reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Na humorki z rana:-):-):-)

422193_513646735319212_1443330937_n.jpg
 
Camilla mega kciukasy&&&&&&&&&&&&&&ale 2400 to ogromna dziewczynka w porównaniu do Naszego Maxia!!! więc będzi ewszystko dobrze!!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

widze ze wiele ma kijowe nocki :( ja dzis tez nie spie i juz 10podejsc robilam zeby si ejeszcze przespac ale nieda rady:( u mnie problem ze nei moge oddychac maly mnie gdzies uciska i tylko jak siedze albo chodze to jest ok jak si epoloze to koniec:(

Palemko no to superowo że juz 37 czyli bezpiecznie i kciukasy za wizytke !&&&&&&&&&&&&&&&&&& my tez dzis 37:) ale Adaś ważył 2350 21lipca wiec teraz napewno duuuuzo wiecej ,wiec wiemy ze Maly nie bedzie :p
 
Camilla trzymam za Ciebie kciuki, żeby wszystko było dobrze. Zdrówka dla Maleństwa i dla Ciebie.
Moja znajoma miała termin jak ja, czyli na 20 września, a urodziła już 11 sierpnia - zrobili jej cesarkę bo miała problemy z ciśnieniem i nie chciało spaść. Kacper urodził się z wagą 2100g, więc też nie duży, ale na szczęśćie wszystko dobrze.
Życzę żeby u Ciebie też się wszystko dobrze skończyło.
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Camilla ma miec CC za 6 h ... przekazałam jej , ze trzymacie wszystkie kciukaski

u mnie już 2 blaty sie pieką - fioletowy i pomarańczowy... jeszcze 4 zostały... do tego masę...

Lotka ja zerobilam sernik na zimno z malinami i galaretka agrestową :-D


Babcie wzięly Sebcia na spacer - powiedzialy wrócimy jak wrócimy :cool:
 
Do góry