reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Rysia rany Boskie, Ty Kobieto widzę depresja Ci się jakaś zaraz zacznie. Wykończona musisz być masakrycznie. Z tej naszej Rysi ciążowej, zrobiła się zupełnie inna Rysia. Trzymaj się Kobietko to minie, jeszcze trochę!
 
reklama
zmęczona jestem tym romansem z laktatorem

dzieciaczki na zdjęciach wszystkie do schrupania

miłego wieczoru ;)

Dziewczyny jesteście boskie !!! A ja już myślałam że mu gumke zamontuje haha. Generalnie trzyma cały czas ale jak zasnie to puszcza i nie raz śpi dalej a nie raz postekuje przez sen i trzeba włożyć żeby się nie wzbudził. Na szczęście w nocy rzadko mu się to zdążą ale w dzień jak kładę w salonie na boczku to niemal co chwilę. :mad:

Aniuska ja zmieniam smoczek co 4 tyg i raz mu kupiłam difrax taki dłuższy i mu nie podszedł ale może u Ciebie by się sprawdził ? Ładny mają design różne wzory.

Ssak śpi od godzinki a my też już w lozeczku. Dobranoc!!!


Dopisek : dla walczących o mleko z cycuszkow. Ja karmie z nakładami i co jakiś czas jak czuje że mam mniej mleka to robię napar z werbany. 1-2 szklanki i następnego dnia mam plamy na koszulce wokół sutka i ciężkie cycki. :D u mnie niezawodny środek.

a jak tą werbenę pić
znaczy się ile - sypana w tytkach
i gdzie ją kupić
jutro idę po cały wór

Megan dla nas :) taki, zeby był i dla dzidzi i dla dorosłego...

ja juz siły nie mam... Adrian 4 noc nie spal... tylko cycka... nie mam sił

przesyłam siły

Dzieńdoberek :)

moje maleństwo kochane słodko spi a ja mam chwilke na ogarnięcie siebie, domu i wszechświata :p

A propo tego spania, to moja princessa ma chyba po mnie rytm dnia :/ Wyrabia i marudzi do 21-22 (a kąpiemy i próbujemy lulać od 19...) za to rano wstanie ok 7-8 zje, zmienimy pampersy, chwile pogadamy i ona już oczka trze, ziewa i chce spać. I spi do 11 często. Potem się bawimy, jemy etc. i jeśli akurat idziemy na spcer, to ona znowu spi. Po południu ok 15-16 też śpi... a wieczorem masakra. Nie wiem jak jej to zmienić? Przecież jak do południa chce spać to nie ma sensu zabraniać, bo będzie marudziła.... Co robić? Pogodzić się z tym?

AYNI, hahahaha fakt, dość niefortunnie dobrałam słowa... :p Kawka była z mleczkiem, ale krowim :p

MALEŃSTWO
masz talent dziewczyno! Mam nadzieję, że kiedyś dostanę od Ciebie "prawdziwą" książkę z dedykacją :D

MARTUSIA
widzę, że dzidzia "trochę" pokrzyczała... :p U mnie tak wygląda większość wieczorów... Wiem, ze to nieładnie cieszyć się cudzym nieszczęściem, ale jakos mi tak lepiej z myślą, że nie jestem z tym sama :) A rodzinkę musisz sobie ustawić, inaczej już zawsze będziesz wysłuchiwać meeega super porad :)

TYGRYSEK
AXARAI spróbowałam numeru z pieluszką. Smok i tak parę razy wypadł, ale za to mała cudownie szybko zasnęła tuląc się do pieluchy, więc i tak wielkie SPASIBA :D:D

ANUSIEŃKA mojej małej też często smok wypada (używamy LOVI) :/ :/ Wieczne kursy robię... ale nie zauważyłam, zeby smok był za krótki.


DO_TI a czym ściągasz? Ja mam Mini Electric Medeli który jest masakrycznie głośny - zapomnij o oglądaniu tv podczas sesji ;p najgorsze że muszę go brać na uczelnię... :p

zazdraszczam laktatora
ja mam tufi gaja elektryczny
ale ostatnio chyba coś słabiej chodzi
byle do środy

598592_302508519850405_1833255886_n.jpg
:-D:-D:-D:-D

no tak myślałam, że jakiś chochlik zamieszkał w mojej szafie :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej:)
Przepraszam ze nie piszę ale niestety nie jestem w stanie,ciężko mi troche ogarnac wszystko i miec jeszcze czas na komp,czytam ale wiecznie mam gigantyczne zaległosci.
Marcelek to kochane dziecko ale bardzo duzooo czasu cycujemy,w dzien robi małe drzemki i dawaj mama dalej cyca:-Dwieczorem myjemy o 19 zasypia przy cycu na jakies 5-20 min,bawi sie troche a następnie cycuje z 1,5h cały czas,przysypa na 5 min znowu cycy,przysypia sen z 10-20 min znowu cyc i dopiero idzie spac a do nocnego spania moje dziecko potrzebuje ciszy absolutnej co jest cieżkie w wykonaniu bo łóżeczko z nami w salonie a Alana o 22 ciężko spac wypędzic.No ale jak juz zasnie to śpi 3-5h,szybki cyc,sen 2-3,5,cyc 1h snu i lezy juz ze mna w łóżku i albo przysypia przy cycu albo guganie.Tak wiec nocki całkiem fajne,a w dzien cycujemy:-Da jak nie cycujemy to zabawa z Alankiem.Mimo ze od poczatku starałam sie by nie czuł sie pokrzywdzony,ciągle mu mówie ze go kocham,ze jest moim skarbeczkiem,bawimy sie z nim duzo wiecej niz wczesniej,to jednak nie całkiem przechodzi to bezbolesnie.Zrobił sie straszny buntownik,z wszystkim jest na NIE,fochy o byle co jak nie ma o co to i tak cos wymysli.Troche mi juz ciężko z tymi jego fanaberiami,nie wiem momentami jak z nim postępowac by było lepiej.Ale pewnie po prostu musimy to jakos przetrwac.A tak poza tym to on kocha Marcelka,ciągle buziaczki,przytulaczki,głaskanie,cieszy sie ze malutki do niego gada,usmiecha sie,chce go kremowac,myc,wynosi pieluche,focha sie jak ktos mówi ze małego sobie wezmie,nie daje sie przekupic za zabawki,mówi ze Marcelka nikomu nie odda bo to jego braciszek i go kocha ale widocznie nie wszysto umie sobie poukładac w tej małej głowinie i mamy ten bunt,a naprawde potrafi byc niezłym diabełkiem :rofl2:
A tak poza tym to Młody juz ochrzczony.My wszyscy zdrowi.Długi które ciągneły sie od poczatku roku w koncu pozpłacałam,mam u mamy czyste konto bo to taki mój bezprocentowy lukas bank:-DCiesze sie bo strasznie nie lubie długów:tak:
Ostatnio odciągnełam mleczko i zostawiłam na 4 h mężula z dziecmi a ja na zakupy obkupiłam sie fajnie w ciuszki a jutro jak sie uda marcelkowi w nocy z cycka podkrasc mleczka to mama przyjdzie do chłopaków a ja bryknę do biedronki i ciuchlandu:tak::-)
No mogłabym tak Wam jeszcze opowiadac o moich dzieciach ale Marcel zrobił kupala przy cyckowaniu i ze szczescia se juz przysypia.Trza dupala wyczyscic.
Aj jakie śliczne dziewczyny te wasze dzieciaczki,tylko zacałowac i zjesc:rofl2:
 
witam sie :)

dzis lepiej maly sie tylko raz zbuntowal i wrzasku narobil ale kolki nie ma blogi spokoj w sensie cisza ;). nie wiem moze espumisan juz na niego nie dziala? trzeba bedzie poszukac innego specyfiku.

co do smoczka: mielismy z canpol babies ale wypadl na spacerku i nie zauwazylam nawet. no to dalam Oliemu ten ze szpitala Aventu w ksztalcie cyca ale nie pasuje mu jakos. tzn zassie i trzyma nawet dlugo. a daje tylko jak placze, przy usypianiu i na spacerze a tak to bez dajemy rade :)

odpukuje w niemalowane, ssak chyba odsypia 3 dni kolki ogolnie dostaje butle i spi i tak w kolko :D. a i udalo mi sie odciagnac ponad 60ml jestem z siebie dumna! :D

Ayni a jaka to mieszanka tej werbeny? napisz prosze to sprobuje.
Cloudynka no mialam podobnie ale sie juz nie smieje z czyjegos wypadku ;-)

dzieki dziewczynki za dobre slowo :*
 
Merlin Ziozio no bosko po prostu, a kto to jest? Maskotek?
Fasolka nic nie szkodzi tak też pisze Tygrysek i jak by napisała inaczej, to zawału bym dostała:rofl2: Możecie pisać axa, tak piszą dziewczyny na innych wątkach:-D To jest mój nick od 15 lat:-)
Kasieczek no pewnie, że wszystkie nasze Maluszki cudne! Własnie tworze sobie konto na Youtobe, zobaczymy czy mi sie uda:happy:

no tak sie zagalopowałam z tym Zioziem ze nie napisałam czym jest - to maskotka taki malutki zajączek :-D

witam sie :)

dzis lepiej maly sie tylko raz zbuntowal i wrzasku narobil ale kolki nie ma blogi spokoj w sensie cisza ;). nie wiem moze espumisan juz na niego nie dziala? trzeba bedzie poszukac innego specyfiku.

A ile kropli i ile razy dziennie bierzecie ? bo jak waga rośnie to i ilość kropli trzeba zwiększyć - ja miałam najpierw 4 krople x 4 razy na dobę teraz mam 8 kropli x 4 na dobę (mały waży 6520)

ja sie zastrzele...
jak nie Adrian maruder
to Sebek ma temperature...
niech ktos da mi siły...

ja już zacznę się modlić o cisze i spokój u Ciebie - musisz wierzyć że to tylko taki czas przejściowy


wzruszyłam sie
 
Ostatnia edycja:
Kuźwa wyjdę na największą alkoholiczkę na watku - aleeeeeeeeeeeeee ..... kto pije dziś ze mną winooooo ? Mam Varnę półsłodką - komu polać ?


A co do dziecka - to moje zaś mi w koche dało - czyt. - kupa nie chciała dziś wyjść :wściekła/y: i mało co wyszła - czyżby Biogaja przestała działać :confused2: ja juz sił nie mam na tą kupę ;-) i wogóle jak porównuję mi=oje dziecię z dziciami moich kuleżanek, to moja mała to taki mały żywczyk jest, tamte tylko śpią i jedzą :eek: i się cieszą jak czapkę im się zakłada, a u nas jak na spacer wychodzimy, to jest takie larmo ( młoda nie cierpi się ubierać, rozbierać itd... ) , że nas cała ulica zawsze słyszy :confused2::rofl2:, ale i tak kocham ta moja małą marudę :tak::tak:
 
Doti I martusia ja mam werbene zakupiona tu w nl w sklepie marokanskim. W polsce moze byc w sklepach zielarskich albo w necie napewno w internecie. Ja mam zwykle suszone liscie I biore jakies 10 sztuk do kubka I zalewam wrzatkiem. Mozna tez napar zrobic w garnuszku. Widzialam w pl sklep internetowy gdzie jest werbena. Wpiszcie w google werbena laktacja I tam bedzie gdzies sklep magia ziol czy jakos tak

http://www.magicznyogrod.pl/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&category_id=33&product_id=823&Itemid=127
 
Ostatnia edycja:
Palma ja chce kielicha! :D i wiesz moje dziecie tez nie lubi czapki zakladac kreci lebkiem zeby tylko zeszla ogolnie jak go zaczne ubierac to za godzine koncze i spocona jak nie wiem jestem :p
Merlin najpierw dawalam 5 kropelek raz dziennie po ostatnich atakach kolki rozlozylam maksymalna dawke 40 kropli na cala dobe. Oli wazy teraz pewnie cos kolo 4600.
Ayni dzieki poszukam :)

tata wsadzil malemu grzechotke do lapki i male sie walnelo w glowe :D wariaty. grzechotka 8 razy wieksza od raczki no przeslodko wygladala w lapce biore aparat i male puscilo grzechotke :-(
 
Palma ja chce kielicha! :D i wiesz moje dziecie tez nie lubi czapki zakladac kreci lebkiem zeby tylko zeszla ogolnie jak go zaczne ubierac to za godzine koncze i spocona jak nie wiem jestem :p
Merlin najpierw dawalam 5 kropelek raz dziennie po ostatnich atakach kolki rozlozylam maksymalna dawke 40 kropli na cala dobe. Oli wazy teraz pewnie cos kolo 4600.
Ayni dzieki poszukam :)

tata wsadzil malemu grzechotke do lapki i male sie walnelo w glowe :D wariaty. grzechotka 8 razy wieksza od raczki no przeslodko wygladala w lapce biore aparat i male puscilo grzechotke :-(

jak cos to kup jeszcze biogaie ona dla nas bardzo pomogła na kolki tylko efekt było widać po około tygodniu daje 1 dziennie po 5 kropli - normalnie w aptece jest droga ale ja kupowałam ostatnio przez internetowa od razu 2 opakowania i taniej opłacało sie
 
reklama
u mnie w aptece po drugiej stronie ulicy 42zl, Bobotic 17zl, Espumisan 25zl. hm, no zobaczymy jeszcze ale coraz blizej mi do kupna tej biogai a z drugiej strony nie chce tak w niego ladowac. no ale co zrobic jak dziec cierpi? mus to mus.
 
Do góry