reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Hej :)
Dla tych co na ból gardła narzekają- jak u mnie najlepsza jest woda rozcieńczona z wodą utlenioną. Dwie łyżki wody utlenionej na pół szklanki wody i gardło popłukać. Mi zawsze to pomaga.

Pajkaaa-powodzenia u sadysty ;)

Do_ti- ja niestety nie znoszę tak dobrze spacerów w taką pogodę. Dziś znowu zasłabłam na dłuższym spacerze.... Najpierw mi niedobrze, później mroczki przed oczami, a na końcu już nic nie słysze i muszę tyłek posadzić byle gdzie...

Ja dziś wyprałam ciuszki dla Kacperka. Strasznie dużo tego! Jutro albo pojutrze zacznę prasować.
I jeszcze szkoła rodzenia dziś była i temat "kiedy jechać do szpitala" :) Był ze mną M, a że byliśmy sami to ćwiczył razem ze mną i było śmiechu :rofl2:

Dowiedziałam się,że jeśli termin porodu nie jest dokładnie ustalony z OM ze względu na nierugularne miesiączki czy jakieś inne zaburzenia owulacji to przy przyjęciu do szpitala trzeba mieć jedno z pierwszych usg i na jego podstawie poród jest indukowany lub dalej prowadzona jest obserwacja. O!

Co do mojego uczulenia na skórze głowy to zaczęło mi się od używania komsetyków Rene Fuhrterer czyli prawie 1,5 roku temu. Do teraz nie mogę używać praktycznie żadnego szamponu. Używałam z SLS, bez SLS, dla dorosłych, dla dzieci i nic... jeden tylko daje radę- przeciw łópieżowi tłustemu z La Roche Posey, ale on kosztuje około 60 zł i jak używam do każdego mycia to mało to ekonomiczne....

Byliśmy dziś na pizzy po szkole i pierwszy raz przez obcą osobę zostałam zapytana, który to msc i czy to chłopiec czy dziewczynka :) Miłe to :) i jeszcze mnie pani pochwaliła,że jak na 7. msc to bardzo ładnie się prezentuję :rofl2:
 
reklama
o rany jakies energii dostalam, obiad ugotowalam i ciasto upieklam, ktore stygnie sobie teraz :)

gorgusia Ty juz 7 msc? to najdalej od nas jestes. a co do usg, piszesz ze jedno z piewszych, wiec zostaje te z 12-14tc, no bo po co im te potwierdzajace ciaze? ale dobrze wiedziec :)
szysza no zobaczyc swoje dziecko zwlaszcza pierwsze w 4D to naprawde wielkie przezycie, moze chusteczki wez na wszelki wypadek ;)
polisia ale nospa nie pomaga? a moze ciepla rozluzniajaca kapiel. i brzuszek Ci twardnieje jak cos robisz czy od tak bez powodu?
Pajka trzymaj sie u sadysty dzielnie :)

z tego goraca malo nie zemdlalam przy kuchni ;/. a jutro idziemy z M na polowanie do lumpkow, bo zapomnialo mi sie o wiekszych troche ubrankach dla malego. ale ze mnie matka wyrodna :p

buziaki wieczorne :*
 
Ostatnia edycja:
Marta no właśnie czasem bez przyczyny, mam nieraz głupie uczucie, bo czasem twardnieje a czasem Maluszek się też tak wypchnie, że potem mam twardy, po nospie niby lepiej ale już sama nie wiem, bo w zasadzie mnie łapie a potem przechodzi.
Tydzien temu u gin było ok, nie wiem, stresuje mnie to.

Gorgusia 7mc to już brzmi dumnie :D
 
Marta no właśnie czasem bez przyczyny, mam nieraz głupie uczucie, bo czasem twardnieje a czasem Maluszek się też tak wypchnie, że potem mam twardy, po nospie niby lepiej ale już sama nie wiem, bo w zasadzie mnie łapie a potem przechodzi.
Tydzien temu u gin było ok, nie wiem, stresuje mnie to.

Gorgusia 7mc to już brzmi dumnie :D

wiesz, twardnienia moga miec wiele przyczyn, ale skonsultowalabym z lekarzem to, bo to jednak jest troche niepokojace. poczytaj tutaj i odpowiedz sobie po czym twardnieje Ci brzucho i bedziesz wiedziala na przyszlosc ale i tak powiedz lekarzowi o tym. masz linka http://fajnamama.pl/twardy-brzuch-w-ciazy/
 
Ostatnia edycja:
Nawet poprasowałam i jestem z siebie dumna, bo duuużo tego było. No... dobra zostawiłam 3 koszule :rofl2:. Mój mężulek tak dzielnie mi towarzyszył, że padł na sofie przed telewizorem. A mi się jakoś spać nie chce, mogłabym jeszcze posiedzieć. Tylko potem rano ciężko się zwlec z wyrka o 6 :baffled:
Starszak na szczęście nic poważnego - gardło ma trochę zaczerwienione a katar to prawdopodobnie sienny - więc chyba mamy alergika. Jak dobrze pójdzie to w środę może już iść do przedszkola. Nie może się doczekać, bo w poniedziałek jest w przedszkolu Dzień Mamy i gra smoka w przedstawieniu, a próby trwają.
Dobranoc dziewczyny i miłlych snów.
 
Witam sie w koncu wieczornie po dluzszej przerwie:)
Normalnie jestem z siebie dumna bo przeczytalam wszytsko:-Dnie odpisze jednak kazdej wybaczcie bo post bylby na nastepne 10 stron;)moze najwazniejsze:

monaliza Kochana bardzo sie ciesze, ze juz wszystko dobrze i tak trzymac nie klocic sie bo Malenstwo podslu****e:*

mantezowa gratki Coreczki witam w gronie rozowych zapalencow:-D

Lotka mi tez wyszlo kilka takich "siniakow" kumpela powiedziala ze to wlasnie pekajace naczynka, czy to zejdzie po porodzie czy juz takie posiniaczone zostaniemy??

Future ojjj ta Twoja Hesia to chyba inteligencje po Mamusi odziedziczyla, zdolna malenka:-)o ile dobrze pamietam Ty do konca maja i fajrancik poki co;) to naciesz sie cudzymi dzieciaczkami a pozniej juz skup sie na swoich:*

gorgusia
gratki porozumienia w kwestii imienia-Kacper wg mnie bardzo pozytywne imie dobrze mi sie kojarzy:-)

Palemko wielkie dzieki za cynk ja wlasnie mialam sobie kupic getry a tak bede miala 2 pary:* i nie martw sie na zapas bedzie dobrze stosujesz sie do tego co lekarz powiedzial wiec sie nie martw ale jakby brzusio byl za dlugo twardawy to dla spokoju zglos sie na kontrole:*

Loonka ciesze sie ze M przemyslal wszystko skoro tak szczerze mowil musi Was kochac a jak kocha musi byc dobrze:*

stokrotka daj znac jak ta glukoza ja tez musze zrobic w tym lub przyszlym tygodniu bleee

martusia piszac o swojej alergii przypomnialas mi ze ja co roku sie mecze tak wlasnie od maja sie zaczyna a w ciazy poki co cisza:-)oby Ci sie unorowala ta alergia:* Ty mi nic nie mow o sklerozie w ciazy :-D

Ansure gratki udanej zabawy :)w Naszym stanie to "az" do 2 sie bawilas:p

marudka oby nocne dolegliwosci szybko minely:*

fasolka a mi nic nie mowili o jedzeniu lub niejedzeniu przed dzien robienia glukozy tylko mze badanie jest naczczo?!

ryba,anmika zdrowka:*

doti gratki udanych zakupkow:)

marta89 az mi sie lezka zakrecila Zdolna Bestyjko:*

Pajka &&& za wizyte u dentysty bylam w piatek z Mkiem nic przyjemnego w dodatku w naszym stanie powodzonka:**

Mialo byc krotko ale Wam sie nie da hihih Produkcja trwa bez przerwy wiec i odpisac trza:)
U nas oki Bratowa i Filipek wyszli wczoraj nawet juz sie zalapalam na karmienie Malego:)
Moja Mala kopie jak szalona nawet w ciagu dnia nie wiem czy na brzuszku widac bo kopie w dole nozkami chyba a dolu bebolka nie widze niestety:prosniemy sobie na wadze juz + 6kg:szok: postaram sie teraz byc chociaz wieczorkami zeby nie robic sobie zaleglosci:*


Dobrej nocki Brzuchatki moje:p
 
witam się :):)

Marta
wierszyk super:)

Polisia jak w 2010 roku rodzilam w sierpniu modliłam się o deszcz albo poród w nocy:-)bo upaly byly do 40 st... i rodzilam wiezczorem a następnego dnia się ochłodzilo :-)we wrześniu powinno być już lepiej :) Jeżeli chodzi o twardnienie brzuszka pogadaj z ginkiem bo ja tak do konca też nie wiem, kiedy brzuś mi się stawia a kiedy to maluch...

Gorgusia
a miałas badane serce??bo ja dokładnie takie same odczucia mam przy wadzie serca...

Marta
podziel się ciastem :p

Anmika kurcze ja z jednej strony juz chce, zeby moj byl starszsy a z drugiej nie :-Dbo taki słodziak jest:-D

Joasiu trzymam za słowo :p super, ze bratowa juz wyszła:)

no ja sie zbieram o 12 do dentysty... masakra mam nadzieje, ze nie trzeba bedzie usuwać...
 
reklama
WITAM:)

Ciepło ciepło ciepło a ja dysze :p

Nie wiem czy iść gdzieś bo ja i to słońce coś nie bardzo w parze idzie :D

To 22 tc a co dopieor bedzie 30 któryś i upał :0 oj przypomina mi się jak z Domisiem człapałam(z nim termin miałam na 29 września) :/
 
Do góry