reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
brzuchatki macie cosik sprawdzonego na ból piersi?? normalnie mi eksplodują zaraz ! tak mnei ciągną az z pod pachy i kłują że polegne zaraz;/

Spróbuj je rozmasować delikatnie - mówi sie ze nie wolno w ciąży bo to moze doprowadzić do skurczy ale może zrobiły sie jakieś zatorki przy "produkcji" siary bo z pod pachy to także węzełki którymi mleko płynie no i można zrobić sobie zimy okład np z potłuczonego liścia kapusty. Np przy karmieniu czasem jest wskazany taki masaż piersi dla rozluźnienia kanalików itd tak mi mówiła Pani z poradni laktacyjnej

RISIA MOWĘ MI ODEBRAŁO !!! i Ty to tak sama :szok: wow super !!! :-D
 
Merlin no pierwszy raz piekę tort sama :zawstydzona/y:bo nigdy nie miałam odwagi:p

teraz kompocik się gotuje a ja zabieram się za polędwiczki w sosie musztardowym :) ilosć na 10 osób :-D:eek: zastanawiam sie skąd ja mam jeszcze sily :-Dale to chyba to moje założenie, że po niedzieli odpoczywam i rodzę :-p
 
Risia - super dajesz natchnienie :-p

A ja dziś odebrałam koszulkę dla swojego męża - dostanie w prezencie żeby nie było że to ja i synol kupujemy sobie wyprawkę on też coś dostanie T-SHIRT DLA TATY
Naszła mnie ochota na pomidorową więc będzie gotowanie :-) a dziś uprałam wózek wczoraj trenowaliśmy włożenie tego olbrzyma do naszego bagażnika i ostatecznie udało sie - zajmuje cały bagażnik :eek: niezbyt dobrze ale to wózek który dostaliśmy i ustaliliśmy że na okres używania gondoli musi nam wystarczyć a później będzie inwestycja w jakąś fajną spacerówkę.. Wózek super na zimę tylko zastanawiam sie czy ja będę dała rade z nim sie poruszać bo olbrzym ciężki :-( no ale .. czas gondolo-wania szybko mija :-)

Jejku jejku jak bym chciała aby maluszek lubił spacerki i innego rodzaju wyprawy ja tak nie cierpię siedzieć w domu
 
no wiec chcialam byc rzetelna jak zawsze i kazdej ladnie odpisac i tak zrobilam ale ze pisalam w pozycji lezacej jednym przyciskiem zamknelam okno i dupcia.......napisze tylko ze jrstem wsciekla z powodu wizyty mozecie sobie poczytac....mam duzo lezec wiec po powrocie z wizyty zalatwilam tylko zaliczke na wozek i zarezerwowalam na jutro lozeczko bo jedziemy po nie z dziadkiem...cisnienie w przychodni 125/85 a w domu 140/94 echhhh.....do tego co noc brzus sie mocno napina, ale Lilcie cyuje dosc intenszwnie wiec sie tzm nie martwie...a no i jakby bylo malo wylazly mi rozstepy a myslalam ze cudem ich unikne od razu pol brzucha wywalilo a co bedzie jak pociemnieja no coz....a swedzi jak cholerka, macie jakies sposoby zeby nie szczypalo?a i jeszcze chcialam zapytac czy ktoras stosuje jakis zel na spuchniete kostki godny polecenia?
Sorki ze tak dzis narzekam i tylko o sobie ale mam jakas zalamke dzis:(
jutro bedyie lepiej...oby...
kasiazabka, Camilla &&&&&&&&&&& za Wasze 2paczki:*

Asiu niestety złośliwość rzeczy martwych.
Maść z firmy sexi mama na spuchnięte nogi lub z kasztanowca do kupienia, ta druga, w aptece
ja smaruję od kolan w dół


Witam porannie:-) moja dzisiejsza noc to porazka nie umialam sie ''ułożyc''i cała noc sie budziłam, wstawałam ,łaziłam i dzis kazda kosteczke czuje:no: za oknem ciemno jeszcze:szok: .....

Na przebudzenie z rana ....
KAWA-U~1.JPG

Miłego dnia brzuchatki:-):-):-)

joooooooooooo'
kawcia
ja chcę kawcię
taką prawdziwą
chcę, ale nie mogę :crazy:

ale za to mam bezkofeinową z dg i ze spienionym mleczkiem smakuje tak jak normalna :-)


Camilla ma miec CC za 6 h ... przekazałam jej , ze trzymacie wszystkie kciukaski

u mnie już 2 blaty sie pieką - fioletowy i pomarańczowy... jeszcze 4 zostały... do tego masę...

Lotka ja zerobilam sernik na zimno z malinami i galaretka agrestową :-D


Babcie wzięly Sebcia na spacer - powiedzialy wrócimy jak wrócimy :cool:

kule bele ty zdolniacha jesteś

potem poproszę po kawałku sernika i torta :)


Witam.
Dawno mnie nie było. :) 20 lipca poszłam do szpitala z cholestazą ciążową. I tak mnie leczyli, ze 3 sierpnia urodzilam przez cc moje córcie - Łucję i Lilianę :) Ważyły 2090 i 2120, dostały po 9 punktow, poleżały trochę w inkubatorach, przeszły żóltaczkę, a wszystko inne w porządku :). Ja wyszlam 7 sierpnia, dziewczynki 11 sierpnia. Są cudowne i ssą pierś, z czego jestem bardzo zadowolona. Bardzo szybko mija mi czas przy nich, więc będę rzadziej zaglądac, ale postaram się co jakiś czas.
Pozdrawiam :)

Gratuluję
super :D
zdrówka dla ciebie i dziewczynek


skończyłam tort:D

na środek będziecie musialy poczekać jutro :p z zewnątrz wygląda tak:)



Uploaded with ImageShack.us

i z boku



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

artystka kolejna
to ile bierzesz za zamówienie taiego torta :)

a mój piekarnik dziś spalił frytki, a w środku surowe :baffled:
 
witam :)

ja dzis pieke ciasto do tesciow na jutro, ciekawe czy tym razem zakalec wyjdzie :p. poza tym malz poszedl na zakupki na obiadek, wstawilam pranie dla Malego, i za chwilke bede Mu rzeczy dokupywac. poza tym no zla troche na mame jestem ale to chyba inna bajka... bylismy dzis na vanilla ice latte-pycha :)

Camilla sciskam Was mocno! :*
Risia zdolniacha jedna :)
Do_ti a moj piekarnik w srodku pieczenia jak juz sie piecze w najlepsze potrafi sobie zgasnac. podobno to wina jakiejs maskownicy ale nie mam pojecia gdzie to jest i co to jest. ;)

zostaly mi rzeczy ktore niestety w reku trza uprac bo sie skula inaczej. niefajnie. winda dziala! :-):-)
 
reklama
Merlin no pierwszy raz piekę tort sama :zawstydzona/y:bo nigdy nie miałam odwagi:p

teraz kompocik się gotuje a ja zabieram się za polędwiczki w sosie musztardowym :) ilosć na 10 osób :-D:eek: zastanawiam sie skąd ja mam jeszcze sily :-Dale to chyba to moje założenie, że po niedzieli odpoczywam i rodzę :-p
Torcik cudny ;-)

ja dopiero sie biore za sernik, bo wzielo nas na obciecie Toma.... maszynką na 9mm. nie obylo sie bez wyyyyyjjjjjca, bo on nie cierpi jak mu obcinane wloski spadaja na szyjke... no ale juz za nami, spokoj na pare mcy :-)
ja na sernik daje brzoskwinie i galaretke brzoskwiniowa :-)
i nie wiem jak dotrwam do rana az stezeje :-)
 
Do góry