wyprawianiem, ale prezenty dwa się należą:-)
Maluszek ja zawsze wybieram dzień imienin dzieci, i nie sugeruję się tym, że niby po urodzinach powinny być. Adi wybrałam 6 kwietnia, wtedy Kamilek ma urodziny, więc taka fajna data.
 
no hej ;)
moj spi na dworze.
Hesia w łóżku też spi.

my wlaśnie jemy sniadanie ;) znaczy zjedliśmy. teraz kawka.

a powiem wam, ze moi tez sie nie obudzili. trochę w nocy Helenka się budziła i wołała...i nawet 40 minut spałam na podłodze u niej koło łóżka... ale generalnie bylo super. ale moze się teraz drzemne ;)
 
My tez sylwestra spędzaliśmy w domu, ale nawet nam nie żal było że nie jestesmy gdzies na imprezie. Wystroiłam się w seksowna sukienkę ;) make up, itd. mąż był zachwycony :) Chyba od porodu nie czułam się jeszcze taka kobieca i seksowna :) Zrobilismy sobie baaardzo miłą kolację i w ogóle było super. Mały obudził się przed 12 powitać nowy rok :) Popatrzył na fajerwerki przez okno i poszedł spac dalej, a rodzice szaleli ;) Poszliśmy spać ok.4, Maly i tak zawsze spi do 11-12 więc luzik.

Ja wybierając date imienin Antosia też się nie sugerowałam tym, że mają byc po urodzinach, to bez sensu wg mnie. Wybrałam 13 czerwca, bo to dzień tego najwazniejszego patrona Antoniego.

Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich :)
 
zazdroszczę pogody, u nas ciemno jak w nocy

palma naj dla Malutkiej i gratki ząbków
patrysia śliczne Maluchy, a Siostra miała tak umówioną datę CC czy tak wyszło??
maluszek Tygrys się rano grzecznie z Wami przywitał o potem pobrykał spać a teraz wstał na obiad hih
 
reklama
Witam się w Nowym Roku:)
Ja też w miarę wyspana i bez kaca.
Młoda wstała tuż przed północą na cyca wczoraj, ale zjadła i spała dalej :) Ma wyczucie :) Ja też zadowolona, że zostaliśmy w domu sami:tak: było romantycznie i nastrojowo :-)dawno nie spędziliśmy tak miłego wieczoru...oby więcej takich!
Palma gratuluję ząbków! Będziesz miała szybko z głowy...No i 4 miesiące to już poważny wiek :-D

Ja też nie wiem kiedy mam imieniny...nie obchodzę, za to urodziny owszem, obowiązkowo gril ma być bo już ciepło jest (30 maja).

Patrysia Śliczne dzieciaczki ma Twoja siostra! Sylwester też fajnie, no i się nie będą mylić:)
 
Do góry