reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Witam;-)
Ja dzisiaj wracam do żywych i muszę ogarnąć syf po dniu wczorajszym.
Chyba tez muszę iść na badanie krwi i do gin zeby mi jakie żelazo przepisał bo z takim @ zaraz anemii sie nabawię..:wściekła/y:
A nie wiem czy wiecie ale w szpinaku nie ma prawie wcale żelaza..jedynie śladowe ilości, czytałam o tym kiedys, ze ktos kto robił nad nim badania machnął sie w cyferkach
niemniej uwielbiam szpinkak i wcale mi to nie przeszkadza:-p

Tygrysku- a mój znowu od powrotu z krk je po 70 ml i dosc a za chwile sie drze i 150 potrafi wypić..
Lotka- super !:-) mi tez sie za krk strasznie teskni:-(
Gorgusia- hehe ja że tak powiem sie nie boje bo osiągnełam w zyciu te cele na których najbardziej mi zależało, a najwalniejszy właśnie śpi mi na rekach tak że dla mnie koniec może być i teraz:tak::-)
Awersja- no ma i jak na razie tylko gęstnieją :tak: a ile roboty żeby w miarę sie układały jak tu każdy stoi w inną stronę:-D
 
witaj Axa , chyba ktoś Cię ubiegł ;-):-D

tygrysku -
ja podaję mojej małej od 3 dni, odrobinkę pici pici startego łyżeczką jabłuszka, większość wypluwa, ale cos tam zawsze liznie .... mina bezcenna A soku dajesz na początek małą łyżeczkę tego klarowanego ,np Gerber najpierw pół na pół z wodą


Przed chwilką była moja sąsiadka u mnie ze swoją małą chyba z 3h , dziecko tylko je i śpi, je i śpi, śpoi śpi śpi, mówi, ze jej wogóle na rękach nie nosi , moja w tym czasie walnęła jedną drzemkę 30 min, a tak to cały czas na ryncach :szok: ( standart ) i wciąż nie doknca zadowolona ..... jak to jest z tymi dziecmi , to ja nie wiem :baffled::confused:
 
Ostatnia edycja:
buuuu awersja, no to masz profesje ;-) hehehe

Witam;-)
Ja dzisiaj wracam do żywych i muszę ogarnąć syf po dniu wczorajszym.
Chyba tez muszę iść na badanie krwi i do gin zeby mi jakie żelazo przepisał bo z takim @ zaraz anemii sie nabawię..:wściekła/y:
A nie wiem czy wiecie ale w szpinaku nie ma prawie wcale żelaza..jedynie śladowe ilości, czytałam o tym kiedys, ze ktos kto robił nad nim badania machnął sie w cyferkach
niemniej uwielbiam szpinkak i wcale mi to nie przeszkadza:-p

Tygrysku- a mój znowu od powrotu z krk je po 70 ml i dosc a za chwile sie drze i 150 potrafi wypić..
Lotka- super !:-) mi tez sie za krk strasznie teskni:-(
Gorgusia- hehe ja że tak powiem sie nie boje bo osiągnełam w zyciu te cele na których najbardziej mi zależało, a najwalniejszy właśnie śpi mi na rekach tak że dla mnie koniec może być i teraz:tak::-)
Awersja- no ma i jak na razie tylko gęstnieją :tak: a ile roboty żeby w miarę sie układały jak tu każdy stoi w inną stronę:-D
mieszkalas w krk? ja ponad 6 lat... i bardzo chetnie bym tam wrocila :)
 
Patrysia- strasznie mu wyjaśniały jak się urodził to miał czarne a teraz to ma ciemny blond prawie
Lotka- no Krk jest moim miastem ze studiów :tak: aż tyle tam nie mieszkałam, ale 3 lata no i teraz chyba od października na mgr wrócę na zaoczne, ale to już nie będzie to samo. ehhh czasu studenckie to piękne niezapomniane :tak:
 
reklama
Do góry