reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Mantezowa fajnie taki zlot, ale ja mam wrażenie ze z moimi bólami brzucha niedługo będę w stanie obejść tylko naokoło blok ;/


Monaliza a żebyś wiedziała, ma takie teksty, że szok, ale ja za to mam humor - a raczej jego brak - tak dla równowagi w przyrodzie ;)


dziewczyny prosze o &&& na jutro, mam o 9 rano kontrole z Oliwki chorobami, strasznie sie boje

chcesz i masz &&&&
 
reklama
Powiedziała to położna z 20 letnim doświadczeniem,która jednak idzie do przodu i starej szkoły nie prezentuje. Zawsze są wyjątki od reguły. Mówiła,że często kobiety z tendencją do rozstępów- czy w ciąży czy tez po jej zakończeniu- mają grubsza skórę krocza i stąd to nacinanie częstsze. Zresztą mało,która kobieta unika nacinania. Lepiej zostać nacietą niż popekać do samej du**. Ja rozstępów nie mam,ale na nacinanie jestem nastawiona. Mówiła też,że szkoda czasu na masowanie krocza olejkami,bo to raczej też nie pomoże.
 
patrysia u nas tez mega burza byla w wiosce obok ludziom dom sie spalil tragedia dobrze ze 2 dzieci 4 i 8 lat wraz z matka zdarzyli sie uratowac ojciec byl w pracy na nocnej zmianie masakra....

gorgusia &&&& zeby puscil i bedziesz nas niedlugo pozdrawiac z cieplutkiego morza:-) super ze zwiedzilas trak porodowy ja licze na to ze w czwartek nie bedzie akurat porodu i pozwola nam na szkole wejsc:)

Lotka niezle hehe podziwiam za wytrwalosc:*

Zanetka szybkiej i bezpiecznej drogi i nie spiecz sie na raczka:-D

maluszek nie przejmuj sie zbledna po ciazy u mojej P juz tylko biale slady na skorze widac jak sie przyjrzec i to lepiej jak sa z dolu niz na srodku brzusia zawsze mniej widoczne ja licze na cud hehe ale wiem ze moga wyjsc w ostatniej chwili albo nawet po porodzie:baffled: przed odchudzaniem do najwyzszej wagi jaka mialam obecnie brakuje mi 2-3 kg i mysle ze dlatego poki co skora byla naciagnieta a powyzej tej granicy czyli gdzies mysle za niecaly m-c moga sie zaczac problemy...no ale nie musza oby nie:p

monaliza ani sie obejrzysz a zobaczysz Corcie czas szybko minie:* a filmik juz podziwialam bossska ta Twoja Ksiezniczka:-)

lenka tulam:* albo wirus, albo przez te zmiany pogody moze tak teraz reagujesz zmierz cisnienie moze???

anmika a na liste kto Cie ma wpisac chcesz w tyleczek:p &&&& za wizyte chociaz to nie ten watek...

Beacia blogiego odpoczynku przy wiatraczkowej bryzie:-D jak u lekarza na odpowiednim watku:)

doti hehe ja chyba Twojego M zatrudnie zeby mnie tymi tekstami na porodowce rozsmieszal podczas skurczy:p nam ostatnio na szkole mowili ze sa 2 sytuacje kiedy mamy sie zbierac do szpitala 1-regularne skurcze w coraz mniejszych odstepach 2- odejscie wod plodowych nie zawsze odejscie wiaze sie z tym ze zaraz beda skurcze ale chodzi o to ze peka blona ochronna i Maluszek nie jest juz chroniony i trzeba Go bacznie obserwowac a w razie gdyby akcja nie postepowala nalezy wywolac porod lub przeprowadzic cc:)

Merlin nastepnym razem popros kogos zeby Ci towarzyszyl, uwazaj na siebie i Malenstwo:-)

*martusia nie mysl o rozstepach, nacinaniu co ma byc to bedzie:* tylko nie szalej z tymi porzadkami:-)


martusia oczywiscie &&&&&& mocniutko zacisniete mam dobre przeczucie :*

martusia oczywiscie &&&&&& mocniutko zacisniete mam dobre przeczucie :*martusia oczywiscie &&&&&& mocniutko zacisniete mam dobre przeczucie :*jesli chodzi o nacinanie u nas robia to profilaktycznie , nie wiem czy ze wzgledu na oszczednosc czasu w razie "W" czy sa po prostu zdania ze lepsze to niz pekniecie ktore gorzej sie goi i jest ciezkie do zszycie wiec chyba jak bede rodzila sn to nie mam wyboru ale jakos mi to poki co nie przeszkadza byle Lila zdrowa sie urodzila i nie narobila mi na dole za duzo balaganu:-D

U nas znowu zalatany dzien ale b. sie ciesze bo szybciej mi zleci do czwartku i przyjazdu M:-) wizyta aopisana na watku:)jutro sie zapowiedziala kumpela z pracy z 3 m-cznym synkiem wiec tez zleci, czwartek rano szkola a pozniej juz wielkie odliczanie:-):-):-):-):-)

Ciekawe czy dzis jak co noc ostatnio czeka nas widowisko burzowo-grzmotowe luubie to ogladac ale ile taki zywiol potrafi wyrzadzic krzywd:/

Spokojnej chlodnej nocki Mamulki caluski
 
leje w końcu hurrrrrrrrrrrrra :-D
dziś o 18 wybrałam sie do Lidla na zakupy, wsiadłam do autobusu i już po 2 min byłam kompletnie mokra :wściekła/y:
jak leżałam w szpitalu to mi jedna babeczka powiedziała,że trzeba się zgłosić do szpitala w terminie porodu nawet jesli nie ma się objawów bo inaczej nie dostanie się macierzynskiego? słyszałyście coś takiego?
ja mam problem bo mam wyznaczone 3 daty porodu a pierwsza z nich to 26.08-termin z OM nie usmiecha mi się tkwić w szpitalu do 22.09-to termin z usg :no:
 
mantezowa- mam nadzieję, że Twoje słowa będą prorocze :tak:
a jak nie to trudno, z nimi też da się żyć :-p

kasieczek- jakie ćwiczenia można wykonywać w ciąży na piłce? bo ja się zaopatrzyłam w piłkę ale nie wiem jak na niej ćwiczyć :baffled:
 
dzisiaj na szkole rodzenia była babeczka, która opowiadała o zaletach chust do noszenia dzieci i jak złe sa nosidelka , któraś z Was szykuje sie do noszenia dziecka w chuscie?
ja mam elastyczna chuste, na sam poczatek dla malego, a potem sie okaze, moze kupie jeszcze tkana. tomkowi kupilam zbyt pozno i zalowalam. roznica niesamowita, glownie dla mojego kregoslupa :-)
 
Zaanetkaa na youtubie można znaleźć różne zestawy ćwiczeń np
Ćwiczenia dla kobiet w ciąży - Aktywni
Fit-Up Aerobic - Zajęcia dla kobiet w ciąży cz.1 - YouTube
Gymnastics for pregnant - From 6th to 9th month - YouTube
Kalorynka - YouTube

Lotka, na zajęciach z kampanii "mamo nadchodzę" była instruktorka od chustowania i mówiła że najlepsze są chusty tkane- zwłaszcza na początek, fajnie to wyglądało ale na jesien/zime chyba mało przydatne
ja i tak miałam chuste glownie w domu, dzieki niej moglam cokolwiek zrobic, mialam wolne rece no i nie meczyłam kregosłupa na jedna strone. spacery i tak wole wózek :-)
 
WITAM:)

Chusty na pewno dobre są!:))ale pytanie czy aby wtedy maluszek zbytnio nie przyzwyczai sie za bardzo do takiego noszenia?

STOKROTKA nie wiem nie słyszałam nic o tak czymś...a tyle że lekarz daje zwolnienie a jak urodzisz od razu na macierzyńskie przechodzisz...ja mam jeden termin na szczescie:)
JOASIA o kurka :0 tak mi opowiadaj to teraz tym bardziej będe sie bała nocnych burz!:/

Hehe to by było tyle brzuchatek na plaży :D widok bezcenny...
 
reklama
Mieli dziś wymieniać okienko około 8:00, a tu dzwonek 7:15 :szok:, a my jeszcze w łóżku i pełna gotowość
ale dziś okienko zrobione
w poniedziałek kardiolog i obi - zakupy remontowe i ruszamy pełną parą z pokoikiem.
W tych dwóch miesiącach czekają nas największe wydatki.

Trzeba zacisnąć pasa - ale jak przy tej wielkości brzucha :-D

a tak w ogóle boli mnie brzuch :/

od tego leżenia to mam wrażenie, że mnie każda kosteczka i każdy mięsień boli



doti hehe ja chyba Twojego M zatrudnie zeby mnie tymi tekstami na porodowce rozsmieszal podczas skurczy:p nam ostatnio na szkole mowili ze sa 2 sytuacje kiedy mamy sie zbierac do szpitala 1-regularne skurcze w coraz mniejszych odstepach 2- odejscie wod plodowych nie zawsze odejscie wiaze sie z tym ze zaraz beda skurcze ale chodzi o to ze peka blona ochronna i Maluszek nie jest juz chroniony i trzeba Go bacznie obserwowac a w razie gdyby akcja nie postepowala nalezy wywolac porod lub przeprowadzic cc:)

U nas znowu zalatany dzien ale b. sie ciesze bo szybciej mi zleci do czwartku i przyjazdu M:-) wizyta aopisana na watku:)jutro sie zapowiedziala kumpela z pracy z 3 m-cznym synkiem wiec tez zleci, czwartek rano szkola a pozniej juz wielkie odliczanie:-):-):-):-):-)

Ciekawe czy dzis jak co noc ostatnio czeka nas widowisko burzowo-grzmotowe luubie to ogladac ale ile taki zywiol potrafi wyrzadzic krzywd:/

Spokojnej chlodnej nocki Mamulki caluski

no mogę ci go pożyczyć jak nie zbiegną nam się porody w tym samym czasie :D
ostatni tytuł przelewu był za GRANATY :-D
moja mama to się chyba załamuje jak to czyta


leje w końcu hurrrrrrrrrrrrra :-D
dziś o 18 wybrałam sie do Lidla na zakupy, wsiadłam do autobusu i już po 2 min byłam kompletnie mokra :wściekła/y:
jak leżałam w szpitalu to mi jedna babeczka powiedziała,że trzeba się zgłosić do szpitala w terminie porodu nawet jesli nie ma się objawów bo inaczej nie dostanie się macierzynskiego? słyszałyście coś takiego?
ja mam problem bo mam wyznaczone 3 daty porodu a pierwsza z nich to 26.08-termin z OM nie usmiecha mi się tkwić w szpitalu do 22.09-to termin z usg :no:

nie słyszałam nic takiego :confused:
a najlepiej to spytać lekarza prowadzącego



dzisiaj na szkole rodzenia była babeczka, która opowiadała o zaletach chust do noszenia dzieci i jak złe sa nosidelka , któraś z Was szykuje sie do noszenia dziecka w chuscie?

ja mam taki zamiar ;)
jak kupię chustę :)



ja mam elastyczna chuste, na sam poczatek dla malego, a potem sie okaze, moze kupie jeszcze tkana. tomkowi kupilam zbyt pozno i zalowalam. roznica niesamowita, glownie dla mojego kregoslupa :-)

a jaką masz chustę???
 
Do góry