reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Hallo Kochane!
Future widać już zdjęcia, a Król Dżungli niesamowity!!!
Gorgusia ostatnie zdjęcie już takie dorosławe:-) A film i mały śmieszek Boski!!!
Ayni ja kupuje mleko za około 11e Nestle Beba Ha Pro ale 600g. Zwykłe mleko Nestle Beba kosztuje około 10e ale za 800 g. Takie dali Malutkiej w szpitalu, i takie jej dalej kupuję, jest bardzo zbliżone do mleka mamy, i nic Młodej po nim nie jest. Ani razu jej brzuszek nie bolał, koopka codziennie raz, cera rewelacyjna.
Co do kosmetyków, to ja używam wszystkich Penatena:-) a szampon Johanson Baby.
 
reklama
witam
mam chwilke bo młodyu na nocniku a ja próbuje sie do aleergologa umowic...
mam takiego mega lenia dzisiaj, ze hej:p


Awersja
dokładnie dlatego ja nawet nie ide jak ktoryś jest lekko przeziębiony. Jak mi lekarka powiedziala ostatnio, że katar nie jest przeciwwskazaniem to jej powiedziałam, że ma mi to na piśmie napisać, że weźmie odpowiedzialność za to szczepienie... już taka mądra nie była...

Megan
no ja myślę, ze wyrośnie:D

Mafu moj tez takie wypasione kanapki mi robi :-D

Fasolka
ale mnie pocieszyłaś :-Dnajgorszy ROK :szok::-Dja już nie mogę po 3 miesiącach a Ty mi mowisz, że muszę dać radę jeszcze przez 9 :-Djak zacznie chodzić Adus to chyba szelki zakupie bo jak jeden w jedną stronę drugi w drugą to będzie jazda :-D

Patrysia
zdrówka dla Dominisia

wszystkie dzieciaczki śliczne:)
 
Risia jak miałam odwrotnie...Jak urodziłam Marcelinę to tak ją pokochalam, że nie było w tym wszystkim miejsca dla Wojtka, tym bardziej, że miałam wrażenie, że ktoś mi podmienił dziecko...Zrobił się strraaaszny, ciągle krzyczał, rzucał i kopał zabawki, płakał (wrzeszczał) z byle powodu...Ja wiem i wtedy też wiedziałam, że był po prostu zazdrosny, ale modliłam się, żeby ktoś go zabrał ode mnie...Na szczęście K był w domu z nami, ale on po prostu zabieral Młodego i jeździli gdzieś albo bawili się na dworze...co było błędem bo coraz bardziej moje dziecko oddalalo się ode mnie, aż przyszedł dzień kiedy K poszedł do pracy i nareszcie zostaliśmy sami...jest coraz lepiej, Wojtek kocha siostrę, przytula całuje, śpiewa, ale też tzreba go pilnować żeby nie zrobił jej krzywdy, czekam na moment jak będą się razem bawić:-) Kocham ich najbardziej na świecie...po równo :tak: Damy radę! Będzie tylko lepiej:-D


Wszystkie dzieciaczki piekne!
 
Dziewczynki:-p mam pytanie gdzie moge i za ile takie piankowe jakby puzle ,takie kwadraty ok 25x25 cm mozna z nich dywanik mate ułozyc na podłodze;-) kurcze miałam ich kiedys tyle ze poł pokoju mieli tym ''wyłozone '' dałam komus a teraz od nowa musze kupowac :-p chciałam pod mate młodej taki ''dywanik zrobic bo młoda obracacmi sie w kołko zaczyna tz tam gdzie miała głowe ma nogi:szok: i boje sie ze mi spadnie w koncu z tego naroznika wiec czas sie na podłoge przeniesc
 
ahoj Mamuski:)
nie jestem w stanie was nadrobic:( my CALA noc nieprzespana Lenka chora ,nos zapchany co po godz sie budzila bo nie mogla oddychac to odciagalam fria przy tym lacz usypianie ,pol godz i od nowa:( teraz troszke odsypia..ehhh nie zyj dzis..ja tez graczka ,katar a wszystko do du..y...
jedno dobre ,ze swiat w tym roku nie przygotowuje bo d tesciow do kolobrzegu uiekamy..
Trzymam mocno za was WSZYSTKIE kciuki za zdrówko,święta ,loty i spokój..
:(:(:(:(:( ciezko..
 
fasolka35 ja je ostatnio widzialam w leroy merlin i też chcialam te puzzle kupic, ale ostatnio czytałam artykuł, że sa toksyczne i w innych krajach jest zakaz ich sprzedaży. Tylko nie wiem czy kompletnie wszystkie, ale w tej piance jest jakas substancja.
 
ryba:szok: nosz kurcze a my to mielismy jak dzieciaki małe były i super to było bo szło dywanik zrobic i budowac z tego ,ide poszukac tego artykułu czy wszystkie takie sa czy tylko jakiejs firmy


Znalazłam przeczytałam rezygnuje z zakupu ,a z drogiej strony to lata juz te puzle sa w sprzedazy czemu tego przed wprowadzeniem na rynek nie sprawdzaja...tak czy siak ryba dzieki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fasolka też szukałam tych mat piankowych ale jedyne co znalazłam na razie to Mata Animal 3w1Tessell - Maty do zabawy Mata Animal Horse 3w1Tessell - Maty do zabawy Mata Flower 3w1Tessell - Maty do zabawy Mata Playspot Zoo Skip Hop - Maty do zabawy Drogie trochę:baffled:

Future śliczny synek. Też muszę strzelić jakaś fotkę mojej Kluseczce w wielo, a mam taką śliczna różową:-D
Gorgusia fajny filmik, będzie pamiątka:-)

Zdrówka pochorowanym mamusią i dzieciaczką!!!!


Właśnie przeczytałam o tych puzzlach:szok: Też rezygnuje z zakupu!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry