reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

RiSia przesyłam worek sil
axari ja weranduje bo za leniwa czasem jestem żeby wózek sprowadzać i wprowadzać po schodach, mieszkam w domu jednorodzinnym ale na pietrze, wydaje mi się, ze to tak samo jak spacer, ja uchylam okno to tez go słyszę
martyyna witaj
megan będzie dobrze, musi
stokrotka rewelacyjna ta fotka z pieskiem
patrysia jakich Ty masz przystojnych Synków normalnie Cud Miód
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Wrześnióweczki :) dawno się nie odzywałam ale czytam czytam;) więc jestem w miare na bieżąco. U nas całkiem dobrze jest. Teraz jestem sama z Adą bo mąż na wyjeździe w pracy ale dajemy radę – mała raczej grzecznym maluszkiem jest:) pierwsze szczepienie przeszłyśmy gładko, z jedzonkiem też jest ok. – cycuś + butelka przed snem wieczorem. Najbardziej martwi mnie problem alergii bo swojego czasu mała miała nie ładną wysypkę ale zeszło, teraz ma lekko naderwane uszka :( Zwalczyłyśmy problem dużego ulewania- Adka ładnie przybiera na wadze a ulewała ogromne ilości mleczka. Wniosek był taki że się objadała i teraz pilnuje żeby nie wisiała za długo na cycu i jest super;) a i podajemy malutkiej espumisan po kropelce 3 razy dziennie z herbatką ziołową-tak pani doktor zleciła na lekko wzdęty brzuszek i pierdzi dziecię aż miło :D
Za chwile wrzucę parę fotek jak nam córa rośnie;)

Też mamy taką przytulanke – mięciutkiego puchatka różowego i ostatnio córa się nim bardziej zainteresowała;)
 
598592_302508519850405_1833255886_n.jpg
:-D:-D:-D:-D
 
Megan oj mój Emi jak miał 3 latka dostał białego misia i nazwał go Chrupcio. Emi w styczniu skończy 18, a dziadek Chrupcio dalej śpi na jego łóżku:-) A Kojak też fajne. Jednak te małe dzieci są bardzo kreatywne. Mój Kaci jak był mały mówił na wszystko tejn, na pieluszkę też. Teraz na wszystko mówi już normalnie na szczęście ale tej przytulak został:-D
Kaci na samym kolanku nabył pieprzyk w wieku może 3 miesięcy, taką mini kropkę, teraz mini kropka ma z pół centymetra średnicy:-D Też rośnie. No ale na buzi takie znamię to lipa, miejmy nadzieje, że jednak nie urośnie!
Fasolak u mnie w szafie jest!!!! No jest jak Boga Kocham!!!!
Hallo Kasieczek no wypełzła z ukrycia!!! Śliczne imię ma Twoja córeczka, no piękne po prostu!!!:-) A to sama Ada, czy Adriana? Widzę że wszystkie Ada piękne są! Już doczytałam Adrianna:-) i dzień wcześniej niż moja Didi:tak:
 
Ostatnia edycja:
Axsari u mnie całe stado sie zagniezdziło w szafie:-p:-D:-D

ps .Nie naucze sie chyba nigdy twojego nika poprawnie pisac :zawstydzona/y: tak mi w głowie sie za kodowało i koniec .....
 
Ostatnia edycja:
Merlin ale dlaczego akurat kwas foliowy? Przeciez jest mnustwo innych witaminek dla maluszkow z anemia juz od 1 dnia zycia. I to w kropelkach. Ahhh i jak bedziecie uzywac zelaza to tez uwazaj bo psuje zęby mleczne (pozniej jest pruchnica i sa takie czarne) Pomysl o tych witaminkach bo to cos nie tak jest z tym kwasem foliowym.

kwas foliowy jest odpowiedzialny za produkcję krwinek w szpiku kostnym co przy zaburzeniu jakie ma maluszek jest jak najbardziej ok - nie wiem co masz na myśli żebym sie zastanowiła bo brzmi jak straszenie ...:confused2: i tych witamin w dawkach jakie musi przyjmować nie ma w płynie. Uwierz mi nie biorę czegoś na ślepca czytam ulotki i wypytuje lekarza ..
Dzieki za info o żelazie - choć to dziwne że w taki sposób wpływa na zęby jak w swoim zastosowaniu działa wzmacniająco na układ kostny



Ja w dzieciństwie miałam "ziozia" to nawet trudne jak na dziecko :tak: potrafiłam postawić cały dom na nogi jak ziozio wypadał z łóżeczka i po obudzeniu nie mogłam go znaleźć - dziś ziozio śpi w łóżeczku Krzysia :-D

My po spacerku, młody poszalał z grzechotkami na macie i padł spać - śpi na huśtawce już nie mam sumienia go przenosić do łóżeczka.
I w końcu udał mi sie krem z cukinii ! a wystarczyło dodać jeden cudowny składnik - podsmażony na patelni boczek :tak:
 
Merlin Ziozio no bosko po prostu, a kto to jest? Maskotek?
Fasolka nic nie szkodzi tak też pisze Tygrysek i jak by napisała inaczej, to zawału bym dostała:rofl2: Możecie pisać axa, tak piszą dziewczyny na innych wątkach:-D To jest mój nick od 15 lat:-)
Kasieczek no pewnie, że wszystkie nasze Maluszki cudne! Własnie tworze sobie konto na Youtobe, zobaczymy czy mi sie uda:happy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry