reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Patrysia ja juz sama nie wiem kiedy urodze:-) bynajmniej torbe bede miec spakowana na poczatku sierpnia:-) ja w ogole mialam miesiaczki nieregularne potem jak juz sie unormowaly to tak co 32/33dni mialam, takze ciul wie... na suwaczku inaczej u lekarki tez a z wymiarow jeszcze inaczej:-D a ja nic a nic sie nie znam

Zaanetkaaa masz racje wiem wiem :* maluszek jest najwazniejszy a nie jakies tam rozstepy, no ale wiesz tak jak napisalam to tak smutno sie zrobiło nie dosc,że kg na plusie to jeszcze rozstepy itd a ja tez juz mam na piersiach kilka lat

Monaliza tulam :* non stop razem a teraz rozłaka :* rozumiem. To czekamy na pokaz Twojej drugiej corci na odpowiednim watku hihi
 
reklama
Dziewczyny ratujcie! Wymiotuję od rana, głowę mi rozsadza tak, że masakra! Wzięłam 2 apapy i pojechałam do lekarki rodzinnej, a ona dała mi skierowanie do neurologa....................na razie nie dam rady do niego iść i myślę że musiałam się zatruć czymś albo jakiś wirus w powietrzu się pojawił. Kazała małymi łyczkami pić wodę i jeść lekkie rzeczy. Już dawno tak się nie czułam, jedynie pocieszam się tym że Malutka jest aktywna.
 
Hej Dziewczyny
U nas od rana deszcz, a teraz duchota jak nie wiem co. Siedzę w pracy i wyczekuje godziny 15 jak zbawienia. Dobrze, że choć roboty za dużo nie ma. Jak mam teraz stażystkę w pracy to większość robi ona, więc nie jest źle.

Poza tym dziś mam wizytę u gina i już nie mogę się doczekać. Dawno nie widziałam naszego maleństwa. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Ogólnie czuje się dobrze, oprócz typowych dolegliwości ciążowych. Najbardziej męczy mnie zgaga, ostatnio mam codziennie, masakra!:baffled:

Gorgusia w sprawie wyjazdu nad morze, to myśle, że jak wszystko jest ok, to nie ma problemu. Zresztą najlepiej iść do lekarza, to cię uspokoi.
My też jedziemy nad morze, mamy już zarezerwowane od 15 lipca na tydzień. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok i nie będzie problemu, ale ja mam termin dopiero na 19 września. A nad morze mamy około 6 godzin drogi.

Monaliza trzymaj sie dzielnie. Odważna i dzielna ta Twoja córcia, że tak sama pojechała na wakacja, tak daleko i na tak długo. Mój Synuś też pojechał w niedziele do mojej siostry na tydzień, ale to tylko 100 km od nas. Mimo to bardzo tęsknie za nim, dom taki pusty i cichy jest bez dzieci.
 
Dziewczyny ratujcie! Wymiotuję od rana, głowę mi rozsadza tak, że masakra! Wzięłam 2 apapy i pojechałam do lekarki rodzinnej, a ona dała mi skierowanie do neurologa....................na razie nie dam rady do niego iść i myślę że musiałam się zatruć czymś albo jakiś wirus w powietrzu się pojawił. Kazała małymi łyczkami pić wodę i jeść lekkie rzeczy. Już dawno tak się nie czułam, jedynie pocieszam się tym że Malutka jest aktywna.

Lenka no to nieciekawie, nie wiem jak można Ci pomóc, może skontaktuj się ze swoim gin. to będzie może lepiej wiedział co się może dziać. Szczerze współczuję, mam nadzieję, że szybciutko to minie, w każdym razie życzę szybciutkiego powrotu do równowagi, o ile ona w naszym stanie jest w ogóle możliwa :-D Ja się ciągle pocieszam, że jeszcze tylko 2 i pół miesiąca, bo tak to jak nie urok to wiadomo co... A potem to się dopiero zacznie :sorry:
 
Hej laseczki:)
Lenka chetnie bym poratowała tylko nie wiem jak:zawstydzona/y:na główkę może jakis zimny kompres,a na wymioty to nie wiem czy smecte wolno w ciąży ale wydaje mi sie ze cos zeby sie nie odwodnic to pewnie wolno,moze orsalit popytaj w aptece jak masz siłe do niej isc:-(
lotka witamy z powrotem,fajnie ze podróz mineła w miare spokojnie i ze miałas jeszcze siłe obiadek majstrowac podziwiam.A tu widze nastepna wycieczka sie szykuje:-)
monaliza współczuje rozłąki:-(spróbuj sie jakos zrelaksowac,ten czas poswiecic na odpoczynek i przygotowania dzidziusiowe i tłumacz sobie ze u dziadków swietnie sie bawi,wyszaleje na słoneczku i jest szczesliwa:tak:
maluszek tak ja dziewczynki pisza termin porodu to raczej ustalaja z miesiączki albo usg z 12 tyg.
Wielkosciowo to i moje bobo wieksze bo 8dni temu miał 1865g to teraz juz ze 2 kg ma a niektóre dzieci w terminie takie sie rodza
gorgusia fajnie że ze szpitala jestes zadowolona no i jak lekarz pozwoli i jak sie czujesz na siłach to jedz,popluskaj sie i wracaj wypoczeta:tak:
Ja jeszcze na szpital nie zdecydowana nadal jestem najbardziej za podwarszawskim międzylesiem.Musze jechac wywiad zrobic:tak:
merlin nie wiem czy dostałas moją wiadomosc bo mi tego dnia szwankował komputer.Prawdopodobnie w poniedziałek bede w międzylesiu i zamierzam w tym celu zrobic sobie liste pytan by nic nie zapomniec i jak bede miała ciekawe informacje to Ci podesle:tak:
joasia jak tam w przychodni?szybko poszło?
doti oj wypiłoby sie taka kawusie mrożona.Mniam mnia,tylko ze ja teraz lezaca to i ciacha nie upiekłam i nie bardzo mam z czym wpasc,ale jak sie zasłodziłas tymi słodkosciami od dziewczynek to moze sie nie skapujesz ze wpadłam na kawuche z gołą reką:-D
A u mnie dzis znowu straszna duchota,wczoraj było troszku fajniej a dzis masakra.Zapomniałam męża po wiatraczek wysłac przypomniało mi sie jak słońce rano zobaczyłam,ale mama była na miescie i bazarku i mi kupiła.Kreci sie az miło tylko mój Alan krecie sie koło niego,kombinuje cos przy nim zmajstrowac i boje sie by palucha w tą osłone tam nie wsadził,ale ze wiekszosc leze na kanapie wiec narazie mam go w zasiegu oka.Mam nadzieje ze szybko straci nim zainteresowanie:-p
Musze isc jakas zupke prosta nastawic bo lezenie lezeniem a dziecko musi cos gotowanego jesc:tak:
Buziale
 
Pisałam to na wątku wyprawkowym, ale jeszcze i napiszę tu :)
Najlepszy był komentarz mojego M co do aspiratora katarek podłączanego do odkurzacza...

najpierw się popłakał ze śmiechu i powiedział
a jak wyciągasz potem dziecko???
po czym dodał
a potem będziesz w programie UWAGA!!!


Pajka miłego dnia :)

Asiu zapraszam już się nie mogę doczekać :)

Lenka a kontaktowałaś się ze swoim ginem. Współczuję. Zdrówka życzę...

Beacia możesz wpadać bez ciacha :D
 
Wczoraj rozmawiałam z koleżanką nt. jej porodu - urodziła pierwszego synka i tydzień przed porodem.
Najdziwniejsze jest to, że nie miała żadnych skórczy o jakich się mówi tzn. raz na kilka minut czy jakoś tak
miała podobne do B-H i pojedyńcze
wody jej odeszły i zero skórczy
musiała dostać na wywołanie skórczy
ale jej dobrze już w domku ze swoim syneczkiem
 
reklama
Hej Dziewczyny dziś późno bo rano miałam pobieranie krwi (morfologia+przeciwciała) i mocz.. wróciłam tak nie przytomna chyba z tego upału i tego że musiałam być bez jedzonka ... ledwo dolazłam do domu i jeszcze po drodze miałam tak dziwny skurcz że aż musiałam usiąść na krawężniku. No ale przyszłam do domu wypiłam witaminy, buscopan i poszłam spać i tak od po 11 spałam do teraz :szok: ale już chyba ok .. wizyta u lekarza w czwartek więc powiem mu a dziś jeszcze szkoła rodzenia wieczorkiem
 
Do góry