reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Witam.
Dawno mnie nie było. :) 20 lipca poszłam do szpitala z cholestazą ciążową. I tak mnie leczyli, ze 3 sierpnia urodzilam przez cc moje córcie - Łucję i Lilianę :) Ważyły 2090 i 2120, dostały po 9 punktow, poleżały trochę w inkubatorach, przeszły żóltaczkę, a wszystko inne w porządku :). Ja wyszlam 7 sierpnia, dziewczynki 11 sierpnia. Są cudowne i ssą pierś, z czego jestem bardzo zadowolona. Bardzo szybko mija mi czas przy nich, więc będę rzadziej zaglądac, ale postaram się co jakiś czas.
Pozdrawiam :)
 
Witam.
Dawno mnie nie było. :) 20 lipca poszłam do szpitala z cholestazą ciążową. I tak mnie leczyli, ze 3 sierpnia urodzilam przez cc moje córcie - Łucję i Lilianę :) Ważyły 2090 i 2120, dostały po 9 punktow, poleżały trochę w inkubatorach, przeszły żóltaczkę, a wszystko inne w porządku :). Ja wyszlam 7 sierpnia, dziewczynki 11 sierpnia. Są cudowne i ssą pierś, z czego jestem bardzo zadowolona. Bardzo szybko mija mi czas przy nich, więc będę rzadziej zaglądac, ale postaram się co jakiś czas.



Pozdrawiam :)

MISIA GRATULACJE :-D :-D :-D super ze dziewczynki zdrowe i wcale nie takie malutkie jak na blizniaczki ,i to wczesniaki:tak::tak: wpadaj i pisz jak tylko czas znajdziesz ...i o foto prosimy ....buziaki dla dziewczynek od forumowych ciotek:-D:-D
 
brzuchatki macie cosik sprawdzonego na ból piersi?? normalnie mi eksplodują zaraz ! tak mnei ciągną az z pod pachy i kłują że polegne zaraz;/
 
widzę że nie tylko ja miałam ciężko z zaśnięciem. nie było niedobrze. tj nudności z początku ciąży wpadły mi. i duszno było. zasnęłam jakoś dopiero o północy.

RiSiA podziel się sernikiem ;p

Camila &&&& trzymajcie się

Misia gratuluję

Maja mnie też bolą kują i swędzą czasem.
 
Misia piękne imiona! Coś mi się wydaje, że teraz dużo Lilianek będzie:-D Moja siostra urodziła tydzień temu, i też Liliana:-D A Łucja, była kiedyś tak prezenterka w telewizji, bardzo fajna, wiec miło mi się kojarzy:-D
 
reklama
Misia: moje gratulacje :*

Camila: trzymam kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze :*



widzę że nie jestem sama z problemem spania:biggrin2: już od kilku dni mam problemy z zaśnięciem:/ przekręcam się z boku na bok i nic... w każdej pozycji nie wygodnie. Na dodatek jak siedzę to mam taki dyskomfort po prawej stronie tam gdzie żebra że szok, a to wszystko przez to że Mój synuś ma tam nóżki i tak mnie uwiera:) no i te bóle parę razy w ciągu dnia jak na okres też nic przyjemnego... Jeszcze w przyszłym tygodniu mam egzamin na prawo-jazdy więc trzymajcie za mnie kciuki:biggrin2: i na dodatek w przyszłym tyg idę do szpitala na 3 dni:/ będę mieć pobierany wycinek bo na początku ciąży wyszła mi 3 grupa cytologi no i raz już miałam pobierany wycinek i wyszła dsplazja:/ ... ehhhh mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Miłego dnia dziewczynki dla Was i Waszych Maleństw:biggrin2:







 
Do góry