reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Marta no mi wiersze wychodzą z moich ciężkich przeżyć, a ich ilość - kilka tysięcy - sama świadczy o tym, że ni ma lekko :D

Gorgusia nawet masz problem z szmponami dla dzieci???

Loonka super. Przytulam i trzymam kciuki za to, żeby było coraz lepiej ;)

Pajka dzięki za link do termometra, pomyślimy, ale najpierw czekam na wypłatę ;)

Palemko niech Cię odetną od netu jak to tak bardzo źle na Ciebie działa, no ew. możesz mieć dostęp do bb. Trzymaj się. Nie stresuj, bo przez to też może być twardnienie brzucha.

Fasolka zrób sobie próby wątrobowe, płaciłam za 4 badania 20zł i jak wyjdą ok badania to cholestaza jest wykluczona ;)

Ryba tantum verde :) rutinoscorbin, inhalacje z soli fizjologicznej lub rumianku :)

A ja dziś 2 godzinny spacerek w słońcu, a mój m marudzi, że mi wystarczy, a ja jeszcze bym pochodziła.

Kardiolog załatwiony - mam zrobić ukg i mam mieć holtera założonego ;/

Po drodzę zamiast wracać busem to poszliśmy na piechotę i weszłam do jakiegoś lumpeksu i zakupiłam za 38zł 15 sztuk ubranek ;)

Mi chodziło o geztoze tz zatrucie ciazowe a to co innego niz choleztaza:-p
:-)
 
reklama
Hej Dziewczynki!
Mi też nic się nie chciało robić przez tę duszną pogodę, ale teraz jest już lepiej, także siedzę sobie z kompkiem na świeżym powietrzu i jak skończę tego posta to zabieram się za zaległe eseje na studia...ehh tyle czasu je odkładałam, że w końcu chyba oszaleję, jak dalej będę tylko o nich myśleć a nic nie robić..
Dzisiaj jak sobie leżakowałam to Marysia całym ciałkiem (tzn. pupą i kręgosłupem) musiała się odpychać w stronę pępka bo to nie były zwykłe ruchy tylko normalnie na większym obszarze tak, że ręką mogłam wyczuć
Mi też od jakiegoś czasu twardnieje brzuch, chyba zacznę brać nospę, bo boje się o Małą, czy to Jej nie zaszkodzi.
Ja jak dam rade stać to stoję w kolejkach i mam gdzieś te godne pożałowania minki triumfu, że boję się walczyć o pierwszeństwo. A jak już mi słabo, to sobie kucam i automatycznie wszyscy pytają się, jak mi pomóc ;) a mój M jest na mnie zły i mówi, ze skoro są tabliczki to powinnam z nich korzystać, nom ale ja jakoś nie umiem
U mnie dziś były pyziki z mięskiem i marchewka na parze, a na deser blok zapraszam:):)
 
witam sie wieczornie, dokupialm jeszcze po poludniu malej tramki marks&sepncer za 6,07zł i spodnie cheeroke za 5zł, trampki po wypraniu wygladaja jak nowe heh

mnie dobija alergia, modle sie o deszcz

doti pokaz ubranka

buziaki dla reszty
 
Lenka ja też sie nie lubie prosić dlatego wole stanac do normalnej kasy bo zazwyczaj ta uprzywilejowana jest oblegana :)

Do_IT prosze bardzo:)

Fasolka będzie dobrze, myśl pozytywnie

jutro jadę do dentysty :( ogólnie jest tak, ze mam takiego jednego zęba taką tykającą bombę i jak na zlość coś sie zaczęlo robic :angry:
 
hejka
już po glukozie, udało mi się wytrwać i wypić to ustrojstwo bez cytryny :tak:
oczywiście nie obyło się bez nerwów, bo okazało się,że glukozę powinnam mieć swoją bo oni w gabinecie nie mają i musiałam na szybciora lecieć do apteki :wściekła/y:
mam pytanko, od jakiś 3 dni mam na twarzy dziwną wysypkę, wygląda jak trądzik :no: wydaje mi się ,że to uczulenie na słońce :confused: nie jadam niczego nowego więc...
 
Hej dziewczyny
Faktycznie duchota dziś niesamowita, ciekawe czy ta burza przyjdzie. Wysłałam M ze Starszakiem do lekarza, a ja wzięłam się trochę za porządki. Ogarnęłam salon, trochę kuchnię i pokój Starszaka. No i jak zwykle czeka na mnie sterta prasowanka, skąd mi się tyle ciuchów bierze :confused:? A na dodatek gardło mnie dziś zaczęło boleć i tak cały czas od rana. Jak na razie płukałam tylko wodą z solą, bo nic innego nie przychodzi mi do głowy, a boli chole.... Chyba sama też muszę się wybrać do lekarza. Och!! :crazy:
 
Stortotka jeżeli to uczulenie na slonce to używaj wysokiego filtru :) ta mam takie krostki, ale mnie to potwornie swędzi...

Anmika zdrowka życzę

dobra ja zmykam :)
 
Oj tak dzisiaj gorąco! jak sobie uświadomiłam, że jeszcze ponad 3 mc i to w upale to troszkę dzisiaj poczułam się załamana.
W ogóle zaczyna mnie łapać jakieś przesilenie ciążowe czy coś... sama nie wiem, zmęczona jestem, duża i w ogóle.
Poza tym twardnieje mi brzuch, jak tylko zrobiło się cieplej, staram się brać nospę, ale...
Maluszek się wierci i ja się zastanawiam czy.... nie za bardzo :D od dwóch dni daje nieźle do pieca, czy on w ogóle śpi???
 
reklama
Alo brzuchale :-D
Oj będzie burza bo cały dzień duszno było, teraz zerwał się wiatr i jakieś czarne chmurzyska nadciągają...
Cały dzień mi coś ciężko było, pewnie przez tą duchotę, kostki mi troszkę spuchły i coraz bardziej odczuwam powiększający się skarb w brzuchu :):) Nie mogę doczekać się piątkowej wizyty u lekarza. Wreszcie usg! 4D! aaaaaaa! :D

Animka zdrówka!
 
Do góry