reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

czy ktoraś z Was jest alergikiem, bierze przy karmieniu piersią jakieś leki bez recepty?? pomocy!!! ja mam szyję normalnie do krwi rozdrapaną drapie się we śnie...już nią ruszać nie umiem a alergolog termin na 21 styczeń:szok:prywatnie!


z Sebusiem to jest tak... on jest oczkiem w glowie mamusi tzn mnie :sorry:zawsze był czas na przytulaski, całuski, zabawy ect. Jak pojawił sie Aduś zaakceptowal go... chodzi caluje, tuli (czasami za mocno, ale to podobno u dzieci normalne). Jest cierpliwy jak muszę dać coś najpierw Adusiowi i Sebciu musi poczekać, ALE ma chwile słabości... wtedy np podchodzi do Adusia caluje go w głowkę i po chwili wbija mu przednie zęby do główki... dlatego jak podchodzi do Adusia nie bronię mu przytulania ani całowania, ale wtedy 100% czujności... poza tym niestety w ręku 2 latka takie rzeczy jak kredki, grzechotki ect są mega niebezpieczne przy małym dziecku. Wrzuca samochodziki do wózka itd

Dla mnie szokiem bylo to, że jak pojawił sie Adus nie potrafilam go pokochać...czulam się winna, że zabrałam Sebkowi część siebie...o mały włos nie popadłam w depresję, bo jak można nie kochać swojego dziecka?
Z czasem jednak ta miłość się pojawiła i szaleję za moimi panami chociaż doprowadzają mnie czasami do płaczu i czasami mam ochotę wyskoczyć przez okno jak drą się obaj:wściekła/y:i jeden i drugi próbują sie przekrzykiwać:sorry:a obaj potrafią się drzeć.
Jednak pierwszy uśmiech Adusia był do Sebusia :sorry:Secciu chce spać tylko z Adusiem i ewentualnie mamusia może się położyć :eek:
To nie jest kwestia, że on chce zrobić krzywdę Adusiowi tylko traktuje go jako rowieśnika :tak:


Awersja
nie u Adrianka angina tylko u Sebcia... wg tej lekarki bo teoretycznie Adrian był zdfrowy a to, że mógl sie zarazić to już ją nie interesowalo...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama

Awersja
nie u Adrianka angina tylko u Sebcia... wg tej lekarki bo teoretycznie Adrian był zdfrowy a to, że mógl sie zarazić to już ją nie interesowalo...
Rozsądny lekarz mówi, żeby nie szczepić, jeśli ktoś z domowników choruje, właśnie dlatego, że nie ma pewności, czy za dzień, dwa i ten szczepiony się nie rozchoruje.
Zwłaszcza jeśli chodzi o takiego maluszka.
Strasznie mnie irytuje takie lekkie podejście lekarzy do szczepień.
A jak co, to rodzic sam zostaje z ewentualnymi negatywnymi skutkami szczepienia.
 
Monaliza &&&& My w lutym lecimy ;) Wysokich lotów :)

Risia bo to rodzenstwo, ja pamietam jak moja siostra sie urodziła, dosłownie to samo było chociaz miedzy nami troszke wiecej jest niz tylko 2 latka. Wyrosnie z tego.
 
Ostatnia edycja:
Risia- brat mojego M ma synka w wieku Twojego Sebcia i ten na początku w ogóle nie zauważał małego, ale od kiedy Artur zaczął byc bardziej komunikatywny to go uwielbia, z tym że tak jak piszesz trzeba zachować100% czujności, bo taki brzdąc nie zdaje sobie sprawy że może zrobić krzywdę, nawet jak chce okazać czułość;-)

Poprosiłam M żeby zrobił mi kanapeczkę bo burczy mi w brzuchu...jedną małą kanapeczkę..przyniósł mi podwójną kanapkę a w środku kurczak z serem i jajo :szok: Matko i jak ja mam schudnąć:szok::-D:-D
 
Future to razem kawkujemy:-)

Risia u mnie własnie tak było ze Szymon mocno kochał siostrzyczke :-pi musiałam pilnowac zeby jej z tej miłosci krzywdy nie zrobił bo wszystkim chciała sie dzielic i resoraki do łuzeczka leciały klocki bo przeciez ona tez chce sie bawic a jak miała dwa niesiace i lezała w lezaczku to jej kawałek biszkopta włozył do buzi bo on jadł i ona pewnie głodna:szok::-pwiec sie dzielił :-D a co do tulenia to ja tak sciskał z musiałam go pilnowac coby jej nie zadusił :-pwiec oczy w dupie trzeba miec :tak:ale potem jest juz coraz lepiej razem sie beda bawic itp najgorszy ten pierwszy rok:-)
 
reklama
Kacor - YouTube otwiera Wam się?

Kaco uśpiony przez tatusia i błogi spokojny wieczór. Zaraz idę mleko ściągnąć i spaćku. Mama kupiła dla Kacka fajny kmbinezon na zimę F&F :-)

Ktoś pisał o prezentach przytrzymanych na granicy- mamy tutaj jedną celniczkę! To jej sprawka :p Żart- przecież jest na macierzyńskim :-)

Risia- to nieciekawie cholerka... musisz mieć oczy dookoła głowy!
fajny filmik jak sie smieje przy kapieli


mufinkę to ja bym zjadła

ja tez




dzis fajna nocka, jak zasnal przed 19 to obudzil sie po 23 a potem po 3 i po 6. teraz nie chce spac ladnie jadl. ostatnio znow niespokojny byl. zauwazylam ze ma spuchnietego peniska. bylismy u lekarza zrobili badania krwi i moczu i wsio oki. mam rywanolem smarowac. a jak nie minie mam skierowanie do chirurga by obejrzal
 
Do góry