reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Nasza też już w wielu miejscach była, ale zawsze spała, więc nie było problemu. Aha, u M w pracy też była, nie spała i bardzo jej się podobało, szła do obcych na ręce, nie bała się a nawet uśmiechała, to jak na razie tylko ta Biedronka tak na nią zadziałała.
 
reklama
Witam,
Raz na wozie raz pod wozem.....noc F A T A L N A !!! Ledwo zyje, o 6 rano moje dziecko dopiero poszło spac:wściekła/y: A mnie gardło i uszy bolą, mam nadzieje ze to nie angina:wściekła/y: Bo wczoraj zmokłam, nawet biustonosz mokry mialam i jeszcze grad wielkosci grochu walił mi po twarzy, nic tylko usiasc i płakac. Wszystko mnie denerwuje nawet pies :wściekła/y: Jakis zły tydzien mam. Jeszcze mój tata ma dzisiaj urodziny 65 a mi sie nawet na torta nie chce isc.
O Meżu to juz nic nie wspomne bo jego to bym najchetniej na 24h w pracy zostawiła. Panie Boże patrzysz i nie grzmisz !!

Co do basenu, to ja chodziłam z synem jak skonczył własnie 3 msc, na allegromozna kupic koła do pływania dla niemowlakow w różnych rozmiarach i nie ma mozliwosci zeby dziecko sie wyslizgneło, pozatym woda unosi bobasa a mama tylko go podtrzymuje, teraz to chyba w styczniu sie wybiore.
Do sklepów chodzimy juz dawno, zazwyczaj spi, ale jak sie przebudzi to popatrzy na swiatełka i znowu usnie.


Acha widziałyscie gdzies taki smoczek, gdzie mozna kupic?? Szukałam po allegro ale nic nie znalazłam.
http://fakenszit.pl/obrazek.php?930
 
Ostatnia edycja:
Witam,
Raz na wozie raz pod wozem.....noc F A T A L N A !!! Ledwo zyje, o 6 rano moje dziecko dopiero poszło spac:wściekła/y: A mnie gardło i uszy bolą, mam nadzieje ze to nie angina:wściekła/y: Bo wczoraj zmokłam, nawet biustonosz mokry mialam i jeszcze grad wielkosci grochu walił mi po twarzy, nic tylko usiasc i płakac. Wszystko mnie denerwuje nawet pies :wściekła/y: Jakis zły tydzien mam. Jeszcze mój tata ma dzisiaj urodziny 65 a mi sie nawet na torta nie chce isc.
O Meżu to juz nic nie wspomne bo jego to bym najchetniej na 24h w pracy zostawiła. Panie Boże patrzysz i nie grzmisz !!

Co do basenu, to ja chodziłam z synem jak skonczył własnie 3 msc, na allegromozna kupic koła do pływania dla niemowlakow w różnych rozmiarach i nie ma mozliwosci zeby dziecko sie wyslizgneło, pozatym woda unosi bobasa a mama tylko go podtrzymuje, teraz to chyba w styczniu sie wybiore.
Do sklepów chodzimy juz dawno, zazwyczaj spi, ale jak sie przebudzi to popatrzy na swiatełka i znowu usnie.


Acha widziałyscie gdzies taki smoczek, gdzie mozna kupic?? Szukałam po allegro ale nic nie znalazłam.
LUBIĘ TO: Zabawny smoczek dla dziecka
Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Straszny ten smoczek no FUJJJ wręcz :/w życiu mojemu synkowi tego bym nie podała :/ ten co TYGRYSEK pokazała na zakupowym(I Love Mamusia)no cudo z Lovi i takowy zakupię :)
 
ja sie tylko przywitam dzis, w niedziele mam egzamini nic kompletnie nie umie :/ a mała nie da sie uczyc, michal zreszta tez dzis nie mial zamiaru isc spac :baffled:
 
reklama
stokrotka.af u mnie po pneumo tez było marudzenie :-(


Dziewczyny a czy któraś wybiera się z dzieckiem na basen - macie może jakieś doświadczenia :confused: Zastanawiam się bo jest trochę chłodno i zima idzie i obawiam sie że tym tylko mogę Krzysztofa przeziębić :confused:

Ja się wybieram. Od stycznia/lutego będziemy chodzić. Moja koleżanka ma córkę z września zeszłego roku, chodziła z nią na basen właśnie zimą i jej córka nie chorowała. Było też pełno innych dzieci na tym basenie, myślę więc że nie ma się czego obawiać.

Co do ssania głośnego piąstek - mi terapeutka mówiła żeby to zostawić, tak ma być. Niektórzy rodzice ponoć niedrapki zakładają żeby dziecko nie ssało piąstek, ale to ponoć niedobrze, ma ssać i należy to zostawić.

A nasi mężowie... ja na mojego nie narzekam, pomocny jest i to bardzo, tylko że kurcze dzisiaj go przyłapałam jak dziecku przygotowywał mleko, to sprawdzał temperaturę wody i mieszał tą wodę - ręką :szok: boze chyba tylko facet może wpaść na taki pomysł. Wściekła byłam bo wcześniej głaskał psy i nie wiadomo czego jeszcze dotykał, a rąk nie umył przecież no i tą łapą z zarazkami dziecku w wodzie mieszał. Masakra, jak to trzeba chłopa na każdym kroku pilnować. Teraz zachodzę w głowę czy on tak zawsze? bo często dziecku mleko robi...
 
Do góry