reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

witam sie z rana :)

maly mnie obudzil tak wywijal, pewnie sie odplacil za to ze go wczoraj wytrzeslam w brzuchu bo malo go czulam. i znow upaly jak nie wiem, to nie dla mnie :(.

palemko mi pomogla nospa ale tylko raz mi stwardnial brzucho. naprawde musisz lezec i sie nie przemeczac, poza tym pojdz do doktorka, moze zmieni leki albo dawkowanie i bedzie dobrze :)
ryba szalwia ma jakis szkodliwy skladnik, pani w aptece mi mowila kiedys. mozesz ssac strepsils, tantum werde, to wszystko na gardlo co nie zawiera salicylanow - zapamietalam po ostatniej infekcji. nie mecz sie sola.
monaliza ale fajnie mialas :)

milego poniedzialku zycze :):*
 
reklama
hehehe marta - te ruchy są sssuper :) moja Amelcia mnie czasami zaskakuje aktywnościa :O
marudka - ja też mam zaproszenie na wesele w czerwcu. Tym razem chyba już tak szaleć nie będę ;) szkoda, że już w tą samą sukienkę się nie zmieszczę :( jeden problem bylby z głowy :o
loonka - bardzo się cieszę, że idzie ku dobremu :)
ryba - są jeszcze pastylki isla na gardło - mi je zalecił internista; zgadzam się też z opinią, że szałwia -cukierki szałwiowe jest dobra na gardło

Dzisiaj sprzątając w kuchni zagalopowałam się i wylałam rosołek,który M mi przygotował do odgrzania ..ech. Musiałam dobrać z dużego garnka - mam nadzieję, że się nie zorientuje ;).
 
Ansure to dobrze, ze Ci tak dobrze poszlo prowadzenie autka:)ja uwielbiam tylko nie jak jestemw ciaży :-)

Marudka ja znalazlam przyczynę mojej zgagi...woda mineralna niegazowana! przeanalizuj sklady tego co jesz i pijesz... ja kupiłam sobie na zgagę Alugastril raz wzięlam i super:) taka ulga bo norlanie śpię w pozycji pólsiedzącej...

Maluszek mnie sie już snił poród przedwczesny i takie *******y, ale w ciaży to norlamne:-)

Lonka najważniejsza jest rozmowa szczera:) wyrzuciłaś z siebie i będzie dobrze, najważniejsze, ze on to zauważyl:)

Fasolko tak to jest z dziecmi niestety :( trzymam kciuki za glukozę ja dopiero 29 idę :)

Monaliza
trzymam kciuki, zeby bylo lepiej:)

Ryba zdrówka :)

Marta dasz radę a tutaj jeszcze przed nami czerwiecv, lipiec i sierpień... damy radę:-D
 
witam sie ale nakupialm z mama, dla m buty nexta sliczne za 15,80zł, dla malej sandlaki clarks za 4,75zł, dla m koszulka st.oliver za 4,75zł, i dla dziewczynek dla Oliwki spodenki i dla Dzidzi 2 pary rajstopek i sliczna bluzeczke next to bylo za nie cale 5zl wszystko, ciesze sie jak gwizdek bo mala nie miala sandalow, a m sie buty rozkleily co chwile tylko majstrowal przy nich z super glue, a za buty dla m zaplacila moje mama bo w czerwcu ma urodziny, i za ubranka dla dziewczynek tez

za to sie wkurzylam znowu na m, znowu zapomnial portfela i musi wrocic 8km po pracy do domu po portfel zeby znowu worcic te 8km do miasta jeszcze portfel jak portfel ale listy zakupow tez nie wzial, no chyba ze ja jakims cudem ja odtworze w glowie, a kase pozycze od mamy na zakupy

upal jak piernik, super, tylko cos na deszcz sie zbiera, moze w nocy troszke podmyje heh

ku...!!!!!!!!!! wlasnie mnie oswiecilo ze nie jestem nic a nic lepsza z ta skleroza od mojego m zapomnialam isc do pobrania krwi!!!!

nagapalma tulę
Loonka slodko, godzenie sie jest super heh
monaliza super z tym zwolnieniem
 
Ja tez zdycham !!! co za dzien burza bedzie jak nic... byłam w miescie u lekarza z babcia godzine a juz mam dosc... z tego wszystkiego zapomnialam zaliczyc bankomat ale ja sie dzis juz nie ruszam mozeee wieczorem teraz to ide polezec przy wiatraczku!!! Future to leżakujemy razem :)
 
ech, zdechnieta jestem, wymiotowalam po jablku ;/. zauwazylam ze maly mial dzis czkawke, bo jak na niego, to te ruchy byly za szybkie :p.

M wraca z pracy, musze wymyslec obiad i upiec mu ciasto. jak upieke i nie spale chalupy to bedzie dobrze. pokaze Wam efekty pozniej :)

future
oj Ty biedactwo nasze 3maj sie i buzka :*
martusia to sie fajnie obkupilas :)

i bedzie burza ze heeej :(a my sie boimy burzy :(
 
Marta no mi wiersze wychodzą z moich ciężkich przeżyć, a ich ilość - kilka tysięcy - sama świadczy o tym, że ni ma lekko :D

Gorgusia nawet masz problem z szmponami dla dzieci???

Loonka super. Przytulam i trzymam kciuki za to, żeby było coraz lepiej ;)

Pajka dzięki za link do termometra, pomyślimy, ale najpierw czekam na wypłatę ;)

Palemko niech Cię odetną od netu jak to tak bardzo źle na Ciebie działa, no ew. możesz mieć dostęp do bb. Trzymaj się. Nie stresuj, bo przez to też może być twardnienie brzucha.

Fasolka zrób sobie próby wątrobowe, płaciłam za 4 badania 20zł i jak wyjdą ok badania to cholestaza jest wykluczona ;)

Ryba tantum verde :) rutinoscorbin, inhalacje z soli fizjologicznej lub rumianku :)

A ja dziś 2 godzinny spacerek w słońcu, a mój m marudzi, że mi wystarczy, a ja jeszcze bym pochodziła.

Kardiolog załatwiony - mam zrobić ukg i mam mieć holtera założonego ;/

Po drodzę zamiast wracać busem to poszliśmy na piechotę i weszłam do jakiegoś lumpeksu i zakupiłam za 38zł 15 sztuk ubranek ;)
 
reklama
a sie pochwale wierszem, napisalam zaraz jak dowiedzielismy sie o ciazy w 5tc :).

'pięć tygodni.

wypełniasz mnie.

karmię cię bez wytchnienia, każdą rozdygotaną łzą. znasz na pamięć smak mojej krwi, tak samo niespokojnie śnimy świat. czuję cię całą sobą, każdym nerwem i mdłościami, jesteś we mnie - jak więzień w twierdzy. cielesny.

budzę się wilgotna, szukam cię dotykiem, niepewna czy to sen czy jesteś, tak naprawdę. dzisiaj wybieram dla ciebie imię, przytulam mocniej do tatusia, dzisiaj jesteś moim wszystkim.'
 
Do góry