reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Merlin gdyby tylko ona chciala w lozku ze mna spac to bym ja tam trzymala. A DZIDZIA NIE I JUZ. 6 rano i co pol godziny sie wybudza,to cycek to kupka....
Co do grzecznych dzieci to wierze ze takie sa ale to nie moja mala:no:, starszy syn byl bardzo grzeczny ale przy cycu wisial pol dnia, bawil sie sam, wykrzykiwal do zabawek... malam nadzieje ze bedzie teraz podobnie a tu :-D odwrotnie.
Moja jak czuje czapke to w ryk ale wystarczy za drzwi wyjsc i spokojna
 
reklama
Palma.... moja tez nienawidzi ubierania a juz kombinezon czapka to bebenki w uszach pekaja:eek:


Risia zdrowka i sił zycze:tak:

Ja zaliczyłam spacer z zakupami dzis ,jak wychodziłam z domu to wychodziła sasiadka z naprzeciwka i tak dziwnie na mnie popatrzyła:-ppewnie słyszała jak mała sie darła piec min wczesniej przy ubieraniu a teraz patrzy do wozka a tu taki aniołek spi:-p:-p:-D .....A ja mam dzis kolęde :szok: chałupe trza ogarnac;-)
a lenia mammmm.....:zawstydzona/y:

Za pare lat kolęda od lipca będzie :-D Albo wg całoroczna

Matko jedyna:szok: moja Nataszka pierwszy raz w swoim życiu zasnęła na podłodze, znaczy się na kocyku (żeby nie było ) ;-)i to bez marudzenia, piła se wode i nagle sleeeeeep :-D:-D:-D, i do tego chodzi pralka na wirowaniu max głośno - odkryłam na nią sposób pralka :-):-):-) tylko co teraz - mam prać na okręta :laugh2::laugh2::-D:-D:-D ???

Moja tez uwielbia pralke.

Mężu ma dziś wlne ale jak zwykle od rana znalazł sobie zajęcie jakieś i siedze sama :angry:

To identycznie jak mój, a jak go kiedys opiepszyłam ze niby jest a go nie ma to mi powiedzial ze on nie chcial mi przezkadzac bo ja przeciez teraz dzidziusiem taka zajeta jestem i zeby sie nie nudzic to wymysla sobie cos dla zabicia czasu :szok::szok: On sie nudzi a ja nie wiem w co rece wlozyc i odczego zaczac. ehhh brak słów.

Monaliza no właśnie widziałam ze mam wiadomość na priv ale jak ją otworzyłam to był tylko podpis ''monaliza'' i myslalam ze sie pomyliłas wiec siedziałam cicho:zawstydzona/y: Co do Nawrota to jeszcze nie byłam, bo w nastepnym tyg mała ma rehabilitacje w Mitchelstown wiec czekam co powie rehabilitantka. A Wy byliście już na drugiej wizycie u niego??
 
Cloudynko wyglada zupelnie jak moja. Wlasnie sie zorientowalam ze ta werbena u mnie to tez cytrynowa. Bardzo tanio! Bralabym! Moje liscie wyglądają tak samo więc to chyba nie sciema.
 

Załączniki

  • 20121120_142113.jpg
    20121120_142113.jpg
    32,7 KB · Wyświetleń: 17
  • 20121120_142059.jpg
    20121120_142059.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 15
Witajcie:-)
Ja dziś u okulisty byłam bo moje prawko straciło ważność, w sumie już w kwietniu, ale że nie mieliśmy samochodu to nie miałam motywacji tego załatwiać. Jednak M już nie mógł zdzierżyć mojego lenistwa w tejże sprawie i kazał jak najprędzej to pozałatwiać, żebym mogła sobie jeździć z małym gdzie chce i kiedy chce.
Na szczęście wada po porodzie nie uległa zmianie. U nas poza tym już lepiej. Ja już znacznie zdrowsza, M też. Arturek jedynie katarek ma, mam nadzieje ze nie rozwinie to się dalej..
Od wczoraj nie byliśmy na spacerku, dziś też nici z tego bo na polu beznadziejnie, wilgotno i taka psiajucha, więc wole odczekać aż mały się trochę pod kuruje
Aaa w ogóle jestem udana, poszłam po wizycie na zakupy i m.in miałam kupić mleko małemu a że w pobliżu jakiegoś sensownego sklepu nie było to weszłam do Apteki a tam cena o 7 zł wyższa niz w normalnym sklepie! No co za złamasy! niestety jednak z braku czasu i dostępności musiał kupić bo dziecia przecież nie zagłodzę..A i zakupiłam sobie sweterek co prawda w lumpie i za całe 10 zł ale fajny i już mi się humor poprawił:tak:

Palama
- Nie przejmuj się, ja idę w parze z Tobą, jak nie wino to piwko na wieczór, a co trza się jakoś rozładować i sił nabrać. Pięknie rośnie Ci malutka
Tygrysek- Trzymaj się, kryzys minie,ja też w niedziele do kina wybyłam bo inaczej to bym już w tej chołupie wariacji dostała!
Dziewczyny- Czy witaminy D i D3 to to samo?? nie kumata jestem i nie wiem czy tak..a kupiłam dziś walsnie te drugą i nie wiem czy dobrze
Ayni- fajnie ze tak ładnie synek śpi. Mój też już zauważyłam się reguluje. Budzi się o 3 i o 6 a potem spanie do 9. Tak że można normalnie funkcjonować. Co do skoków to ja w nie wierze, przynajmniej moje dziecko dokładnie tak jak opisane je przechodzi.
Future- Sił życze!
Patrysia- też żałuje ze pod zdj komentowac nie można, bo też zawsze zapominam co komu napisać i w rezultacie nie pisze, a dzieciaczki nasze są przekochane nic tylko schrupać. Dorodny ten wrzesień
Risia- to dobrze ze mama przyjechała, zawsze to jakieś odciążenie. Sił życze!
Axarai- może jest na etapie skoku, mój maly w tamtym tyg. tez taki był a od paru dni jak ręką odjać ANIOŁEK
Cloudynka- z tego co mi wiadomo to poza wit. D jak dziecko zdrowe to nic nie trzeba podawać
 
AWERSJA mylisz się i jakbym mogła to bym ci cały dzień i noc nagrała Marcelka...byś zmieniła tak szybko zdnaie jak napisałas tego posta ;)w sumie Alanek był taki sam a Domiś z początku bardziej wymagający...za to teraz ich energia rozpiera :D
 
Mafu no myślę, że jakiś skok.
Awersja Moje dziecko z tych cudownych jest. Kompanko o 19/20 , o 20:00/20:30 mleczko, bek i do łóżeczka, dydy, abo bez i spanie do 3/4, dwa razy do 6:30, mleczko i dalej spanko do 8, później albo jeszcze spanko jak weekend, albo na spacer. W dzień mleczko troche zabawy, jak spanie to dydy i do łóżeczka, żadnego bujania. Od początku życia beczała wieczorem dwa razy, i dwa razy zasnęła na moim brzuch.
Od wczoraj noc tak samo, ale w dzień cudaki odstawia! Zasypia przy butelce tak, że normalnie zwłok, kładę do łóżeczka a ona oczy wielkie i uśmiech na buzi:eek: Wczoraj tak cały dzień. Dziś spała może 2 razy po 10 minut, a teraz zasnęła o 14:30 no zobaczymy:happy:
Ale Kacek to dał mi ładnie popalić, powiem tylko, że pierwszą noc przespał w wieku 3 lat, a tak to potrafił budzić się co godzinę, i wisieć na cycu 24/48:-D Kamil był taki jak Ada, a Emi trochę grzeczniejszy niż Kaci.
 
Ostatnia edycja:
dzieki laski za siły. jak wypiłąm kawe to siły wróciły. i dalej kocham moje szkraby haha. to bylo chwilowe, ze chciałam go wynieść do stodoły ;)))))

Teraz sobie Guś leży w kołysce koło mamy, i patrzy na karuzele. Mialam dzis chwile zwątpienia, bo od wczoraj Gutek nie kupił, ale walnął teraz kupe elegancką i spokój mnie ogarnął.
pomidorówke zrobiłam, hesia się ucieszy jak wstanie, bo to jej ulubiona.

Jutro jade do Gina, i przy okazji zamierzam cos sobie kupic, bo przeciez jade na to nieszczesne wesele 8 grudnia a nic nie mam.......
 
reklama
AWERSJA, 2x zaczęło mi się mleko pienić w tym żółtym zbiorniczku, okazało się, że membranka dziurawa. Raz laktator stracił na mocy bardziej niż w te dni kiedy ma swoje normalne humory. Membrana na oko była cała, ale po założeniu nowej od razu poprawa.

Zazdroszczę mamusiom cudownych dzieci.
:-) Zuza niestety z tych marudnych...

Moje dziecię robi kupy raz na 3-4 dni i bardzo mnie to martwi... Co prawda jak już zrobi to konsystencja jest prawidłowa... ale czy to nie za rzadko?
 
Do góry