reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

hej :)

dzis drugi dzien spokoju chociaz przez chwile zwatpilam czy maly chory nie jest bo strasznie goracy byl. mierze mu temperature w dupce bo w buzi nie daje sobie mierzyc i wyszlo 36.8 a za chwile skoczylo 37.4. coz powtorze jutro pomiar i jak cos do lekarza...

upieklam dzis ciasto z przepisu kuchnia + :) malz mowi ze pyszne. zapewne bedzie twierdzil tak do 1 wizyty w toalecie :D

jeszcze farbuje wlosy na czekoladowy braz [zamiast wziac kolor trwaly wzielam zwywalny na 6-8 myc], ogarniam dolny trawnik bo jutro gin a potem badania w luxmedzie. w sumie dobrze bo chyba jakas infekcje mam caly dzien latam siku juz 2 raz mi sie zdarzylo.[ i nie nie jestem w ciazy, chyba nie...]

jaka to mila odmiana jak mi dziecie nie krzyczy :D a wiecie spal w nocy od 24 do 6 bez przebudzania sie w szoku bylam a potem jeszcze od 7 do 10. no kochany moj dal pospac chyba odsypia te placze przez kolke. :)
 
reklama
Mi sie udalo, mam dwa spokojne egzemplarze ;-) pewnie do czasu hehehe
Mafu, ja tez mam fotki starszaka, jak "trzymal' butle, no i popieram, ubaw rodzice z tego maja niemały ;-) taaaaki siłacz :-)
 
Co do smoczka my też mieliśmy taki problem, kupiliśmy nowy smoczek również z Aventu ale taki od 0 do 6 jest dłuższy i Filip trzyma go troszkę dłużej, dziewczyny zaczęłam karmić maluszka tylko mm, popija herbatkę i wodę po czym wszystko uleje, a potem kupki takie twarde, jak robi to nie płaczę troszkę postęka jak zawsze ale martwi mnie ta konsystencja, sama nie wiem jak mu pomóc w ciągu dnia wypija ok. 200 ml. czy to za mało?? czytałam gdzieś że dziecko powinno dziennie wypijać w sumie tyle co na jedno karmienie czyli u nas ok 160 ml. macie jakieś rady??
 
Ostatnia edycja:
awersja - no coś Ty? zostawił Cię ch........?? czy Ty jego??
a może z kimś innym uda Ci się ułożyć i bedziesz chciala miec rodzeństwo dla Tosi.

Odwidziało mu się i se poszedł.
Póki co nie mam ochoty na poznawanie jakiegokolwiek samca.
Poza tym teraz to ja jestem do wzięcia w dwupaku, a taki zestaw promocyjny nie specjalnie ma branie jak sądzę.
 
Odwidziało mu się i se poszedł.
Póki co nie mam ochoty na poznawanie jakiegokolwiek samca.
Poza tym teraz to ja jestem do wzięcia w dwupaku, a taki zestaw promocyjny nie specjalnie ma branie jak sądzę.
eee tam, pierdzie....lisz glupoty ;-) mam pełno znajomych "mezatek z odzysku" ;-) moj brat ma dziewczyne, ktora ma juz dwoch synkow... zycie pisze takie scenariusze, ze sie czasami za glowe mozna zlapac ;-)
wiem, ze teraz wiazanie sie z kims nie jest Ci w glowie, ale nie ma co wszystkiego przekreslac ;-) glowa do gory!
 
Cloudynka- muszę chyba zmienić membrankę. Może będzie lepiej działał ten mój szalony laktator. Zamówiłam dziś herbatkę z werbeny :tak: jeśli pomoże to będę przeszczęśliwa, bo Kacper ma taki apetyt, a moje zasoby nie rosną. Kaper 150 zjada teraz bez problemu, a moje cyce 120 produkują....

moje też ok 120, w porywach 150 <ale to rzadko>. Młoda je 120 więc mam na styk. Przed snem staram się ściągnąć porcję na 5 rano i tu mam problem bo moje cyce odmawiają współpracy po godzinie 22 - ściąga ledwo 80... :baffled: Marzy mi się podrasowanie laktacji tak do 150-180ml... ale czy uda się kolejny raz wywalczyć laktatorem większą produkcję??? I czy znajdę na to siły...?

MAFU w szoku byłam na widok Twego malca z butelką... a te jego włoski śliczne! :D

AWERSJA
nie dziwię Ci się że jesteś zrażona (no co za ch... choć w sumie dobrze że masz go z głowy!), ale wiesz jak to mówią... "never say never"... ;-)




Odnośnie tych Zuzinych kupek... młoda nie marudzi, nie ciśnie z mozołem, brzuszek miękki. Niepokoi mnie tylko fakt, że kiedyś robiła po 5-6 na dobę :szok:Od kiedy stosujemy Nutriton się pokrzaczyło i była 1-2 dziennie, a teraz 1 ci kilka dni...
 
Ewa to tylko na poczatku tak bedzie, pozniej sie sytuacja z kupkami ustabilizuje (bynajmniej u nas tak było) Moja pije tylko wode nooo czasamizrobie jej cherbatke z koperku, dziennie pije ok 140ml, czasami mniej. Kupka 1-2 dziennie.

Awersja podpisuje sie pod lotka, i ja tez mam kumpele co 3 dzieci ma i teraz z 4 w ciazy z nowym mezem, takze nie takie ''rybki'' łapią :tak:
 
Dzień dobry wszystkim! :)

Za chwilę idę zrobić sobie przydomową odnowę biologiczną. :D Muszę tylko zaczekać aż młoda zaśnie, żeby nie wyskakiwać spod prysznica goła, ubabrana pianką do depilacji :-D Póki co siedzę sobie z kawką...

Mam nadzieję, że wszystkie wrześnióweczki miały dziś taką noc jak ja. Wykąpaliśmy Zuzę przed 19.00, potem jedzenie podczas którego zasnęła i spała... całe pół godziny :p po czym zaczęła swoje tradycyjne wieczorne marudzenie. Na szczęście podejście spania nr 2 zakończone sukcesem :-) od 21:00 malutka grzecznie spała do 4.00 rano wyobraźcie sobie!!! Nie umiałam uwierzyć jak spojrzałam na zegarek. Jedzonko, spanie (ja sesja z laktatorem po czym też kimono) do 7.30. Przewijanie, jedzonko, gaworzenie, KUPA (hurrraaa!!!), przewijanie, 10 minut zabawy i myk do łóżęczka bo zaczęła marudzić... Właśnie sobie zasypia obok mnie. Jednym słowem... DZIEŃ ZACZĄŁ SIĘ PIĘKNIE!!!


No nic, poczytam jeszcze co na innych wątkach i umykam do łazienki :) Buziaki dla wszystkich bobasów!
 
reklama
WITAM:)

AWERSJA
matko co za wrrr!!!:(( ale lepiej teraz niż później jak miałaby na to Tosia patrzeć...
CLOUDYNKA tak tak dzieci cycowe mogą albo czesto robić kupki albo rzadko i u mnie Alanek był z tych co rzadko robił kupke(hehe ekonomiczne to było :p)nie miał kolek szczesliwe dziecie wsio ok z brzuszkiem a kupka dwa razy maks na tydzien ;)Marcelek za to wali równo :Da Domiś też robił czesto do momentu MM bo wtedy to robił dziennie jedną ;)
 
Do góry