reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

WITAM:)

Najpierw musze pokomentowac foteczki/filmiki :)

FASOLKA
córcia klusunia oj tak :)a piesio tam "szpagat" robi ? :D
AXARAI ojej jaki widok cudny po urodzeniu :))i fajnie sie bawi:)
JASMINUM Marcelek hehe też w nocy uśmieszki daje :D

Głowki super dzieciackzi podnosza:)

Hmm wiecie co szkoda ze nie można skomentowac pod zdjęciem bo ja musze wtedy z pamięci szybko :d a powiem że lubię komentowac :p

MEGAN bo ty szczepiłaś na pneumokoki?my Domisia szczepilismy ale to było po szczepieniach obowiazkowych gdyż nie wolno tak wsio na raz...

A moje to chyba bez skoków :D bo on grzeczny jest cały czas :)

TYGRYSEK no ba pewno ze o to chodziło :D Domis też jak i reszta(czyt.i my dorośli)w domu mówimy ze Marcelek wstał :))
RISIA kurcze sił dla ciebie!!
 
reklama
witam dziewczynki

Adrian spał ladnie obudzil się na karmienie o 22 i o 2 i spał do 7, za to niestety Sebus budził się co chwilę bo temp 39...
dzisiaj przyjechała moja mama wzięła Adrianka na spacer a my z Sebciem w domu.
 
Kuźwa wyjdę na największą alkoholiczkę na watku - aleeeeeeeeeeeeee ..... kto pije dziś ze mną winooooo ? Mam Varnę półsłodką - komu polać ?


A co do dziecka - to moje zaś mi w koche dało - czyt. - kupa nie chciała dziś wyjść :wściekła/y: i mało co wyszła - czyżby Biogaja przestała działać :confused2: ja juz sił nie mam na tą kupę ;-) i wogóle jak porównuję mi=oje dziecię z dziciami moich kuleżanek, to moja mała to taki mały żywczyk jest, tamte tylko śpią i jedzą :eek: i się cieszą jak czapkę im się zakłada, a u nas jak na spacer wychodzimy, to jest takie larmo ( młoda nie cierpi się ubierać, rozbierać itd... ) , że nas cała ulica zawsze słyszy :confused2::rofl2:, ale i tak kocham ta moja małą marudę :tak::tak:



Palma.... moja tez nienawidzi ubierania a juz kombinezon czapka to bebenki w uszach pekaja:eek:


Risia zdrowka i sił zycze:tak:

Ja zaliczyłam spacer z zakupami dzis ,jak wychodziłam z domu to wychodziła sasiadka z naprzeciwka i tak dziwnie na mnie popatrzyła:-ppewnie słyszała jak mała sie darła piec min wczesniej przy ubieraniu a teraz patrzy do wozka a tu taki aniołek spi:-p:-p:-D .....A ja mam dzis kolęde :szok: chałupe trza ogarnac;-)
a lenia mammmm.....:zawstydzona/y:
 
Fasolka to u Was kolęda już teraz? U nas dopiero po Świętach się zaczyna.

A ja mam pytanko, jak długo mogę trzymać moje odciągniętę mleko w lodówce? A jak długo może być w zamrażalce?
Bo tak nieraz mam nadmiar i szkoda mi wylewać więc mroże i już mi się 6 porcji uzbierało. Teraz chyba bym musiała gdzieś wybyć, co by się mleczko nie zmarnowało :tak:
 
Anmika- temp pokojowa 12h, lodówka 24h, zamrażarka w lodówce 3tygodnie, zamrażarka osobno 3msc

Bobas śmiejący się z rozdzieranego papieru - YouTube :-D:-D:-D

U na ok. Kacek się bawi na macie. Wczoraj M go usypiał i obyło się bez płaczu, a pobudki o 2 i 4 na jedzonko. Wstał o 7,więc tragedii nie ma. Na 12 idziemy na masaż.

Ja też ubolewam,że nie można komentować w wątku zdjęciowym, bo tutaj to ja już nie pamiętam co komu miałam napisać. Wiem tylko,że wszystkie dzieciaczki są słodkie :tak:
 
reklama
Anmika- temp pokojowa 12h, lodówka 24h, zamrażarka w lodówce 3tygodnie, zamrażarka osobno 3msc

Kurcze a jak ja to mleko trzymam już 3 tygodnie w zamrażalniku w lodówce to jak przełożę teraz do osobnej zamrażalki to mogę jeszcze trzymać, bo wychodzi z tego że bym musiała już połowe wylać
 
Do góry