reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Mamuski moje widze,że dzis padniete sa i odpoczywaja od BB:-) ciezki dzien, ja ogolnie dzis w domku, bylam na spacerku odrazu zaliczylam apteke, wrocilam to kimnelam sie godzinke bo normalnie zle sie czulam. Ale pogoda taka :/ malo zjadlam antybiotyk wzielam no ale potem nadrobilam:-D zjadlam dwa talerze pomidorowki z ryzem jak nie ja:-D a teraz wlasnie wrocilam z kolejnego spacerku bylam na cmentarzu, tesc mialby dzis urodzinki wiec sie przeszlam:-) a teraz ide pod prysznic i bede czekac na mezulka:-)
 
reklama
Pajka a moze to jednak wina telefonu sprawdz na innym jesli masz mozliwosc albo jak ktos ma jeszcze z Plusa to niech polozy obok Twojego i sprawdz czy tez beda problemy z polaczeniem:-) ja mam Plus a moj M nadal Play i mi jak do Niego dzwonie schodzi z darmowych minut takze nie wiem dlaczego Ci tak nalicza moze zalezy jaki abonament albo kiedy umowa podpisana?

axarai ojjj to dllluga droga pamietaj o czestych przystankach na rozprostowanie kosci:*

doti znowu kusisz:p ja zamawiam mrozona latte przywioze rogaliki z jagodkami mojej Mamy hihi

Merlin ja tez powoli zaczynam myslec o praniu i prasowaniu bo pozniej sie ze wszystkim nie wyrobimy hihi

*martusia tradycyjnie 3 glebokie wdechy i olej to a jak beda trzaskac po porodzie to wyslesz Mka:-D gratki "wejscia" w III OSTATNI trymestr:-)

maluszek oj tam pol godziny i zrobione niech sie po pracy poswieca tym bardziej ze rak sporo to sie szybko uwina a ile radosci Ci sprawia jeszcze beda mieli satysfakcje zobaczysz:-D my to szalone najpierw narzekamy ze po spacerach nogi puchna a nastepnego dnia dalej dreptamy, ja dzis tez sporo spacerowalam:p

Lotka ciesze sie ze dotarlas bezpiecznie:-)powodzenia z nadrabianiem:-D

...dzisiaj nawet znosnie jesli chodzi o pogode, duzo spacerkowania i poki co nawet tego nie odczuwam, to chyba ze szczescia poniewaz dostalismy pismo ze w koncu przelali zwrot podatku i na koncie mamy dodatkowe 3,5 tys co mamy juz ustalone ze bedzie na remont i duuuza szafe wnekowa do pokoju takze tylko czekac na urlop M za m-c i beda dzialac nie moge sie doczekac bo po remoncie w koncu kupimy lozeczko i wozek i juz bedzie ten psychiczny komfort ze wsio gotowe
Takze dzien zaliczam do udanych, jutro dio lekarza mam do odbioru tylko przeciwciala bo ostatnio nie bylo i pewnie dostane skierowanie na kolejne badania:)po lekarzu male zakupy i do Bratowej i Filipka na powrocie....sroda dniem SPA bo juz w czwartek Mek przyjezdza:-):-):-):-)
 
Asiu bo ja kusicielka jestem :)

my mamy taką szafę wnękową w przedpokoju na 3 drzwi
super
mieści się tam wiele rzeczy

trzymam kciuki za wyniki
 
która jest z gliwic lub okolic???

przyznać się :D

do której jest tam terranowa otwarta w sobotę i od której
bo w necie pisze, że jest tylko otwarte od pon - pt???
dziwne
 
Powoli wkrecam sie spowrotem w rytm BB :-)
dziewczyny, ktore pisaly mi na priv o dodanie do listy wrzesniowek - uzupelnie ja jutro z rana, dzis juz nie mam na nic siły.
milego wieczorku!! :-)
 
I dzionek nam zleciał...
Lotka- fajnie,że dotarlaś cała i zdrowa.
Mąż wymyślił,że z okazji rocznicy naszego ślubu (jest 30.07) porywa mnie teraz nad morze.... w sierpniu już na pewno nie byłoby o tym mowy. Termin mam na 30.08. Myślicie,że teraz podróż nad morze- około 5h samochodem,w nocy,żeby było chłodno- jest dobrym pomysłem? Czuję się dobrze, u Młodego wszystko ok i ogólnie teraz to luzik. Chciałabym i boję się :(
 
doti bo sie w koncu mnie doczekasz hihih nom wlasnie o taka mi chodzi na 3 drzwi z jednym lustrem zeby nie zagracac pokoju tam beda nasze rzeczy a Lilka ma juz komode pod kolor :-)

Lotka tylko nie gadaj ze nadrobilas wszystkie posty i watki:szok: jesli tak to poklony hihih

gorgusia M ma super pomysl jednak ja mialabym podobne odczucia jak Ty pomimo, ze u Nas tez wszystko dobrze...zapytaj lekarza moze pomoze Ci podjac decyzje bo jesli gin poprze Mka to juz nie bedziesz miala watpliwosci:-)


żegnamy sie na dzis jutro od rana walka w przychodni zobaczymy jak pojdzie;) bede wieczorem bo pozniej jade do Filipka i Bratowej takze spokojnej nocy i milego jutrzejszego dzionka nie skrobac mi za duzo :p

Buziaki w brzusiaki:*
 
witam się

co do grupy odpowiem na wątku moderatorskim ok? tam też Marya przeniosę Twojego posta :tak:

ja dzisiaj jadę do mamy wiec bedzie mnie malo

milego dnia kochane:*
 
WITAM:)

W nocy burza była a ja stracha miałam:/

Dzisiaj juz pogoda z ochłodzeniem gdzie ja akurat się nie ciesze bo wole słoneczko:)

GORGUSIA super:)
JOASIA kaska teraz jak znalazł:))
 
reklama
Dzień dobry :)
Całą noc prawie nie spałam... wszystko przez tą duchote. Dziś widzę,że pogoda też nie będzie oszczędzać,ale cóż- jest lato.
Co do mojego wyjazdu to dzwonilam do lekarza i mam się jutro o 11.45 się u niego pokazać na wizycie. Dobrze,bo i ja i Mek będzie spokojniejszy. A czuję,że wszystko jest dobrze,więc raczej nas puści.
Miłego dnia Brzuchatki.
 
Do góry