reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Boicie się końca świata? Jeszcze niecałe 2tyg :-p
Dlatego ja się wstrzymuję z odchudzaniem do stycznia.
Po co się męczyć jeśliby miało się okazać, że to prawda :-p
Ostatnie swoje dni spędzam przy słodkościach i prowadzę żywot lenia kanapowego.
Jak nie będzie końca świata, to od stycznia muszę się za siebie zabrać.
W rzeczy sprzed ciąży nie wchodzę a kiedyś trzeba będzie wrócić do pracy i jak ja w mój mundur wejdę?
 
reklama
Awersja-w mundur? Gdzie pracujesz? :-)
Na mnie moje fartuszki będą wisieć....
Kurka....ale mógłby ten koniec świata być ustalony na ciut wcześniej, bo nie wiem czy prezenty opłaca się kupować :-p
 
Przyleciałam z kawusia sie wyzalic ale po przeczytaniu 2 postów juz mi mineło, humor wrócił. Gorgusia i Awersja hahahaha.
Palma moja gwiazda uwielbia przyglądac sie w lusterku no wkoncu to kobita :-D Ja mam takie duze w przedpokoju i przechodzac obok zawsze musimy zobzczyc czy dziewczynka jest w lusterku...bardzo czesto rozwija sie konwersacja oraz piski radosci :-D

Awersja osz ty to TY mi te paczki z zagramanicy przetrzymujesz!!!! Oddawaj natychmiast bo dzieci czekaja na prezenty !!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ja biorę witaminy femibion natal 2 - biore je cały czas, bo one są dla kobiet i ostatnim trymestrze ciąży i dla karmiących, mają m.in. te kwasy DHA tak potrzebne naszym maluszkom do prawidlowego rozwoju mózgu. Włosy wypadają mi oczywiście garściami i tak, myslę, że to wypadanie trzeba przeczekać, czytalam, ze po kilku m-cach zaczynaja odrastać.
 
ja biorę z doppelherz mama aktiv - są specjalnie dla kobiet karmiących piję już drugie opakowanie i jestem zadowolona- pobudzają mnie a do tego biorę: żelazo z recepty od lekaza bo mam niedobór a do tego mały ze mnie wysysa i jak mi lekaż powiedział zelazo takie w dawce z apteki bez recepty to nic nie da więc warto wybrać sie do lekarza i poprosić o żelazo w porządnej dawce, biorę również magnez z b6 i kwas foliowy, biorę również żurawit na wsparcie dolegliwości pęcherzowych. Wszystko to biorę z zalecenia lekarza po badaniach krwi. Mi również wypadają włosy i krwawią dziąsła i boje sie myśleć co by było gdybym nie brała wspomagaczy. Do tego pamiętaj żeby jeść bardzo dużo natki pietruszki, zielonych salat których niestety teraz brakuje i ile sie da szpinaku
Ja biore pregnal polecili mi to (siostra aptekara to sie zna) stracilam bardzo duzo krwi przy porodzie a przy tych tabletkach na 2 mies mialam juz ponad 12 zelaza w krwi, biore tylko to, pozatym siostra powiedziala ze sa tam jakies kwasy co dobrze wplywaja na dzidzie:-D
Witam porannie:-)u nas nocka ok wieczorem młodej sie poprzestawiało i chodzi spac o21.30:szok:ale spi ładnie do rana:-p ide kawe zrobic bo jakas niewyspana jestem :confused:ale tak to jest jak sie poł nocy filmy oglada:-p:-D
Moja codziennie chodzi ok 21-22 spac niestety:no:
Anmika a mój jeszcze nie fika, czasem przypadkiem lub w złości, ale świadomie nie ;( chyba zaczynam się martwić. Co do witamin to na pewno olej wiesiolka.
I len :tak:
Merlin matka pietrusz rozsądnie dla karmiacych bo lekko może zmniejszyć laktacje.

Miłego dnia dziewczynki ;) zaraz nadrobie, ciagle nadrabiam haha. Czy myślicie, ze chropowate policzki to może być alergia?
Moja tez ma ale mysle ze po spacerze bylo za zimno i moze od tego bo tylko policzek ktory byl bez pieluszki
Gorgusiu moj maly cos czasem probuje sie przewrocic na bok, ale nie do konca mu sie udaje, za maly rozped ma. A smiac to tez sie w glos nie smieje, usmiecha sie , gluzy, ale zeby sie chichral to tez nie :tak: Podziwiam Twoje samozaparcie. Ja zapalenia nie mialam ani razu, ale nie wiem czy bym sie nie poddala. Dobra mama z Ciebie Gorgusiu.

U nas dzis slonecznie , ale mam cala chalupke do ogarniecia... Hmmm , przydaly by sie dodatkowe rece ..
Moja nawet nie probuje sie przewrocic, jeszcze sie nie martwie ale zaczynam juz myslec co jest.:baffled:Chichra sie zwlaszcza do obcych, usmiecha sie na dzien dobry.
Co do pytania o lekarza tutaj zeby isc do ginekologa to musze miec skierowanie od gp a ona uznala ze to normale.Jak sie do 3 mies nie skonczy polog to ide raz jeszcze.

Wiecie dzis mialam fatalna noc nie dosc ze zasnela ok 22 to o 12 na cyca a potem o 2 w nocy cyrki zaczela odstawiac. Jak na lozku je i przysnie lub na rekach bo trzymam chwilke do odbica to jest dobrze i spi co ja do lozeczka daje to ona w ryk.i tak do 5 rano :nerd::no:. Az zaczelam szukac informacji na internecie co jest i nie wiem. Albo wymusza spanie na rekach lub w lozku, albo byla wyspana tylko przeciez nie moge jej pozwolic zeby sie bawila w nocy. Pomozcie i napiszcie co mam z nia robic??:szok: Teraz spi po 4 krotnym odkladaniu do kolyski bo chciala na rekach i plakala.
Dziewczyny dziekuje za pomoc z tymi cytatami mam nadzieje ze sie wgra tak jak planuje.:-)
 
Ahoj Dziewczynki:) Maluszek- moja corcia tez spi caly czas z nami i ciagle slysze to co Ty,ale mam to gdzies i przeciez do 18 spac ze mna nie bedzie..hahahhaha robie to co Ty tylko dodaje jeszcze "przestan wkoncu chrapac. Na bok"

Animka- ja w tej chwli biore witainy Pharmaton matruelle:)
Dobra pozniej nadrobie reszte teraz lece do kolezaki na kawke:)
 
lotka super taki relaks ja w nd na takiej wycieczce byłam
patrysia gratuluje zmywarki
nagapalma ja tez zeświruje heh będziemy świrować razem heh
gorgusia jo jo kiedy ten kolejny koniec świata bo ja nie poinformowana jestem
awersja strach się Ciebie bać hih
 
reklama
Wrociłam:-p spacer i zakupy zaliczone :-)u nas sypie ze szok ale wozio koła ma duze to nawet nieodsniezony chodnik nam nie straszny:-D po południu papsiułka na ploty przychodzi kupiłam strucle do kawki :-pto aprpo odchudzania:-p;-) teraz nie ma sensu po nowym roku zaczne dietowac i moj rowerek stacjonany z piwnicy przytacham:-)


Awresja dobrze wiedziec :-p:-)

Risia &&&&&& za szczepienie :tak:

Grgusia podziwiam i zeby szybko przeszło:tak:


Ide foty poogladac:-p:-D
 
Do góry