reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Dzień Dobry dziewczyny - wszystkie wyspane ?
Ja chyba przeziębiłam pęcherz yhhh no normalnie nie wiem co ja mam z tym pęcherzem już nie mogę doczekać sie wizyty u urologa bo normalnie nie chce powtórki z tamtego roku :-( Krzyś ładnie spał w nocy a od rana osrał sie :tak:
Axa - dziękujemy za życzenia :*
 
reklama
Hej dziewczynki. U nas chorobowo Anastazja wczoraj wymiotowała i miała biegunkę w nocy było już ok ale od 5 rano znowu zaczęły się wymioty. Byłyśmy już u lekarza Malutka dostała leki i ... skierowanie do szpitala bo niestety jest trochę odwodniona ale pani dr powiedziała żeby najpierw zastosować leki i zobaczyć czy będą jakieś efekty jeśli dziecko nadal będzie "lejące się" to dopiero wtedy pojechać do szpitala. Więc leki zapodane i dziecko na razie śpi.
 
HUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!! Wczoraj sie zawzielismy. Burza mozgow. Tak. To dzis jest ten dzien a wlasciwie noc. No i udalo sie!!!:-D:-D:-D:-D:-D A co? Pisalam wam, ze mam z Olivcia tzw. nocny problem. Gdy przychodzi wieczor moja najgrzeczniejsza na swiecie dziewczynka przeistacza sie w Mefisto:wściekła/y: Zaczyna plakac, nie, drzec sie i nic a nic nie daje jej uspokoic oprocz mamy w lozku z cyckiem i tak sobie ciumka ( a sprobuj wyciagnac:no:) az w koncu po godzinach zasypia. Znalezlismy powod. Spalismy w duzym pokoju przy telewizorze, to co, ze na maxa zciszonym, ogrom swiatelek i dooopa ze spaniem.Wczoraj wzielismy juz ja normalnie do sypialni, zgaszone swiatlo, zadnych dzwiekow (tylko nasze szczekajace zeby, co z tego wszystkiego wyjdzie) dalam cyca, dopchalam drugim, tatus wzial na rece, pielucha na glowke, a gdy zasnela do lozeczka-JEJ LOZECZKA. Pokrecila sie i spala dalej:szok::szok:Wyszlismy z pokoju. Tak bylismy w szoku ze przez nastepne godziny nasluchiwalismy czy ona napewno spi:-D:-D:-D:-D Obudzila sie o 1, dalam cyca i znow do lozia, a gdy mruczala poklepywalam ja po brzuszku i mowilam szszszsz. Noc przespala cala w swoim lozeczku! I dalej spi:tak::tak::tak::tak::tak: Wszystko z" jezyka niemowlat". Caly wieczor czytalam mojemu B rozdzial o spaniu na glos:-D:-D:-D:-D:-D Trzymajcie za nas kciuki. I za nasze wieczory tylko dla siebie.


Kasieq dzieki wielkie za ten filmik! Tak sie nakrecilam, ze wczoraj wzielam malutka do wanny. Bylo zajefajnie! Nawet sie nie spodziewalam, ze tak sie jej bedzie podobac:-):-):-)Wariowala w wodzie jak Otylia Jedrzejczak:-D:-D:-D A jak sie chichrala, a te oczy wielkie! Bosko! Teraz obowiazkowo kapiel z mamusia raz w tygodniu jak nie czesciej. Dzieki jeszcze raz!
Nathaliep sie usmialam. Nie ma to jak pokazac sie rodzince z tej "lepszej" strony:-D:-D:-D:-D:-D Co do smoczko mam to samo> u mojej Olivki to juz nie reformowalne chiba...
Piszecie by nie dawac malenstwa na rece zbyt wielu osobom.Hmmm... a ja do Polski lece 14 do rodziny. To dopiero bedzie jazda:baffled::baffled::baffled:
Ayni nie wiem jak sie sprawdzaja inne laktatory ale medela swift jest genialny. Juz go nie uzywam ale uratowal mi laktacje. Z calym przekonaniem moge go polecic. Juz niedlugo jak wroce do pracy znow pojdzie w ruch.
Megan ty to jestes agenciara z ta pieluszka:-D:-D:-D:-D
Tygrysek oj szczujesz ta ciekolada:no::no::no:ja do swiat namega diecie a ty tu takie cos!oj nieladnie nieladnie:no::-D:-D
martusia kciuki zacisniete:tak::tak::tak:
fasolcia malenstwo wam sprawilo prezent pomikolajkowy:-)
 
Merlin no coś Ty zaraziłaś się przez maila ode mnie:-D Mi chyba przeszło, ale nic mi dali. Pojadę do Pl to się muszę okupić w lekarstwa.
Dziś M był z Kaci u lekarza, i niestety nic mu nie zapisał. Powiedział, że ten katar, i wszystko ma przez te migdały, i po operacji to przejdzie. Zaproponował, że może przyspieszyć operację, no ale chyba poczekamy na termin, bo tak to do Pl nie moglibyśmy pojechać na Święta, i Kaci byłby załamany.
 
Czesc! Coz za cudna noc! Malemu wpakowalam wieczorem butle z odciagnietego mleka 180 ml i tyle tez wytrabil. Pozegnalismy sie z otulaczkiem i maly zasnal w polarkowym spiworku. Polozylam, pocalowalam i wyszlam. Obudzil sie dopiero o 6 rano na cycka i zmiane pieluszki. jestem taka dumna, ze przespal 9 godzin i , ze moj sprytny sposob dziala.

Rano bylo tak zimno, ze az z lozka mi sie nie chcialo wychodzic. Zawinelam sie w kokon, dziecko wzielam do siebie do lozka, bo stwierdziam, ze nie wstane do niego kolejny raz :zawstydzona/y: w nocy bylo u nas -6!! A ja lozka nie podlaczylam do pradu i marzlam :wściekła/y: teraz juz 24 stopnie na termostacie i troche sniegu za oknem. Adam ujezdza mate na dwie rece jupiiiii :-) ale do miasta nie jedziemy jak planowalam , za zimno na 3,4 godziny w wozku :sorry2:

a mam pytanie jeszcze... jak zmusiliście swoje dzieci do ssania smoków? bo mój ma odruch niemal wymiotny jak mu pakuję smoka do buźki ( przypomniało mi się jak zobaczyłam zdjęcie Ayni )

Moja droga kolezanko, ja bedac w ciazy sie zarzekalam , ze smoka nie bede dawac , bo po co, bo sie przyzwyczai i bede musiala odzwyczajac, ale zycie samo zweryfikowalo moje plany i juz w pierwszym tyg zycia z radoscia wsadzilam mu smoczka do buzi. Maly mial silny odruch ssasia i marudzil w nocy, a jesc niekoniecznie zawsze chcial. Wiec smoczek do buzi i byla cisza :blink: teraz juz nie ma tak silnego odruchu ssania i wkladam mu juz bardzo rzadko, mam nadzieje, ze niebawem ogranicze do wkladania tylko w nocy, a moze po 6 mies uda nam sie oduczyc, jak maly zacznie inaczej jesc... W kazdym badz razie mam nadzieje, ze do roku.

Mam polska sasiadke z blizniakami 2,5 roku i obydwoje nosza "dydusia" :no: i pampersa. No dla mnie to jakis koszmar.

A ty czemu chcialabys nauczyc smoczkowania? Maly niespokojny jakis? Czy inne powody?

Wszystkim 3-miesieczniakom duzo zdrowka i pociechy z rodzicow :-p

A jaka pogoda u was ?

Ja mam troche sprzatania, ale biore to luzno . Maz jutro w domu, to go zagonie do malego zebym sobie mogla spokojnie posprzatac. Dostaje nerwicy jak mam skakac od malego do garow/lazienki/podlogi etc
 
WITAM:)

MEGAN sudocremem smaruj...z tego może później odparzenie się zrobić...bo niekiedy najpierw takie syfki wychodza...chyba ze to z innego powodu ale spróbuj obserwuj...

Własnie smaruje i nic, zobaczymy co z tego wyjdzie, dam temu jeszcze czas.

a mam pytanie jeszcze... jak zmusiliście swoje dzieci do ssania smoków? bo mój ma odruch niemal wymiotny jak mu pakuję smoka do buźki ( przypomniało mi się jak zobaczyłam zdjęcie Ayni )

czasami dzieci sie nie daja smoczkowac taki typ, ja bym na siłe nie dawała jak nie chce to nie.

HUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!! Wczoraj sie zawzielismy. Burza mozgow. Tak. To dzis jest ten dzien a wlasciwie noc. No i udalo sie!!!:-D:-D:-D:-D:-D

gratulasy :-)

Dziewczyna zdrówka

U nas nocka super. Dzisiaj pozbywam sie małej tzn zostaje z tatusiem, a mamusia idzie po sklepach latac :-) Nareszcie !!!
 
Moje dziecko dopadl ten skok rozwojowy albo odczuwa idace zabki normalnie dwie ostatnie noce sa straszne:/ wisi i wisi na cycu a jak mu wypadnie z buzki to placz !! ryk nawet i tak potrafi cycka 40 min albo chwile i obudzi sie znow za jakis czas w najlepszym wypadku za godzinke... gorzej mi sie go zasypia... musialam go polulac opatulic kocykiem poprzytulac i wtedy pomalu zaczal odlatywac. W dzien ogolnie ok troche marudzi ale do zniesienia


RiSia moj kazal przestac mi czytac neta bo mowi,że zaraz wszystko widze w najgorszych scenariuszach i zaraz widze to u naszego synka. No ale jak mu przeczytalam Twoja kolejna rade to mowił,że mam czytac tylko co Ty piszesz:-Dmowi,że odrazu nie zakladasz najgorszego i co mi nie poradzisz to pomaga:-) bynajmniej mam nadzieje,że u nas to faktycznie odparzenia w tych miejscach bo np. szyjka juz jest idealna zgiecia pod kolankami ten jeszcze zostaly nam paszki ale codziennie pudrujemy:-)

Dawidek tez wczoraj dostal paczke slodyczy odemnie z pracy:-D szkoda,że mamusia tez nie zje:-D no ale przydadza sie do paczek na swieta:-p ale byl szok jak zadzwonili nie wiedzialam o co im chodzi jaka paczka i dla kogo:-D zapomnialam chyba,że juz mam dziecko...

Pojechalam po ta paczke i jezusie jakie to falszywe... dobrze,że tam juz nie wracam...

Dziewczyny a Wy do kiedy macie Urlop macierzynski? te maja od polowy wrzesnia? bo ja dostalam pismo,że do 31.12 z mojej firmy wiec nie wiem czy u nich bo wtedy mi sie umowa konczy potem dostane jakis papier z zusu,że mam jeszcze iles tego urlopu ? jak tam u Was?... a tym co konczy sie umowa tez w grudniu to potem wybieracie sie do urzedu pracy po kuronia? czy jak:-p BEDE WDZIECZNA ZA ODPOWIEDZI:-)
 
witam się
i zaraz zmykam na spacer :))))))))

młoda dziś spała 10!!!!!!!! godzin
a teraz znów śpi

martusia a proszę Cie bardzo specjalnie dla Ciebie wg Mikołajowego życzenia

mam ten sam problem z główką mojego małego, tylko mój to na lewo heh
doloress nie zapraszaj bo jeszcze przyjadę heh
stokrotka gratuluje, mój dziś sobie z brzuszka na plecki fiknął :-D

możnaby zrobić taką imprezę bb na śląsku
czemuby nie

Dolores Lotce chodziło o "szare komórki" bo kazałaś jej uruchomić:-)
Martusia a Adolinka teraz stwierdziła, że woli spać z główka na lewo:-D piąstki raz zaciska, raz nie, ale prawą jak chce jej umyć, to ma w nosie otworzyć ściska i już:-)

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa:sorry2::-D

dzieki axarai.
tak, doloress, chodzilo mi o szare komorki ;-) bo wczesniej o nich pisalas ;-)
ide na kawke.......a potem na snieg ;-)

:-D:-)


Hej dziewczynki. U nas chorobowo Anastazja wczoraj wymiotowała i miała biegunkę w nocy było już ok ale od 5 rano znowu zaczęły się wymioty. Byłyśmy już u lekarza Malutka dostała leki i ... skierowanie do szpitala bo niestety jest trochę odwodniona ale pani dr powiedziała żeby najpierw zastosować leki i zobaczyć czy będą jakieś efekty jeśli dziecko nadal będzie "lejące się" to dopiero wtedy pojechać do szpitala. Więc leki zapodane i dziecko na razie śpi.

zdrówka życzymy

HUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!! Wczoraj sie zawzielismy. Burza mozgow. Tak. To dzis jest ten dzien a wlasciwie noc. No i udalo sie!!!:-D:-D:-D:-D:-D A co? Pisalam wam, ze mam z Olivcia tzw. nocny problem. Gdy przychodzi wieczor moja najgrzeczniejsza na swiecie dziewczynka przeistacza sie w Mefisto:wściekła/y: Zaczyna plakac, nie, drzec sie i nic a nic nie daje jej uspokoic oprocz mamy w lozku z cyckiem i tak sobie ciumka ( a sprobuj wyciagnac:no:) az w koncu po godzinach zasypia. Znalezlismy powod. Spalismy w duzym pokoju przy telewizorze, to co, ze na maxa zciszonym, ogrom swiatelek i dooopa ze spaniem.Wczoraj wzielismy juz ja normalnie do sypialni, zgaszone swiatlo, zadnych dzwiekow (tylko nasze szczekajace zeby, co z tego wszystkiego wyjdzie) dalam cyca, dopchalam drugim, tatus wzial na rece, pielucha na glowke, a gdy zasnela do lozeczka-JEJ LOZECZKA. Pokrecila sie i spala dalej:szok::szok:Wyszlismy z pokoju. Tak bylismy w szoku ze przez nastepne godziny nasluchiwalismy czy ona napewno spi:-D:-D:-D:-D Obudzila sie o 1, dalam cyca i znow do lozia, a gdy mruczala poklepywalam ja po brzuszku i mowilam szszszsz. Noc przespala cala w swoim lozeczku! I dalej spi:tak::tak::tak::tak::tak: Wszystko z" jezyka niemowlat". Caly wieczor czytalam mojemu B rozdzial o spaniu na glos:-D:-D:-D:-D:-D Trzymajcie za nas kciuki. I za nasze wieczory tylko dla siebie.

suuuuuuuuuuuperrrrrrrr ;-):-)
 
Dziewczyna ojej zdrówka

wszystkim przespanym gratuluje

ja dziś sama i jutro w domu z dziećmi, dziś po południu przyjedzie moja koleżanka- małego Chrzestna z Dziećmi, muszę chałupę ogarnąć żeby się nie przewrócili ale tez nie za bardzo bo i tak dzieciaki sajgon zrobią

@ dostałam boszzzz jak mnie brzuch boli!!!!!!

tak sobie wspominałam dziś kiedy poczęłam mojego Synka, to było 17grudnia w jakiejś mieścinie koło Konstantynowa Łódzkiego na szkoleniu z mojego m starej pracy,
 
reklama
Do góry