reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
opowiedzcie plissssss kto pamięta ;-) jak (nie dokładnie oczywiście, bez pozycji etc.:-p) poczęliście swoje wrześniowe Szkraby, ciekawe to :rofl:

żeby było śmieszniej to ja dwójkę poczęłam w grudniu jedno 6ego (wcześniak), drugie 17ego, oj muszę uważać na ten grudzień heh
 
Ostatnia edycja:
Kurde, piszecie, że wam dziecko przesypia całą noc,
a ja głupia myślałam, że jednak Mikołaj do mnie przyszedł,
bo wczoraj młoda wyjątkowo spała od 20 do 24 (hip hip hurra!).
Czyli to jednak nie mikołaj, skoro wasze śpią całą noc
 
Witajcie;-)
Pisze tak szybciutko bo pakuje nas i małego bo o 15 juz jedziemy ;-)Mam nadzieje ze Arturo dzielnie zniesie podróż i pobyt ...

Tygrysku- Hehe nasze dzieci poczęły się zatem tego samego dnia:-p:-D:-D Owocny dzień to był jak widze:-D
 
Awersja, to normalne, ze dziecko na tym etapie rozwoju nie przesypia calych nocek i moze sie budzic co 3 godziny. :tak:
Moj to tez by sie budzil pewnie z raz czy 2 , ale ja postanowilam zrobic maly eksperyment, bo zauwazylam u siebie taki problem, ze maly wieczorem zasypia przy piersi i nie dojada, a potem sie budzi w nocy z krzykiem , ze jest glodny(wtedy tez jest taki spiacy ze znow nie zje ile trzeba i kolo sie zamyka), a jak sie naje wieczorem, to spokojnie dluzej spi. Na poczatku probowalam go podnosic, odkladac, laskotac stopki, szyjke, rozmawiac, ale spal jak kamien. :wściekła/y: wiec odciagam mu mleko i podaje z butelki, bo przy butli jeszcze ani razu nie zasnal. Wczoraj dalam mu 180 i wrabal wszystko, przespal 9 h, o 6 znow chcial jesc.
Takim sposobem nie budzi sie w nocy z glodu. Dobrze dla mnie i dla niego, i gdzies nawet wyczytalam, ze lepiej aby dziecko nie zasypialo przy piersi bo wtedy bedzie laczyc jedzenie ze snem, panie z biura konsultacji stwierdzily, ze to dobry pomysl i z pewnoscia nie ma w tym nic zlego i przyzwyczai to malego do normalnego 12-godzinnego snu.
 
hej laski :)

wiecie co moj dziec mnie zaskakuje. zasnal po kapieli i flaszce o 21 juz na noc. o polnocy nakarmilam na spiocha i dalej spal az do 8 rano :szok: M wstaje siku a ten szkrab bawi sie raczkami tak cichutko byl i opedzlowal 150ml i nic nie zwrocil. no i szykowanko do lekarza (na odpowiednim watku) padl mi na przewijaku no martwego wkladalam do gondolki obudzil sie u lekarki potem przyszlismy zjadl 120ml i spi kochany synus ;)

Fasolka Twoja Patrycja spala jak moj Oli dzis :) taki prezent mikolajowy
Monaliza ale super ze sie udalo :)
Nathalie nie ma reguly jedne dzieci chca smoka i nie moga sie z nim rozstac do niewiadomo jakiego wieku a inne w ogole. np moj szkrab ssie smoka od 4 doby zycia nie jakos namietnie a w kryzysowych sytuacjach a tak to radzimy sobie bez ;)
Maluszek tez wlasnie mialam Ci napisac o talku i Risia mnie ubiegla :p
Gorgusia no to dobrej zabawy zycze :)
Tygrysku a ja nie wiem dokladnie kiedy sie Oli poczal. napewno w grudniu jakos w okresie swiatecznym ;)


jejku mam monstertracka! daje rade po sniegu jezdzic i nie tylko :D
 
Tygrysek no my to juz od dawna się staraliśmy jakies 7lat :szok: Takze wszystko zaplanowane bylo, swoje dni płodne znałam już na pamięć. Zawsze zaczynalismy dzien wczesniej ''produkcje'' . Ja dosc wymagajaca bylam bo niedosc ze chcialam dzidzie to jescze miala to byc dziewczynka :-D No i sie udało. A dowiedziałam sie tak na 100% o ciazy w sylwestra. Mezowi powiedziałam dopiero po tygodniu. Zrobiłam ogólnie 6 testów bo nie wierzyłam. Spakowałam te wszystkie testy w kartonik, kupiłam czerwone buciki i dałam M prezent na imieniny bo akurat miał takze wykorzystałam sytuacje. No i wszystko nagrałam jak otwierał prezent :-D Pobeczał sie jak dziecko :-D.............i ja tez:-D
 
opowiedzcie plissssss kto pamięta ;-) jak (nie dokładnie oczywiście, bez pozycji etc.:-p) poczęliście swoje wrześniowe Szkraby, ciekawe to :rofl:

żeby było śmieszniej to ja dwójkę poczęłam w grudniu jedno 6ego (wcześniak), drugie 17ego, oj muszę uważać na ten grudzień heh

Jaś 30 grudnia. ;p
zaraz po miesiączce. 7 dzień cyklu. według położnej niemożliwe bo to dzień niepłodny był. ale na pewno to ten dzień.


wróciłam z USG piersi.
przez laktacje wynik nie jest 100% pewny ale albo jest torbielek albo porzerzony przewod mlekowy., ale lekarz jest bardziej za torbielkiem. mam karmić do konca 6 miesiaca i przyjsc na kontrole. jakby cos sie dzialo mam przyjsc wczesniej lub swoją ginekolog poprosic o skierowanie do poradni chorób piersi i mi dokladniejsze badania zrobią. zmiana ta ma 4,6 mm

czy któraś miała torbielka??

Jaś śpi był grzeczny u lekarza.

Dziękuję wszystkim za życzenia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hejka!

Ayni - zazdroszcze przespanej nocki...oby tak dalej! :tak: u Nas obojetnie ile zje (przewaznie 180 ml ) to bite 5 h gora,a potem co 3-4h... Starszak przesypial cale noce od 3 miesieca zycia...z tym Synusiem chyba tak prosto nie bedzie :-D:-D

Ja nie planowalam,nie wiem kiedy zaszlam,bo zniknal mi okres w styczniu no i mialam byc koncowa pazdziernikowka :-D

Mojemu Synkowi chyba zmienie dziubki do butelek na 2,bo na 1 juz strasznie sie denerwuje... (mamy TT).

U mnie piekna, sloneczna pogoda, +7'C,bylismy na spacerku,a tylko otworzylam drzwi moje piekne oczka spojrzaly na mnie i tyle bylo ze snu :tak:

Milego dzionka!
 
Do góry