reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

palma mi mi

ja mam KRYZYS pakuje się w karton i zamykam się chociaż na 24godz w piwnicy (której nie mam:-p), mam wrażenie, ze mały non stop płacze, nie je, nie wyrabiam, Bosszzz, żeby ktoś wziął ode mnie chociaż na dobę obowiązki, nie! ryczę, sorki, wiem, ze Wy tez macie ciężko, ale u mnie dziś kryzys, od 4.30 na nogach i mały ni jak nie chce zasnąć, jeść, ani przestać marudzić... DOŚĆ

jutro jadę z dziewczynami do kina, mc don etc. i marze żeby nie czuć potrzeby wiszenia 24 godz. na dobę na tel i sprawdzania czy w domu wszystko ok, ale wiem, ze to nie wykonalne... :wściekła/y:
 
reklama
kwas foliowy jest odpowiedzialny za produkcję krwinek w szpiku kostnym co przy zaburzeniu jakie ma maluszek jest jak najbardziej ok - nie wiem co masz na myśli żebym sie zastanowiła bo brzmi jak straszenie ...:confused2: i tych witamin w dawkach jakie musi przyjmować nie ma w płynie. Uwierz mi nie biorę czegoś na ślepca czytam ulotki i wypytuje lekarza ..
Dzieki za info o żelazie - choć to dziwne że w taki sposób wpływa na zęby jak w swoim zastosowaniu działa wzmacniająco na układ kostny



Ja w dzieciństwie miałam "ziozia" to nawet trudne jak na dziecko :tak: potrafiłam postawić cały dom na nogi jak ziozio wypadał z łóżeczka i po obudzeniu nie mogłam go znaleźć - dziś ziozio śpi w łóżeczku Krzysia :-D

My po spacerku, młody poszalał z grzechotkami na macie i padł spać - śpi na huśtawce już nie mam sumienia go przenosić do łóżeczka.
I w końcu udał mi sie krem z cukinii ! a wystarczyło dodać jeden cudowny składnik - podsmażony na patelni boczek :tak:

To kurcze nie wymyslili nic z tym kwasem foliowym dla maluszkow??? :szok::szok: A moze jest jakis zestaw witamin gdzie jest ten kwas?? Jezeli chodzi o ząbki to wpisz w google zelazo a pruchnica lub cos podobnego. To podawane w plynie ma dzialanie na zęby mleczne (juz wyrzniete zabki), poczytaj jak uchronic przed tym zabki juz te pierwsze ktore niedługo wjda.
 
Future co oddasz??

u mnie mały wyczaił ze Mamusia ma kryzys i obudził się dopiero o 4 z wielkim krzykiem, przypomniało mu się, ze wypadałoby zjeść ha w końcu, bo ostatnio więcej ni 20ml zjadł wczoraj o 9tej rano, teraz tez zjadł butle na dwie raty ale zjadł (oczywiście nie butle tylko mleko:-p) i mam nadzieje, ze zaśnie, co jeszcze ja się troszkę położę,

coś śmiesznego na początek dnia z dialogu z moja Córka
-Mamuś Jaś wstał
JA Kochanie nie mógł wstać bo jeszcze nie umie chodzić
- Mamuś ale on wstał na leżąco :-D:-D:-D

chyba chodziło jej, ze się obudził :rofl2:
 
Dobry. Tygrys hahaha dobre to :)))) wesolo masz. A ja juz jestem Up. Dziecko mi spalo od 22 do 5 bez przerwy a potem cyc i do 7.30... chyba juz tak zostanie. Oby!
 
WItam sie!
Future, wspolczuje, ja wczoraj mialam koło 5tej alarm, maly plakal, wyyyyl normalnie i nie wiedzialam ocb. Potem usnal, a ja juz nie moglam, bo wrzaskiem obudzil starszaka.... za to dzis do 7.30.

Ja juz po kawce i mysle co robic dalej. w weekend jedziemy na dluzej do tesciow na koniec polski, wyprawa ze hej... jak ja nie cierpie sie pakowac!!!!!!!!
 
Dziewczyny ja mysle ze teraz przypadaja te skoki rozwojowe. Moj w dzien tez byl marudny ostatnie 2, 3 dni ze nie wiedziałam do końca co on chce i próbowałam Wszystkiego po kolei...

Na szczescie to przejściowe i niebawem nasze dzieci znow będą aniołami.

Ja jak mam dosc to sie wysluguje mężem. W koncu to w 50% tez jego dziecko niech rozwija talent rodzicielski i sobie radzi.

Keep calm & love your september baby :)
 
dziewczyny która mi zrobi kawe ??? Bo nie mam siły, mała zle zniosła okres po szczepionce, gorączka 39,4 !! i marudna cała noc, co zjadla to ulała. Naszczescie goraczke zbiłam i juz jest ok,ona sie wyspała na rekach a ja padam po dzisiejszej nocy. Mam nadzieje ze juz dzisiaj bedziie ok.
Miłego dzionka
 
reklama
Ja tez dzis ledwo zywa. Wial taki wiatr, ze chalupe urywalo. Moja starsza o 4 sie obudzila placzac, ze sie boi i nie spala juz do wyjscia do szkoly. A jeszcze polozyla sie z nami i tak sie wiercila, ze nie dalo rady spac. Jestem nieprzytomna..
Meganbylas juz u tego ortopedy?Pisalam ci jakis czas temu wiadomosc na priv ale nie odpisalas.. Co do ksiedza na chrzciny to bedziemy mieli Polaka. Az sie zdziwilam, ze sie zgodzil jak ja po rozwodzie
 
Do góry