reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Dzień dobry :-D
Młody zasną o 24 wstał o 4,6, 8 i o 11 zjadł i śpi dalej :tak: a ja wyspana :-D

Dziewczyny kiedy znika ta kreska ciemna na brzuchu ? n nią też są jakieś metody żeby sobie poszła :confused2:
My mamy smoka tommee tippee i też trzeba przytrzymywać czasem młody jak chce to zasysa i jest ok a czasem wypluwa ostatnio uslyszałam ze dzieci "załapują" smoka trochę później jak już nauczą sie że trzeba to trzymać w buzi
Za to Krzysztof nauczył sie nowej sztuczki wypychania jęzorem niesmacznych witaminek :crazy::angry: dostaje ta b6 i kwas foliowy a to w tabletkach jest ja to kruszę i daje ze strzykawki z ociągniętym mlekiem ale one gorzkie wic z herbatą też próbowałam no ale sie nie da on wypycha je jęzorem no i co poradzić :confused2:
 
reklama
Merlin wybacz ze spytam, ale lekarz polecil podawanie w ten sposob tych witamin? Nie slyszalam o tym ani o potrzebie... Dlatego jestem ciekawa..

Axa no wlansie takie ma, i Kubusia Puchatka (dostal listem z urzedu gminy) i krolika, misia, lalke bez twarzy i tym podobne :laugh2: Ja patent z pieluszka napewno przetesuje. Ze tez wczesniej na to nie wpadlam.

Kocham to forum!

A ja ogladam dokument o tym niesamowitym czlowieku bez rak i bez nog...
Nicholas James Vujicic _No arms.._ No legs.._ No worries!.wmv - YouTube

Maly spi nadal :szok:
 
Na którejś wizycie z Krzysiem u pediatry odnośnie dolegliwości brzuszkowych, pani zapytała sie czy miałam anemię w ciązy - i miałam z ostrym niedoborem żelaza ale ja po prostu tak mam całe życie i nie wiem jak bym próbowała to zmienić i tak będę miała poniżej normy w ciąży brałam tonę witamin i wpierdzielałam wszystko co podwyższa wyniki. Niestety mimo moich prób i walk mały odziedziczył po mnie tą anemię zrobiliśmy mu badanie krwi i ma lekkie niedobory dlatego musi przyjmować te witaminy a jak skończy 3 mc będzie przyjmował żelazo na razie ma za delikatny brzuszek na tą witaminę ... wszystko to robimy zeby nie miał zaburzenia gospodarki fosforowo - wapiennej

a co do sposobu podawania to sama wymyśliłam bo te witaminy tylko w tabletkach a podać jakoś trzeba
 
Ostatnia edycja:
Witam poniedziałkowo :-)

Axsari u mnie Dorota jak tylko do pieluchy sie przytuliła to spała odrazu:-pz mała maruda nie jest juz tak łatwo ale zauwazyłam ze jak jej pieluszke dam na uszko i kawałek czołka to szybciej usypia i tak jakby sie uspokajała
ja ostatnio w c&a widziałam takie cuda jak piszesz czyli głowka z takim malutkim kocykiem do przytulania i mam zamiar młodej zakupic bo moja maruda lubi w łapkach pieluche mietolic to dosanie takiego przytulasko-miedlacza:-p;-):-D
 
Fasolka No kurcze ja też myślę nad tym przytulasko-miedlaczem, co jak co to tego na dwór nie wstyd zabrać:-) Tylko pieluchę łatwiej do prania podmienić, tu trzeba by było mieć ze 2 chociaż takie same kocyki.
 
Witajcie;-)
Przyznaje bez bicia nie mam siły nadrabiać 3 dni. W weekend miałam zajęcia, a jak wróciłam to z malym i z M chcialam posiedziec, a tu wczoraj mały katar dostał i walczymy z intruzem, zresztą my z M tez coś przeziębieni i boje się zeby małego całkiem nie rozebrało..

Idę nadrobić inne tematy;) Miłego dnia;-)
 
reklama
Axarai mój starszy syn miał kojkę - to był piesek przytulanka, dzisiaj ma 11 lat i piesek nadal leży na łóżku :-D jest zniszczony i wstretny po tysiącu praniach wyglada jak szmata, ale nie chce wywalic bo twierdzi ze kojka to jego pamiatka.:-D
Dla Majeczki tez mam ten kocyk z główką i tez jestem ciekawa jak bedzie sie nazywac.

Risia dla dziecka polecam:
Baby Medicine Dispenser Dummy + Vapour Inhaler dummy | eBay na allegro tez sa. Albo taki do kontaktu, moja siostra uzywala ten do kontaktu bo jej maly wiecznie katar mial i pomaga, mozna to po całym domu rozmiescic lub tylko w sypialni.
A dla Ciebie polecam STEAM INHALER FOR COLDS COUGHS FLU AND BLOCK SINUSES | eBay
Ja taki mam i jestem zadowolona, fakt ze cena kosmiczna ale warto. Mozna tez dziecku podkladac pod nosek z tym ze trzeba uwazac zeby nie uzywac za mocnych wkladow.
Martyna witaj :-)
Merlin ale dlaczego akurat kwas foliowy? Przeciez jest mnustwo innych witaminek dla maluszkow z anemia juz od 1 dnia zycia. I to w kropelkach. Ahhh i jak bedziecie uzywac zelaza to tez uwazaj bo psuje zęby mleczne (pozniej jest pruchnica i sa takie czarne) Pomysl o tych witaminkach bo to cos nie tak jest z tym kwasem foliowym.
MonalizaWiesz jak to jest jak sie mieszka tysiace kilometrow od rodziny, to jak jest impreza typu komunia czy chrzest to wszyscy na garba do ciebie przylatuja, a ty jak wielblad wszystko musisz udzwignac :wściekła/y:
A ksiedza polaka bierzecie czy Irysa? Bo my Irysa.


My dzisiaj na szczepieniu byliśmy ojjjjjjjjjjj sie popłakała moja ksieżniczka, dostała 2 szczepionki 5w1 + pneumokoki. Mam nadzieje ze jakotako zniesie to dzisiaj w nocy. No i ogladała te jej znamie co ma na buzce. Jak pokazała mi zdjecia jakie to moze byc wielkie to trzymajcie mnie bo zemdleje :szok::szok: Boshe mam nadzieje ze jej takie duze to nie urosnie, bo widac ze sie powieksza - rosnie razem z nią. :((((
 
Do góry