reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Hej dziewczyny...
Zła jestem :( Zamówiłam wczoraj kuriera zeby mi przysłał paczke z PL do IE. Dzisiaj do mnie dwonia a raczej udaja ze dzwonia bo były tylko 2 sygnały gdzie zdazyłam odebrac a oni sie rozłaczyli i dostalam zaraz maila ze paczka wstrzymana do wyjasnienia zawartosci paczki :confused::confused::confused: a tak tylko zabawki dla dzieci ksiazki i butelki. Kurde normalnie takie cuda to tylko w Polsce :wściekła/y: Normalnie nie dojda mi prezenty na wigilie. Jestem cholernie zła !!! A jak tam dzwonie to mnie odrzucaja...jak ja sie dodzwonie to taka wiazanke im puszcze ze mała bania, bede tam dzwonic nawet i do 3 rano az wreszcie ktos odbierze
 
reklama
witam dziewczynki wieczornie
mam malą masakrę stąd mnie mniej...
Starszak ma jakieś fanaberie i muszę uważać na niego bo ma etap gryzienia Adrianka w glowę :szok:
Po zczepieniu opiszę wszystko na wątku lekarskim :)

Anmika mnie nic nie pomagalo na wypadanie wlosów no może troszke kuracje u fryzjera...a wypadaly mi garściami a kumpeli wypadły aż do łysiny :szok:

Lotka
nie żebym była wyrodną matką, ale chcialabym, żeby ktoś wziąl mojego starszaka na dwór , żeby się wybiegał bo wiadomo jak idę z nim i Adusiem nie ma takiej możliwości. Jak jechałam do lekarza na szczepienie, to z Sebkiem została teściowa... i myślisz, że go wzięla na dwór? szkoda słów... lepiej przecież siedzieć w domu...

Polisia to nie ja jedyna tylko nadrabiam :-D

Patrysia śliczne suwaczki :)

Gorgusia podziwiam , że dajesz tak radę ja o dziwo przy Adusiu nie mialam ani razu zastoju... przy Sebku 4 razy więc wiem jak to boli...chociaż u mnie udało się i bez antybiotyku i bez gorączki

Awersja :-D:-Dto ja chyba też z tym odchudzaniem się wstrzymam do stycznia:-D

Awersja mam kuzynkę celniczkę i jej mąż też jest ;-)

Megan
ja mam takie mega lustro w przedpokoju i mój starszak uwielbia tam siedzieć i się przeglądać:)

Maluszek spróbuj go częsciej przystawiac w dzień... u mnie jest tak, że Aduś często ssie cycka w dzień za to przesypia calą noc...jak ma mniej karmień w dzień to budzi się w nocy i dojada...

Taycia ja nawet tyle nie zrobiłam :-Dnawet kartek nie wypisałam:szok:za to w sobotę jadę na zakupy i to będzie chyba samobójstwo :-D

Taycia gdyby Adus mial katar nawet bym nie szła na szczepienie...tak samo jak nie szłam jak starszam miał anginę i pediatra, ktora szczepiła powiedziala, że to nie jest przeciwwskazaniem natomiast pediatra co leczyla starszaka powiedziała, że mamy koniecznie odczekać 2 tygodnie

Patrysia niestety katar nie jest przeciwwskazaniem do szczepienia.. w każdej broszurce o tym piszą... ja jednak daruję sobie zawsze jak któryś ma katar...

Tygrysek Gerber jest w realu jeszcze:tak:

Fasolka ja tez leniwa cosik

Dziewczyna dziecko wysysa z Ciebie więc nie musisz się o malucha martwić, oby tylko przybieral prawidłowo na wadze...

Dolores śliczna sukieneczka:)

Bebe bajki w zyciu dziecka być muszą ważne, zeby dzieci całymi dniami przed TV nie siedziały... moj też ogląda starszak oczywiscie bo Adrian to by byla lekka przesada poza tym on ciagle śpi i bedzie ten sam problem co ze starszakiem, że ze wszystkimi rzeczami bedzie w tyle bo kiedy ma cwiczyć? ale jak obaj sie zaczną drzeć to mam ochotę wyskoczyć przez okno...

Taycia to ja czasami obu usypiam i to jest KOSMOS :-D

Martusia
zdrówka dla smyka

Gorgusia
tule :(

Future wspólczuje @ :(

no i starszak nie chce zeby maz go usypial wiec ide usypiac obu
 
Megan prześwietlili Ci paczuszkę, i coś ich zaniepokoiło, pewnie zabawka jak bomba wygląda, a w butelce środki nachalne:-) Oj Megan a może jakąś literaturę zakazaną kupiłaś!
 
Risia w głowe :szok: ??? Bidulek malutki z Adrianka, brat kanibal chce go zjesc :rofl2: Jest zazdrosny, wymysl cos zeby był wazny dla Adrianka, jakas super extra wazna role aby poczuł sie starszym bratem bez którego swiat by nie istniał.
 
Axa tia haha kamasutre i im sie spodobała hahaha. Wydaje mi sie ze maja duzo zamówien i kombinuja jakby tu kasy nie stracic. Z tym ze mogliby po ludzku to załatwic a nie unikac mnie teraz
 
Megan my go angażujemy we wszystko związane z bratem...ale teraz go odpampkowuje więc jest mu ciezko no i Sebus mówi, że tylko mamusia go kocha i dzidzia, że tylko ja go mam usypiać , a że Adus zaśnie tylko ze mną to usypiam dwóch na raz no i Sebuś chce spać z mamusią i dzidzią w pokoju (tata weksmitowany od pon-pt z powodu pracy i rannego wstawania do dużego pokoju)
 
Hej:)
U nas wszystko dobrze,dzieci zdrowe,prezenty pozamawiane z allegro,mam nadzieję że zdążą dojechac :tak:
Ja to jestem cienki Bolek bo mam wiecznie zaległosci na bb a lubię wszystko przeczytac i dlatego nie piszę.A ze mam jeszcze 30 stron na głównym plus pod tematy wiec wpadłał choc się odmeldowac ze wszystko gra i buczy:tak:
A mi to szkoda że ten czas tak szybko leci i że Marcel już nie jest takim gapciem tylko cwaniaczkiem coraz mądrzejszym,słodkie to jest że śmieje się juz na głos ,ostatnio az go czkawka ze śmiechu złapała:-Dale jakos żal ze tak szybko rosnie i niedługo nie bedzie juz tak potrzebował mamusi:zawstydzona/y:Z Alankiem tez wypatrywałam kolejnych etapów a teraz bym czas chciała czasem zatrzymac. Chcę chłonąc całą sobą te chwile bo zdaje sobie sprawę ze więcej dzieci raczej juz nie będzie i chyba dlatego tak bym chciała by to dziecko me wolniej rosło.
Zdróweczka dla Was Babeczki a dla dzieciów całuski,oj same piękne słodziaki na naszym wątku zdjęciowym:tak:całowac i chrupac i dalej całowac te cudeńka.
 
Stokrotka- ja z mamą też tak robię potem mniej roboty:tak:

ululałam się tym drinem:rofl2: niedobrze mi...chyba za bardzo sobie pozwoliłam dogodzić tymże trunkiem :rolleyes:
 
reklama
Mufu daj trochę tej wiśnióweczki
Future ja nie widzę fotek:no:
RiSiA łoł Twój gryzie no szok a moja podłazi do małego i od jego urodzenia zaciska ząbki i mu dłonie ściska :no:

ja na szczęście mam krzesełko po Oliwce
 
Do góry